Prémiová investičná príležitosť | nebytový priestor 118 m2 centrum Kysucké Nové Mesto 159.999 €

Reality Kysucké Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 118 m²

Predstavujeme vám stabilnú a okamžite využiteľnú investíciu v centre Kysuckého Nového Mesta – n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,999 € 1356 €/m²

Pozemok 1.000 m2 s potenciálom výstavby rodinného domu, Malinovo, 329.000 €

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Niektoré pozemky sú len parcela na mape. Tento pozemok sa nachádza v už existujúcej zástavbe ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

329,000 €

Kancelária na prenájom v historickom centre Žiliny Štúrova ulica

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné a administratívne priestory situované priamo v srdci Ž

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom priestorov na podnikanie v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | J. M. Geromettu | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom prízmené a klimatizované priestory určené na podnikanie o celkovej vým

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebná parcela na Kolibe - Jeséniova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám stavebnú parcelu s veľkorysou výmerou 2059 m2 vo vysoko cenenej lokalite na Kolibe

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

480 €/m2

(23) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 20.95 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Moderné výrobno-skladové priestory s kancelárskym zázemím, Kľače

Reality Žilina

Priestor pre sklad | Kľače | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný pracovný priestor v novo postavenej budove s vynikajúcou dopra

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

(34) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 48.84 m²

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bulvár je len jeden, bývajte tam, kde to žije!

Reality Žilina

2 izbový byt | 62.7 m²

Zabudnite na ranné zápchy a hľadanie parkoviska. Predstavte si, že vyjdete z vchodu a o dve min

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

187,900 € 2997 €/m²

VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 69.23 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný 1 izbový byt s veľkorysou terasou v bytovom dome

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT S VEĽKORYSOU TERASOU

Reality Štúrovo

2 izbový byt | 97.62 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s balkónom v bytovom dome v Štúrove, na ul. Sobi

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Predaj rodinný dom, Žilina , Cena: dohodou

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Rodinný dom v širšom centre Žiliny – investícia s potenciálom Ponúkame na predaj rodinný dom s

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom, Rajecké Teplice, Cena: 497.800€

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 354 m²

Ponúkame jedinečnú investičnú príležitosť v jednej z najlukratívnejších lokalít kúpeľného mesta

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

497,800 € 1406 €/m²

Zimná záhrada, 4 izby, kozub a Malá Fatra: veľký rodinný dom na prenájom, Krasňany pri Žiline, Cena: 1300€/mes s energ

Reality Krasňany

Rodinný dom | Krasňany | 185 m²

EXKLUZÍVNY PRENÁJOM! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 185 m² úžitkovej plochy + 376 m² pozemok. Garáž + p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Krasňany

1,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Hotový domov s dvomi terasami: 4-izbový rodinný dom, Žilina - Trnové, Cena: 285.000€

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolná Trnovská | 123.8 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Pretože: kombinácia 108,5 m² obytnej plochy + dve viacúrovňo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

285,000 € 2302 €/m²

Predaj 3 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 285.000€

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlboká cesta | 86.52 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s garážou priamo pod bytom, nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3294 €/m²

Krásne zariadený byt, kino na skok: 2 izby, loggia, Žilina - Solinky, Cena: 650€ s energ a inter/mes

Reality Žilina

2 izbový byt | Dubová | 50 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 50 m² zariadených s vkusom a kvalitou. 4. poschodie s výťaho

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nový nebytový priestor v srdci Rajeckých Teplíc

Reality Rajecké Teplice

Reštaurácia | 93.72 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor na 1. nadzemnom podlaží v meste Rajecké Teplice. Priestor

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Rajecké Teplice

188,614 € 2013 €/m²

Apartmány - Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 514 m²

Ponúkame nové dizajnové apartmány v tichej časti kúpeľného mesta Rajecké Teplice, len pár metro

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

Stavajte hneď! Pozemok 836 m² s platným stavebným povolením a projektom, Rosina pri Žiline, Cena: 225.720€

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Rosina | 0 m²

PREČO IDE O PONUKU, KTORÁ SA UŽ NEMUSÍ OPAKOVAŤ? 836 m² slnečného rovinatého pozemku s rozmermi

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Rosina

225,720 €

EXKLUZÍVNE! Veľký slnečný pozemok s výhľadmi 2.592 m2, Žilina - Strážov, Cena: 325 000 €

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Strážov | 0 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný jemne svahovitý pozemok o rozlohe až 2.592 m2 v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

325,000 €

Na prenájom kancelárske priestory, Žilina - Staré mesto, Cena: 10€/m2/mesiac

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 240 m²

EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na prízemí o rozlohe 240 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

(A9) Moderný dom pre aktívnu rodinu - 4 izbový dom s garážou, Bitarová

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Dom, ktorý dáva priestor životu. Dom A9 ponúka priestranné a pohodlné bývanie, ideálne pre každ

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

337,295 € 2698 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23067)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie