Kancelárie, administratívne priestory | 240 m²
EXKLUZÍVNE - pripravujeme pre Vás na prenájom kancelárske priestory na prízemí o rozlohe 240 m
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | 125 m²
Dom, ktorý dáva priestor životu. Dom A9 ponúka priestranné a pohodlné bývanie, ideálne pre každ
337,295 € 2698 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k
362,903 € 2903 €/m²
4 izbový byt | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TENTO BYT? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy, kde sa história stretáv
299,000 € 1854 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 510 m²
Investícia s výnosom – budova s 4 bytmi a reštauráciou Hľadáte nehnuteľnosť s vysokým potenciá
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Dolný Val | 161.3 m²
PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? 161,3 m² na 1. poschodí zrekonštruovanej budovy v historickom cent
299,000 € 1854 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Marček | 0 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO JE PROJEKT MEDOVÁ LÚKA INÝ? Plánovaná výstavba iba 4 rodinných domov. Vlastná
Cena dohodou
3 izbový byt | 111.9 m²
Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podlahovou plochou 57,48m2 v obci Sv
153,900 € 1307 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
59,900 € 799 €/m²
Iný stavebný pozemok | 8,000 m²
Pozemok o celkovej výmere 25.000m2 je možné rozdeliť a kúpiť minimálne 8.000 m2 v prostredí tes
122,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 638 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia
73,600 €
Polyfunkčný objekt | 97 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v kompletne zrekonštruovanej vile „Biely dom“, k
Cena dohodou
Obchodné priestory | 124 m²
1,030 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 3,000 m²
Ponúkame vám na prenájom výrobné/skladové haly v uzavretom priemyselnom areály v Hornom Hričove
Cena dohodou
Obchodné priestory | 132 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodno-kancelárske priestory o výmere 132 m2 v prímestskej časti Bud
1,250 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 78.56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c
Cena dohodou
2 izbový byt | 71.19 m²
Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v obľúbenom projekte Euro Home Star v Žiline, ktorý spá
235,274 € 3305 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč
145,500 € 4157 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Hľadáte byt, ktorý ponúka priestor a pocit bývania ako v dome? Tento pries
Cena dohodou
Rodinný dom | Na Kúty | 178 m²
PREČO PRÁVE TENTO BUNGALOV? 178 m² inteligentnej dispozície na jednej úrovni. 774 m² slnečného,
460,000 € 2584 €/m²
Polyfunkčný objekt | Hálkova | 583.73 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? Takmer 600 m² na dvoch podlažiach v srdci Žiliny. Disp
3,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Mojš | 727 m²
Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro
649,000 € 893 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.