SLNEČNÝ MAJER – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BESKÝD

Reality Stebnícka Huta

Hotel, penzión, ubytovňa | Stebnícka Huta | 133,767 m²

SLNEČNÝ MAJER – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI BESKÝD exkluzívne v ponuke KING REAL Hľadáte vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Objekty na predaj Stebnícka Huta

950,000 € 7 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POZEMOK 6253 m2 - Podkylava, okr. MY

Reality Podkylava

Zmiešaná zóna | 6,253 m²

Nájsť väčší pozemok s vlastným „lesom“ a potokom v krásnej a výborne dostupnej lokalite je veľm

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Podkylava

70,000 € 11 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj priestranného rodinného domu s veľkým pozemkom – Nižná Hutka, Ortášska ulica (12 km od Košíc)

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Ortášska 19 | 274.6 m²

Realitné centrum KING REAL vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zaujímavý a veľkoryso riešený dvojpo

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

329,000 € 1198 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

POZEMOK 7725 m2, DVA VSTUPY - Podkylava, okr. MY

Reality Podkylava

Zmiešaná zóna | 7,725 m²

Ponúkame na predaj krásny veľký viacúčelový pozemok v lokalite obce Podkylava na Myjavských k

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Podkylava

90,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

Blízko Žiliny, ďaleko od hluku: stavebný pozemok 700 m² s výhľadmi, Peklina, Cena: 73.600€

Reality Dolný Hričov

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO POZEMOK? 700 m² slnečnej parcely na konci príjazdovej cesty = žia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Hričov

73,600 €

Farma na bývanie aj podnikanie: budovy + pozemky 6 017 m², Ležiachov pri Martine , Cena: 429000€

Reality Martin

Rodinný dom | Ležiachov | 200 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO FARMA? Takmer rozprávková atmosféra gazdovskej usadlosti ihneď od

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Martin

429,000 € 2145 €/m²

02.C - 2-izb. apartmán, 98,18 m2, DONOVALY, priamo na zjazdovke

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 98.18 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája príroda, pokoj a kvalitné bývanie? Tento štýlový apartmán je ideál

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Parkovacie miesto na prenájom Krásno nad Kysucou, CENA: 79 EUR/MES.

Ponúkame na prenájom nadrozmerné parkovacie miesto č. 29 o výmere až 25 m2, ako jediné priamo p

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Krásno nad Kysucou

79 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

(A1) Moderné bývanie v Bitarovej - 4 izbový dom s garážou, terasou a záhradou len 5 minút od Žiliny

Reality Bitarová

Rodinný dom | 125 m²

Miesto, kde sa býva s ľahkosťou. Dom, ktorý ponúka pokoj, priestor a každodenný komfort – bez k

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bitarová

357,519 € 2860 €/m²

Living Park Svit - výnimočné bývanie s výhľadom na Tatry

Reality Svit

1 izbový byt | 42.54 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame výnimočné bývanie v krásnej prírode v obci Svit pri rieke Pop

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej časti Nesluše

Reality Nesluša

Rodinný dom | 240 m²

MGM Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Nesluša,

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Nesluša

Cena dohodou

Útulný rodinný dom s upravenou záhradou: 4-izbový bungalov, predaj, Beluša pri Púchove, Cena: 259000€

Reality Beluša

Rodinný dom | Mlynská | 100 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? Kombinácia 100 m² zastavanej plochy + 81 m² hospodárskych bu

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Beluša

259,000 € 2590 €/m²

(23_5) 4-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

4 izbový byt | 80.66 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt s podlahovou plochou 73,77 m2 v obci S

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

209,600 € 2475 €/m²

Obchodný (gastro) priestor 78 m2, prízemie, klientske centrum MV SR, ŽILINA, EUROPALACE

Reality Žilina

Obchodné priestory | Vysokoškolákov | 78 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor (gastro, retail, office) na prízemí polyfunkčného objekt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

SLNEČNÝ 4 IZBOVÝ BYT V KRÁSNOM PROSTREDÍ, SVIT

Reality Svit

4 izbový byt | 85 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj slnečný 4 izbový byt s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

(8_5) 3-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 82.35 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt s podl

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

199,500 € 2306 €/m²

Predaj stavebné parcely pre sklady, priemysel, Strečno, 17.678m2, Cena: info v RK.

Reality Strečno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebné parcely na priemyselné využitie o výmere 17.678m2 v obci Strečn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Strečno

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Predaj výrobná hala, Žilina

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 0 m²

Vo výhradnom zastupení pre Vás pripravujeme na predaj lukratívnu investičnú nehnuteľnosť. Skla

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Obchodno - administratívne priestory LIVING CENTRUM, Žilina - Solinky

Reality Žilina

Obchodné priestory | Obežná | 1 m²

Predstavujeme Vám moderný priestor so širokými možnosťami komerčného využitia nachádzajúci sa v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Váš podnikateľský úspech: zabehnutý komplex pri bráne do národného parku, Cena: 5 957 000

Reality Martin

Hotel, penzión, ubytovňa | 6,352 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Kompletne fungujúce podnikateľské areály s ROI histór

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Martin

5,957,000 € 938 €/m²

Predaj 3 izbový byt - Prenajmi teraz - kúp neskôr, Nábrežná ulica, Cena: 126.500€

Reality Turčianske Teplice

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívna ponuka! Priestranný 3-izbový byt s krbom, záhradou Tiché prostredie, dostatok prie

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

126,500 € 1709 €/m²

EXKLUZÍVNE! Stavebná parcela s výnimočnou polohou, Žilina - Bôrik

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Oravská | 0 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú stavebnú parcelu vo vysoko cenenej mestskej lokalite Žilina - Bôrik

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

289,990 €

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie