Rodinný dom | 172 m²
MGM Reality vám ponúka dom, ktorý môže byť skvelou investíciou na prenájom, ale zároveň
280,000 € 1628 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
Štýlový 2-izbový byt na ulici Nábrežná v Kysuckom Novom Meste predstavuje ideálne bývanie pre t
139,000 € 2527 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 93 m²
Predstavujeme Vám veľkometrážny 3-izbový byt s výťahom a lodžiou v tehlovom bytovom dome priamo
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 85 m²
Predstavujeme Vám kancelárie, ktoré budú vizitkou vášho podnikania. Ponúkame na prenájom štýlov
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 430 m²
Ponúkame na prenájom priestranné komerčné priestory s celkovou výmerou približne 430 m², situov
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 78.56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c
Cena dohodou
Obchodné priestory | Mariánske námestie | 80 m²
Ponúkame výnimočný obchodný priestor s výmerou 80 m², nachádzajúci sa priamo na Mariánskom náme
Cena dohodou
1 izbový byt | Na križovatkách | 49 m²
REZERVOVANÉ! Predstavte si byt, ktorý vám dá viac priestoru, než by ste od 1-
215,000 € 4388 €/m²
2 izbový byt | Stodolova | 50 m²
Predstavujeme Vám na predaj príjemný 2-izbový byt s rozlohou 50 m², situovaný v panelovom bytov
154,900 € 3098 €/m²
2 izbový byt | 97.62 m²
Cena dohodou
1 izbový byt | 27.24 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c
Cena dohodou
3 izbový byt | 61.5 m²
Hľadáš byt, ale v skutočnosti túžiš po pokoji rodinného domu? Máme pre teba unikát, ktorý v Žil
198,700 € 3231 €/m²
1 izbový byt | 36.19 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Zabudnite na hluk dopravy. Ponúkame na predaj pozemok v malebnom prostredí na konci Vadičovskej
29 €/m2
Rodinný dom | 400 m²
Tradičná oravská drevenica s dušou a potenciálom – Zubrohlava, pri Oravskej priehrade Ponúk
81,900 € 205 €/m²
1 izbový byt | 27.33 m²
Cena dohodou
4 izbový byt | Tajovského | 155.9 m²
EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO BYT? Lebo veľkometrážnych 155,9 m² s nadštandardnou terasou a piv
455,000 € 2919 €/m²
Obchodné priestory | 98 m²
Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj nebytové priestory s rozlohou 98 m2 v obytn
259,990 € 2653 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Ponúkame Vám na prenájom v exkluzívnom zastúpení väčší rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami
1,400 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 66.35 m²
Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o výmere 66,35 m² v obci Iža, situovaný na prízemí mod
76,493.52 € 1153 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Niektoré pozemky sú len parcela na mape. Tento pozemok sa nachádza v už existujúcej zástavbe ro
329,000 €
3 izbový byt | 106.93 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt o celkovej ploche 106,93 m2 v žiadanej mestskej časti Banskej B
308,775 € 2888 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²
Hľadáte reprezentatívne priestory v centre mesta Čadca, ktoré sú okamžite využiteľné a flexibil
780 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 82 m²
Do našej ponuky práve pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.