Jedna z najkrajších budov centra: 584 m² + parking pre 12 áut, Žilina - centrum, Cena: 3.300€ bez DPH/mes

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Hálkova | 583.73 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TIETO PRIESTORY? Takmer 600 m² na dvoch podlažiach v srdci Žiliny. Disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

3,300 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj priestranného 4-izbového rodinného domu v stredomorskom štýle - Mojš pri Žiline

Reality Mojš

Rodinný dom | Mojš | 727 m²

Hľadáte dom, ktorý spája komfort moderného bývania so štýlovou architektúrou? Tento 4-izbový ro

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Mojš

649,000 € 893 €/m²

Štýlový 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v historickej budove, Kuzmányho ulica

Reality Žilina

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom moderný, svetlý a vkusne zariadený 2-izbový byt s výmerou 60 m², ktorý sa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | Sklad / dielňa s kanceláriou, 107 m2, vjazd dodávky, výška až 4,7 m

Reality Žilina

Priestor pre sklad | 107 m²

Ponúkame na prenájom praktický skladový alebo dielenský priestor s kanceláriou o celkovej výmer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,049 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na prenájom 20 m², centrum Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o výmere 20 m², nachádzajúci sa priamo v historickom cen

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

399 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Štýlový priestor pre kozmetický salón, 29,92 m2, obec Iža, prízemie novostavby

Reality Iža

Obchodné priestory | 29.92 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor o výmere 29,92 m² v centre obce Iža, situovaný na príz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Iža

34,494.14 € 1153 €/m²

(22) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 68.59 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 1-izbový byt v developerskom projekte REZIDENCIA SOBIESKI o c

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(25) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 35.22 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

(21) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 45.68 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE! Miliónová rodinná vila, prestížna lokalita, súkromie, predaj, Žilina - Závodie, Cena: 1 090 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | 563.71 m²

EXKLUZÍVNE len v MGM reality Vám ponúkame na predaj nadčasový rodinný dom s úžitkovou plochou a

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

1,090,000 € 1934 €/m²

Po rekonštrukcii 2026: zariadený 2-izbový byt s balkónom, Žilina - Hliny VII, Cena: 680€

Reality Žilina

2 izbový byt | Gabajova | 58.14 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA! PREČO PRÁVE TENTO BYT? 58 m² po rozsiahnej rekonštrukcii dokončenej v apríli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký dom s priestorom navyše, Dolný Hričov pri Žiline, Cena: 189 000 €

Reality Žilina

Rodinný dom | Dolný Hričov | 212 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TENTO DOM? 212 m² úžitkovej plochy + rozsiahle podkrovie + rovinatý roh

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Žilina

189,000 € 892 €/m²

PREDANÉ! PREDAJ, 2 IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM STÁTIM, SVIT

Reality Svit

2 izbový byt | 42 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ – EXKLUZÍVNE ponúka na predaj útulný 2 izbový byt v no

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

135,000 € 3214 €/m²

NA PREDAJ, NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM, SVIT

Reality Svit

Rodinný dom | 752 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOST EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj RD v tichej časti mesta

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

(27_5) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

2 izbový byt | 67.83 m²

Predpredaj III. etapy projektu! Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt s podl

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

177,500 € 2489 €/m²

REZERVÁCIA (26_5) 2-izbový byt v projekte Living Park Svit

Reality Svit

2 izbový byt | 56.89 m²

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Svit

Cena dohodou

PREDANÉ, SLNEČNÝ 2 IZBOVÝ BYT, POPRAD-JUH

Reality Poprad

2 izbový byt | 51 m²

FLATONIC|LICENCOVANÁ REALITNÁ SPOLOČNOSŤ Vám ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt vo veľmi

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

REZERVÁCIA Štýlové bývanie v srdci Žiliny, svetlý 2 izbový byt s loggiou a balkónom na Bulvári

Reality Žilina

2 izbový byt | 57 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2-izbový byt o výmere 57 m², ktorý sa nachádza na vyh

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory v centre Žiliny Štúrova ulica

Reality Žilina

Obchodné priestory | 82 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne obchodné a administratívne priestory situované priamo v srdci Ž

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

(31) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 28.85 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

84,800 € 2939 €/m²

(30) 1-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE REZIDENCIA SOBIESKI

Reality Štúrovo

1 izbový byt | 21.1 m²

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

Cena dohodou

Spevnená plocha na prenájom, Žilina

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Bánovská cesta | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom pozemok (spevnenú plochu) o výmere až 4.000 m2 v meste Žilina so širok

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

1.1 €/m2/mesiac

EXKLUZÍVNE! Nadčasové kancelárske priestory v projekte EUROPALACE, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 226.7 m²

Predstavujeme Vám ideálnu investičnú príležitosť pre kúpu nadčasovo a prémiovo zariadeného kome

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Priestory na predaj Žilina

416,000 € 1835 €/m²

EXKLUZÍVNE | Elegantné mestské bývanie na prestížnom Bulvári – Žilina - Staré mesto, Cena: 650€

Reality Žilina

1 izbový byt | 37.5 m²

Predstavte si bývanie, kde otvoríte dvere a okamžite cítite atmosféru mesta. Kaviarne, rešta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Rodinné domy na predaj (23067)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30351)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie