Dvojgeneračný rodinný dom – Gánovce, tichá ulica len 6 (4,8 km) minút autom do Popradu

Reality Gánovce

Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²

Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Gánovce

330,000 € 1722 €/m²

DELTA - na predaj - 3 izbový byt, 78 m2 , Dolný Smokovec - Pod Lesom !!!! znížená cena €€€€€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

DELTA ponúka na predaj 3-izbový byt o výmere 78 m2, nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Doln

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

199,000 € 2551 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DELTA - Skladové a výrobné priestory v priemyselnom areáli v Kežmarku

Reality Kežmarok

Priestor pre sklad | Slavkovská | 250 m²

DELTA PROPERTY – VÁŠ LOKÁLNY EXPERT NA NEHNUTEĽNOSTI Vám ponúka na prenájom rozľahlé skladové a

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 10.01.2026
Priestory na prenájom Kežmarok

Info v RK

DELTA- Ponúkame na predaj apartmánový dom vo Veľkom Slavkove,

Reality Veľký Slavkov

Iný rekreačný objekt | Tatranská | 280 m²

Delta Property ponúka na predaj zabehnutý apartmánový dom vo Veľkom Slavkove, na hlavnom ťahu

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Slavkov

368,000 € 1314 €/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj chalupy v obci Krná, okres Poltár na tichom mieste v krásnej prírode

Reality Krná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj trojpodlažnú drevenicu na krňanských lazoch v časti Neklen.

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 18.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Krná

88,900 € 766 €/m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyhľadávanej ul. Lesná.

Reality Svit

Rodinný dom | Lesná | 270 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 22.07.2025
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

DELTA - Investičný pozemok na rôzne využitie Svit - Dohoda na cene možná!

Reality Svit

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Železničná | 1,991 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám z poverenia majiteľa ponúka na

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Svit

140,000 € 70 €/m²

2 izbový byt v Novej Polianke, DLHODOBÝ PRENÁJOM

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľov Vám ponúka do dlhodobého prenájmu útu

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Vysoké Tatry

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA – Rodinný dom s 2 vstupmi v obci Šumiac, investičný potenciál

Reality Šumiac

Rodinný dom | Jána Švermu | 150 m²

Nehnuteľnosti v tejto lokalite sa častejšie prenajímajú, než predávajú. Dom s dvoma samostatným

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

94,000 € 627 €/m²

DELTA - Rodinný dom s potenciálom rozšírenia, zimnou terasou a garážou – Iliašovce

Reality Iliašovce

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte útulný rodinný dom s potenciálom rozšírenia? Tento dom v obci Iliašovce ponúka zimnú te

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iliašovce

159,000 € 2446 €/m²

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

DELTA – Rodinný dom / chalupa s veľkým pozemkom v podtatranskej obci Nižná Šuňava

Reality Šuňava

Rodinný dom | SNP | 50 m²

Dom s veľkým pozemkom pod Tatrami za cenu 1-izbového bytu? Presne tak. Táto nehnuteľnosť v Nižn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šuňava

Info v RK

Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Západ

Reality Poprad

3 izbový byt | Slovenského odboja | 52 m²

-- Ponúkame na prenájom zariadený slnečný 2,5-izbový byt so zaskleným balkónom na sídlisku Zápa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Poprad

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DELTA - Slnečný 1-izbový byt s balkónom na prenájom Poprad - Juh

Reality Poprad

1 izbový byt | Letná | 37 m²

Útulné bývanie s balkónom v Poprade? Presne tento 1-izbový byt na Juhu 3 si zamilujete. REALIT

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Poprad

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DELTA - Na predaj slnečný stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry – Mlynica (Medzi Vodami)

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Tatranská | 769 m²

Realitná kancelária DELTA PROPERTY – Váš miestny špecialista Vám ponúka na predaj rovinatý stav

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

REZERVOVANÉ!!! - RODINNÝ DOM VO VYSOKÝCH TATRÁCH

Reality Nová Lesná

Rodinný dom | Zakladateľov | 590 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách. Rodinná vila sa n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Lesná

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

DELTA - Štýlový, zariadený 3-izbový byt s balkónom a samostatným vchodom v blízkosti Tatier

Reality Veľký Slavkov

3 izbový byt | Tatranská | 70 m²

Hľadáte investičný 3-izbový byt pri Tatrách s vlastným vchodom a balkónom? Táto ponuka vo Veľko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

189,900 € 2713 €/m²

DELTA PROPERTY - Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu zariadenia na šport a rekreáciu

Reality Veľká Lomnica

Iný stavebný pozemok | Veľlká Lomnica | 12,788 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj pozemok, ktorý

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

60 €/m2 60 €/m2

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj chaty s veľkým pozemkom v Hranovnici na Dubine

Reality Hranovnica

Záhradná chatka | Dubina | 624 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj chatu s veľkým pozemkom pri Poprade, v obci Hranovnica na D

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 29.09.2025
Chaty a chalupy na predaj Hranovnica

59,900 € 96 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovského Mikuláša na ulici Revolučná.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový rodinný dom po rekonštrukcii, Smolnícka Huta

Reality Smolnícka Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REZERVOVANÝ Exkluzívne Delta Property ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový rod

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Domy na predaj Smolnícka Huta

140,000 € 933 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie