Prenájom 3,5 izbový byt 160 m2, Beblavého ulica, Staré Mesto, Bratislava, terasa, 2x parking, bývanie v centre mesta, výhľad na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

LEVELREAL | Na predaj 3-izbový byt na Čermáni / Novostavba

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 68 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2647 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Na predaj 4i rodinný dom+garáž, 149m2, Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | Jašíka | 149 m²

Váš nový mestský prístav: Luxus, pohodlie a štýl v Prievidzi! ✨🏙️ Túžite po modernom bývaní, kd

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Prievidza

309,990 € 2080 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NEO - REZERVOVANÉ -3 byty v jednom dome v centre mesta Trnava

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné bašty | 383 m²

Naša spoločnosť v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom s 3 bytovými jedn

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Trnava

950,000 € 2480 €/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Na predaj rodinný dom s dvoma garážami a záhradným ateliérom, Šamorín-Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | Brečtanová | 138 m²

Rodinný dom v Šamoríne-Mliečne s úžitkovou plochou 138 m², ktorý v posledných rokoch prešiel ob

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

368,000 € 2667 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Atraktívny 4 izbový mezonet s výhľadom na Bratislavský hrad a Dóm Sv. Martina, Panenská, 130 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Panenská | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný, staromestský, veľkometrážny 4 izbový byt nachád

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 4008 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

Prenájom, dvojizbový byt Žilina, Vlčince - Kastor

Reality Žilina

2 izbový byt | Karpatská | 46 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom dvojizbový byt v Žiline na Karpatskej ulici v komplexe Kastor.

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE krásny 3 izbový byt na PREDAJ so zariadením

Reality Tlmače

3 izbový byt | Dlhá | 60.27 m²

AK HĽADÁTE KRÁSNY BYT PRE SEBA, ALEBO INVESTIČNÝ BYT NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, TÁTO PONUKA JE URČEN

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Tlmače

99,000 € 1643 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3 izbový byt na PREDAJ v centre mesta Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. M. R. Štefánika | 66 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ zrekonštruovaný, veľmi atraktívny, m

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Levice

Info v RK

Top
Top

ROYAL MARIE│Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 53.3 m²

TARGETreal Vám predstavuje Royal Marie - projekt, ktorý spája prémiové mestské bývanie s invest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

166,900 € 3131 €/m²

Top
Top

ROYAL MARIE │ Elegantný 2-izbový apartmán s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Školská | 69.4 m²

TARGETreal Vám ponúka projekt Royal Marie - bývanie a investícia priamo na pešej zóne Turčiansk

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

194,900 € 2808 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 - izbový zvolenský byt, centrum Banskej Bystrice, Kukučínova ulica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kukučínova | 81 m²

Tento trojizbový byt typu Zvolenský sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite centra Banskej Bystric

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

207,000 € 2556 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM - PRIESTOR PRIPRAVENÝ PRE LEKÁREŇ - Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Obchodné priestory | Školská | 150 m²

TARGETreal ponúka na prenájom priestor určený pre lekáreň v novom projekte ROYAL MARIE, priamo

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Turčianske Teplice

3,390 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Rodinný dom Majcichov len na skok od Trnavy 477m2 pozemok

Reality Majcichov

Rodinný dom | Nevyplnená | 60 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka rodinný dom s garážou,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Majcichov

109,000 € 1817 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný 4-izbový bungalov s terasou - Ivančiná, Turčianske Teplice

Reality Ivančiná

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jeden z moderných 4-izbových rodinných domov (bungalov)

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ivančiná

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU V ZELENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Holíčska | 91.85 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj priestranný a tichý 4-izbový byt v zelenej časti Petržalky na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3374 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 4130 €/m²

Top
Top

Útulný 4i byt 81 m2 Drobného BA4 Kúpou voľný

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Drobného | 81 m²

Hľadáte útulné bývanie pre väčšiu rodinu, širokú ponuku služieb, vzdelania, zeleň a dostupnú MH

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3457 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ zrubová chalupa - Hačava

Reality Hačava

Chalupa, rekreačný domček | nezadaná | 156 m²

PrimeReal & Finance Vám ponúka jedinečnú chalupu, ktorá sa pýši výnimočnou polohou na konci mal

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hačava

83,500 € 535 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3-izb. byt na prenájom, Rovinka – novostavba, klimatizácia, parkovanie

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová | 68.3 m²

Hľadáte bývanie, kde bude všetko čisté, nové a voňavé? Ponúkame exkluzívne na prenájom úplne no

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Upresniť hľadanie