Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | Štýlová garzónka po kompletnej rekonštrukcii | Trenčianske Teplice | Ideálna investícia

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Štvrť SNP | 24 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj moderne navrhnutú garzónku vo vyhľadávanej lokalite kúpeľného mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

99,500 € 4146 €/m²

Top
Top

Na predaj chata so záhradou v Nižnej Hutke

Reality Nižná Hutka

Záhradná chatka | Záhradkárska | 378 m²

Na predaj záhrada s chatou v krásnom prostredí v obci Nižná Hutka, Košice – okolie. Pozemok sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nižná Hutka

69,900 € 185 €/m²

Top
Top

5i RD s veľkou záhradou a samostatným bytom – Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Bernolákovská | 344 m²

Či robíte z domu alebo každý deň dochádzate do práce, tento dom ponúka skutočné zázemie, ktoré

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

409,000 € 1189 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Padlých hrdinov | 2,219 m²

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² Realitná kancelária

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

DEVELOPERSKÁ PRÍLEŽITOSŤ S OKAMŽITÝM VÝNOSOM: STRATEGICKÝ AREÁL 2 219 m² - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Padlých hrdinov | 2,219 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

758,000 € 342 €/m²

Top
Top

Rodinný dom s dobrou dostupnosťou

Reality Hrašné

Chalupa, rekreačný domček | 97 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1950 v pokojnej osade Hodulov Vrch, obec Hrašné, v krásno

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrašné

62,400 € 643 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! Dom, ktorý vám môže splácať hypotéku

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

3-podlažný rodinný dom v Myjave, ktorý vám môže nielen slúžiť na bývanie, ale aj prinášať príje

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie bez starostí za cenu bytu

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Hľadáte únik z mesta, ale nechcete tráviť mesiace na stavbe? Tento 3-izbový rodinný dom v Košti

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

134,990 € 1500 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Chalupa na dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Stará Turá

Chalupa, rekreačný domček | 201 m²

Ponúkame vám na predaj chalupu v osade Súš (Stará Turá), ktorá prešla zásadnou technickou rekon

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

105,000 € 522 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie s vôňou novoty: Štýlový 2-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská ulica | 45.92 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na prenájom svetlý a vkusne zariadený 2 izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trnava

740 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Záhrada na predaj v obľúbenej časti Trnávka - Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 390 m²

LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj pozemok – ZÁHRADU s celkovou výmerou 390m2, ktor

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 410 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Prenájom 2izb. bytu s balkónom a klimatizáciou na Peknej ceste, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pekná cesta | 49.4 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový útulný byt s balkónom, s výmerou obytnej plochy 46 m² + pivnica 3

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

790 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 1 izbového bytu s parkovaním na Budatínskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 42 m²

Prenájom priestranného 1 izbového bytu v novostavbe na Budatínskej ulici v Petržalke v príjemne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Top
Top

Prenájom 1,5 izbového bytu na Žabotovej ulici v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 55 m²

Prenájom pekného 1,5 izbového bytu v novostavbe na Žabotovej ulici v centre pri Hlavnej želežni

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Delta- Rodinný dom 5 izbový s pozemkom 1796 m2 Zvolen predaj

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | Poľovnícka | 180 m²

Delta Property ponúka na predaj veľký 2-podlažný rodinný dom postavený na krásnom, slnečnom po

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

159,000 € 883 €/m²

Top
Top

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s terasou v Košiciach

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Kosatcova | 89 m²

TOP PONUKA: Zrekonštruovaný 3-izbový byt v blízkej dostupnosti do centra mesta Ponúkame na pre

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

299,000 € 3360 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

NEPREHLIADNITE TÚTO PONUKU - stačí si zobrať zubnú kefku Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ul

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3325 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23090)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie