Rodinný dom | Na humnisku | 121 m²
Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť na Záhorí, len 45 minút od Bratislavy? Ponúkame vám novostavbu v t
209,000 € 1727 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 66.32 m²
PRVÁ a DRUHÁ ETAPA UKONČENÁ VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove a Novom Svete, Vám op
169,000 € 2548 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 82.84 m²
VILA BYTY po úspešnom projekte v Miloslavove, Vám v obci Nový Svet pri Senci ponúkajú byt v II
199,000 € 2402 €/m²
3 izbový byt | 65.52 m²
PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo
169,000 € 2038 €/m²
Polyfunkčný objekt | Račianska | 7,930 m²
Predstavujeme na predaj etablovaný obchodný dom LIGHTPARK, ktorý tvorí unikátnu dominantu na Ra
Cena dohodou
Rodinný dom | Veselá | 90 m²
Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva
225,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B
220,000 € 2444 €/m²
Rodinný dom | N. Teslu | 89 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v
225,000 € 2528 €/m²
Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²
Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin
348,000 € 2530 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1,000 m²
Ponúkame na predaj zdravotné stredisko s dlhoročnou tradíciou, situované v atraktívnej časti Br
Info v RK
2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka
168,000 € 3084 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla
670,000 € 6700 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane
181,896 € 2599 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v
184,896 € 2641 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Základné informácie: * Pozemok: 765 m² * Úžitková plocha: cca 200 m² * Zastavaná plocha: 24
119,500 € 598 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú
229,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | Pastuchov | 135 m²
SLEPÁ ULICA | 2 GARÁŽE| 2 IZBY V PODKROVÍ | 2 PIVNICE| STUDŇA| IBA 8KM OD HC
139,000 € 1030 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pri ihrisku | 674 m²
Ponúkame na predaj ucelený pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite Nižná Še
165 €/m2 165 €/m2
3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
189,990 € 3064 €/m²
2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²
179,990 € 2903 €/m²
3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²
Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam
218,018 € 2903 €/m²
2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²
209,039 € 3432 €/m²
2 izbový byt | 45 m²
Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-
280,000 € 6222 €/m²
3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²
Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde
439,000 € 4847 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.