3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

Reprezentatívny rodinný dom s bazénom v prestížnej časti Ivanky pri Dunaji – koniec slepej ulice

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Lipová | 300 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Ivanky pri Dunaji, charakteristi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

859,990 € 2867 €/m²

DOKONALE PREPRACOVNÁ VILA s technologickou nezávislosťou

Reality Dolný Kalník

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Bývanie a podnikanie bez kompromisov Dolný Kalník – 5 minút od Martina Vo výhradnom zastúpení

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolný Kalník

1,500,000 € 6000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Teraz cenovo ešte dostupnejší !!!Veľký rodinný dom pri centre Senca

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 233 m²

Realitná kancelária LEGACY vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka na predaj priestran

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

519,990 € 2232 €/m²

5-izbový rod. dom s MOŽNOSŤOU DOKONČENIA NA KĽÚČ – tepelné čerpadlo, kvalitné prevedenie, Chorvátsky Grob - Sokolia ulica

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Sokolia | 122 m²

Realitná kancelária LEGACY vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj prízemný 5-izbový rodinn

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

398,000 € 3262 €/m²

Pozemok pri Malom Dunaji. Dnes investícia, zajtra adresa.

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Lesná | 787 m²

Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka na predaj pozemok s výmerou 787 m² v pokojnej čast

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

77,913 € 99 €/m²

Za cenu Bratislavského 3izb. bytu na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom v krásnom prírodnom prostredí

Reality Horná Mariková

Rodinný dom | Nezadaná | 509 m²

Realitná kancelária LEGACY ponúka exkluzívne na predaj veľkorysý viacgeneračný rodinný dom v ma

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Horná Mariková

264,000 € 519 €/m²

Rozľahlý pozemok v obľúbenej rekreačnej oblasti - Sacky

Reality Bernolákovo

Rekreačný pozemok | Sacky | 2,671 m²

Hľadáte ideálne miesto pre stavbu vysnívaného rekreačného domu? Máme pre vás jedinečnú príležit

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

85 €/m2 85 €/m2

BÝVANIE V SRDCI KAMALY - PHUKET, THAJSKO

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Vivana Phuket je moderný rezidenčný projekt navrhnutý pre pohodlné bývanie, dovolenkový životný

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

127,300 € 3978 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ - Vidiecky rodinný dom / Chalupa / Farma

Reality Bunetice

Rodinný dom | 10,230 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, na predaj

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bunetice

30 €/m2 0 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v lokalite Vlčie Doly, časť Dulová Ves, s výmerou 787 m²

Reality Dulova Ves

Pozemok pre rodinné domy | 787 m²

Peter Florek a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa, stavebný

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

225,000 € 286 €/m²

Na predaj útulná stavba v tichej oblasti Malý Šariš

Reality Malý Šariš

Chalupa, rekreačný domček | 800 m²

Ponúkame na predaj krásnu a útulnú stavbu, postavenú z kvalitných CLT panelov, ktorý sa nachádz

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Šariš

143,000 € 179 €/m²

Na PREDAJ rodinný dom - Prešov Solivar.

Reality Prešov

Rodinný dom | 990 m²

Ponuka je teraz atraktívnejšia ! Aktuálnou úpravou ceny na 249.000, sa táto nehnuteľnosť stáva

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Prešov

249,000 € 252 €/m²

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM NA PREDAJ

Reality Železník

Rodinný dom | 755 m²

REZERVOVANÉ Kristína Hamarová a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Železník

119,000 € 158 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu

Reality Dulova Ves

Komerčná zóna | 718 m²

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

119,000 € 166 €/m²

CITY HOUSES KANAŠ – moderné rodinné domy blízko Prešova

Reality Veľký Šariš

Obchodné priestory | 114 m²

CITY HOUSES KANAŠ – moderné rodinné domy v tichej lokalite blízko Prešova Ponúkame na predaj 4

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Veľký Šariš

299,000 € 2623 €/m²

Na PREDAJ 2-izbový byt s balkónom

Reality Sabinov

2 izbový byt | 59.5 m²

REZERVOVANÉ 2-izbový byt, s balkónom v meste Sabinov. Komenského ulica, je prostredie pl

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Obhodný priestor HOSTINEC / POTRAVINY

Reality Malé Raškovce

Obchodné priestory | 1,117 m²

Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj.

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Malé Raškovce

39,900 € 36 €/m²

PREDANÉ Na PREDAJ garáž v meste Sabinov.

Reality Sabinov

Garáž | 24 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Sabinov

Cena dohodou

Novostavba 4-izbový bungalov okr. Prešov

Reality Chminianska Nová Ves

Rodinný dom | 435 m²

Novostavba RD za cenu 2- izbového bytu! Vymeňte bývanie na sídlisku za moderný bungalov v srdc

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chminianska Nová Ves

129,000 € 297 €/m²

Exkluzívne 2- izbový byt v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 51.39 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta: Lokalita: centrum, Spišská Nová Ves

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

114,000 € 2218 €/m²

Exkluzívne 3- izbový byt s loggiou

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Strojnícka | 70.72 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3- izbový byt s loggiou: Lokalita: Str

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

126,000 € 1782 €/m²

Exkluzívne 2- izbový byt s francúzskym balkónom v centre mesta

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Gorazdova | 60.57 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt s francúzskym balkónom v centre mesta: Lokalita: ce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 2047 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23065)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie