5-izbový rodinný dom s veľkorysým priestorom a potenciálom | Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej rezidenčnej časti mest

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Stupava

388,975 € 1297 €/m²

Exkluzívny pozemok pre Dom v Dúbravke pri British International School.

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Plachého | 1,102 m²

Predaj pozemku v Dúbravke, nádherná čistá príroda a zdravé bývanie, pri British International S

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

569,000 € 516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna 6-izbová vila pri kaštieľskom parku, Rusovce – bazén, súkromie, 4× garáž

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 384 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú 6-izbovú rodinnú vilu v Bratislave – Rusovce, situovanú na konci

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

3,490,000 € 9089 €/m²

3-izbový byt s výhľadom na moderné centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt na Dostojevského rade v brati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 4818 €/m²

Rodinný dom Očová, slnečný pozemok, predajom voľný, 160.000,00 €

Reality Očová

Rodinný dom | Športová | 300 m²

Exkluzívne predám rodinný dom v Očovej, Športová ulica, tichá lokalita, slepá ulica, pozemok ro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Očová

160,000 € 533 €/m²

MEŠTIACKY DOM NA HORNEJ V BANSKEJ BYSTRICI

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Horná | 480 m²

Na predaj meštiacky rodinný dom na Hornej ulici v Banskej Bystrici. Dom je čiastočne podpivnič

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

720,000 € 1500 €/m²

Slnečný pozemok s IS 20 minút od Zvolena, 1553 m2, super cena!!!

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,553 m²

Predám stavebný pozemok v Bzovskej Lehôtke, 20 km od Zvolena. Pozemok je mierne svahovitý, slne

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

56,000 € 36 €/m²

Novostavba rodinného domu v Očovej na slnečnom pozemku 970 m2

Reality Očová

Rodinný dom | Lesná | 120 m²

Na predaj novostavba rodinného domu, typ bungalov v stave holodom, zastavaná plocha 120 m2. Veľ

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Očová

350,000 € 2917 €/m²

Dve stavby s veľkým potenciálom na pozemku 1071 m2 v Podrečanoch

Reality Podrečany

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

V predaji sú nehnuteľnosti na pozemku o veľkosti 1071 m2 ( bývalá krčma a obchod potravín ) v c

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podrečany

89,000 € 297 €/m²

Na predaj slnečný, rovinatý pozemok o výmere 5196 m2 s IS

Reality Slatinské Lazy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,196 m²

Ponúkam na predaj slnečný rovinatý pozemok o výmere 5196 m2. Na pozemok je vydaná územno-plánov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Slatinské Lazy

122,900 € 24 €/m²

V miernom svahu sa dá naprojektovať krásny dom - Zv. Slatina, Boroviny

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Boroviny - Krvavník | 991 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 991 m2 vo Zvolenskej Slatine, časť Boroviny. Podľa územného pl

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

73,000 € 74 €/m²

4 izbový byt 15 min. od ZV, kompletná rekonštrukcia, zariadenie, predajom voľný

Reality Očová

4 izbový byt | Štefana Pilárika | 92 m²

Predám exkluzívne prerobený 4 izbový byt ( 92 m2 ) v Očovej. Byt je po kompletnej, rekonštrukci

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Očová

200,000 € 2174 €/m²

Slnečný, rovinatý stavebný pozemok v Očovej, siete na hranici pozemku

Reality Očová

Pozemok pre rodinné domy | Štefana Pilárika | 1,036 m²

Predám stavebný pozemok o výmere 1234 m2 v Očovej ( rozmer cca 20 m x 50 m ). Pozemok sa nachád

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Očová

54 €/m2 54 €/m2

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál, ubytovňa, kancelárie, haly, oplotené plochy, tichá lokalita, PB – Vinohradnícka

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Polyfunkčný objekt | Vinohradnícka | 0 m²

TOP Realitka – Exkluzívne – ČISTÝ ROČNÝ VÝNOS 88.000€ Administratívno-výrobný-prevádzkový areál

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 570m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 570 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

144,999 € 254 €/m²

TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavolajte, napíšte a bývajte!

Reality Piešťany

Rodinný dom | 1 m²

TOP Realitka – Ponuka nehnuteľností tak ako to nepoznáte! Piešťansko a okolie PODPULTOVKY „Zavo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²

TOP Realitka – Exkluzívne – 4-i RD, pozemok 1026m2, TOP Lokalita Piešťany Predáme starší 4-iz

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Piešťany

179,999 € 2169 €/m²

TOP Realitka - Exkluzívne - SP 533m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 533 m²

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

154,999 € 291 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Prevádzkový areál | Vinohradnícka | 0 m²

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplenie Piešťany – Banka

Reality Banka

Rodinný dom | Bananská | 320 m²

TOP Realitka - TOP Ponuka - Exkluzívne - 8-izb, 1-poschodový-RD, tehla, rekonštrukcia, zateplen

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Banka

Info v RK

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Iný objekt | Vinohradnícka | 0 m²

Publikované: 03.11.2021 Aktualizované: 14.07.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,149,999 €

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kláštorská | 83 m²

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 14.07.2025
Domy na predaj Piešťany

179,999 € 2169 €/m²

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

Výnimočná nehnuteľnosť s nadčasovým dizajnom

Reality Sabinov

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

Táto výnimočná nehnuteľnosť predstavuje dokonalé spojenie moderného dizajnu, elegancie a funkčn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Sabinov

299,000 € 1661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie