Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnost okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 476 m²

Pozemok nachádzajúci sa priamo v rekreačnej oblasti termálneho kúpaliska. Štefánia Jesenská a

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

58,500 € 123 €/m²

NA PREDAJ JEDINEČNÁ CHATA S NÁDHERNÝM POZEMKOM PRIAMO PRI VODNEJ HLADINE

Reality Čaňa

Chalupa, rekreačný domček | 236 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame jedinečnú chatu s nádherným rozsiahlym pozemkom priamo pri

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Čaňa

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 5-izbového rodinného domu na Zemplínskej šírave-Klokočov

Reality Klokočov

Rodinný dom | Nezadaná | 144.9 m²

Jaroslava Grešová a Realitná kancelária H&Partners ponúka na predaj jedinečný, architektonicky

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom na Zemplínskej šírave

Reality Klokočov

Rodinný dom | 144.9 m²

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Klokočov

350,000 € 2415 €/m²

Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnosť okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,049 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

129,000 € 123 €/m²

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,202 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

147,850 € 123 €/m²

Pozemok na rekreačné účely v obci Obišovce

Reality Obišovce

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,465 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj krásny, slnečný pozemok s rozlohou 3 465 m² v pokojnej

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Obišovce

Cena dohodou

Moderný 1-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Študentská | 36.1 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 1 izbový byt

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

153,600 € 4255 €/m²

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 772 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

94,990 € 123 €/m²

NA PREDAJ | Exkluzívny 5-izbový rodinný dom typu C | Košice - Bankov | 216,89 m²

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Bankov | 178 m²

V exkluzívnej lokalite Bankov, na rozhraní mesta a prírody vám Zuzana Pápay a Realitná kancelár

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Košice-Sever

692,995 € 3893 €/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

Rezervované - Rekreačný stavebný pozemok Tichá stráň | Možnosť okamžitej výstavby

Reality Vyšné Ružbachy

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 548 m²

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vyšné Ružbachy

59,600 € 109 €/m²

MACH Reality na predaj novostavba chaty s pozemkom 525m2 v krásnom prostredí Veľkej Lehoty - Drozdovo

Reality Veľká Lehota

Chata, drevenica, zrub | vedľajšia | 120 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame novostavbu chaty v krásnom prostredí Veľkej Leho

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

205,000 € 1792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemok na stavbu RD, ale aj na podnikateľský účel Lužianky

Reality Lužianky

Pozemok pre rodinné domy | Rastislavova | 809 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj lukratívny pozemok na stavbu rodinnéh

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 14.03.2026
Pozemky na predaj Lužianky

89,000 € 110 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pekný pozemok 1629m2 na stavbu RD Veľký Kýr

Reality Veľký Kýr

Pozemok pre rodinné domy | 1,629 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok na stavbu RD v obci Veľký Kýr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Kýr

59,900 € 37 €/m²

MACH Reality na predaj krásny veľký 4 izb bungalov len 8km od Nitry - Čakajovce

Reality Čakajovce

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu 4 izbovú novostavbu vyhotovenú v štandarde, len 8 km od Nitry ,

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

284,000 € 2427 €/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izb. byt 84m2 s dvomi loggiami Nitra Čermáň

Reality Nitra

3 izbový byt | Hlboká | 85 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT, 84 m² + 2x LOGGIA, NITRA – ČERM

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

189,000 € 2224 €/m²

MACH Reality na predaj pekný pozemok na stavbu RD v lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v Lehote pri

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

52,000 € 87 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj priestranný rodinný dom v TOP lokalite Nitra spodná časť Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom situ

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nitra

257,000 € 1117 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok na stavbu RD v Lehote pri Nitre

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 800 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok určený na výstavbu rodinného domu

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Lehota

68,000 € 85 €/m²

MACH Reality na predaj zaujímavý objekt na podnikanie v centre Vrútok

Reality Vrútky

Iný objekt | Železničná | 220 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj nehnuteľnosť so strategickou polohou n

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Vrútky

58,000 € 264 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj záhrada 700m2 Vrútky

Reality Vrútky

Záhrada | Fínska | 700 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok evidovaný ako záhrada o výmer

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vrútky

15,000 € 21 €/m²

MACH Reality na predaj apartmány a štúdia v letoviskách Bulharsko

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Ponúkame Vám na predaj letné sídla, investičné štúdiá a apartmány a tiež celoročné bývanie v

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj

79,000 € 2257 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj záhrada 415m2 Nitra časť Horné Krškany

Reality Nitra

Záhrada | Novozámocká | 415 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj záhradu v Nitre časť Horné Krškany,

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

26,000 € 63 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie