MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásna rekreačná chata s pozemkom 889m2 Jelenec

Reality Jelenec

Chata, drevenica, zrub | 70 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame peknú murovanú chatu na krásnom pozemku s priam

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

125,000 € 1971 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4 izb bungalov 203m2 novostavba v Lužiankach

Reality Lužianky

Rodinný dom | 155 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, veľkoryso navrhnutý 4 izbový bungalov s dvojgarážou - nov

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Lužianky

465,000 € 2355 €/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj krásny, veľký 3 izb byt 78m2+ loggia Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Považská | 78 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame priestranný 3-izbový byt 78m2 po ko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

185,000 € 2372 €/m²

MACH Reality REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE na predaj 2 izbový byt s loggiou na Klokočine Kmeťova ulica v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Kmeťova | 55 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame 2 izbový byt s loggiou na Klokočin

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

142,000 € 2582 €/m²

MACH Reality na predaj 4 izbová novostavba len 15km od Nitry v Malom Cetíne

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu – nízkoenergetický drevodom s terasou len 15km od N

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Domy na predaj Malý Cetín

209,000 € 2272 €/m²

MACH Reality na predaj krásny priestranný bungalov v lone prírody Novej Bane

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Hrabcova cesta | 136 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho, priestranného 3-izbového bungalo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

210,000 € 1544 €/m²

MACH reality predaj EXKLUZÍVNEHO pozemku určeného na výstavbu RD, alebo bytovú výstavbu v TOP lokalite Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Nitre na stavbu rodinných domov, alebo bytových do

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

273,000 € 105 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE predáme krásne pozemky na stavu RD len 17km od Nitry v obci Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | 776 m²

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 4 veľmi pekné pozemky s IS na stavbu rodinných d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

54,000 € 70 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemok v Liptovskom Jáne

Reality Liptovský Ján

Orná pôda | 630 m²

Predaj pozemku – Liptovský Ján (investičná príležitosť) V EXKLUZÍVNOM zastúpení Vám ponúkame

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

26,500 € 42 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemok - záhradu vo Vrútkach

Reality Vrútky

Záhrada | Ulica Poľná | 345 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame pozemok vedený ako Záhrada vo Vrútkach. Záhrada

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Vrútky

7,500 € 22 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj pozemku 808m2 v Nitre na Chrenovej

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 808 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného d

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

125,500 € 155 €/m²

MACH Reality na predaj veľký RD Nitra časť Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v Nitre časť Zobor. Rodinný dom pozostáva z troch podl

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Nitra

252,000 € 1200 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj krásny pozemok s IS na pozemku 890m2 pri lesíku Nitra Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad Hrabinou | 890 m²

EXKLUZÍVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame krásny pozemok na stavbu rodinného domu 890m2 v

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

119,000 € 134 €/m²

5-izbový dom Hrubá Borša – garáž, 2 terasy, suterén, pozemok 712 m².

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Hlavná ulica | 155 m²

Realitná kancelária formou výhradného zastúpenia majiteľov ponúka na predaj zateplený rodinný d

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

220,000 € 1419 €/m²

Krásny drevený zrub s reštauráciou v prírode pri BA

Reality Limbach

Hotel, penzión, ubytovňa | Potočná | 440 m²

Realitná kancelária LEGACY vám exkluzívne ponúka jedinečný areál na okraji Limbachu – ideálne m

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Limbach

610,000 € 1386 €/m²

Stavebný pozemok - Pieštany - obec Ostrov

Reality Ostrov

Pozemok pre rodinné domy | 977 m²

Stavebný pozemok 977 m², Ostrov – Malé Orvište (okr. Piešťany) Ponúkame na predaj stavebný poz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Ostrov

78,160 € 80 €/m²

Stavebný pozemok - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 630 m²

Stavebný pozemok v pokojnej lokalite Rusoviec – ideálne miesto pre váš budúci domov Predstav

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Cena dohodou

Dom pre náročného v Limbachu – nová cenová príležitosť

Reality Limbach

Rodinný dom | Malokarpatská | 365 m²

Majiteľ pristúpil k úprave ceny, čím sa táto nehnuteľnosť stáva ešte atraktívnejšou príležitosť

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Limbach

799,990 € 2192 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD 4 izbový na rekonštrukciu na veľkorysom pozemku, Ivanka

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | 108 m²

Realitná kancelária LEGACY exkluzívne ponúka 4-izbový rodinný dom situovaný v pôvodnej, etablov

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Pozemok s dvomi prístupmi a starším domom v Reci

Reality Reca

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária LEGACY ponúka na predaj RD na rekonštrukciu v obci Reca v blízkosti Slnečný

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Reca

158,000 € 1317 €/m²

Reprezentatívny rodinný dom s bazénom v prestížnej časti Ivanky pri Dunaji – koniec slepej ulice

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Lipová | 300 m²

Táto nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najžiadanejších častí Ivanky pri Dunaji, charakteristi

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

859,990 € 2867 €/m²

DOKONALE PREPRACOVNÁ VILA s technologickou nezávislosťou

Reality Dolný Kalník

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Bývanie a podnikanie bez kompromisov Dolný Kalník – 5 minút od Martina Vo výhradnom zastúpení

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolný Kalník

1,500,000 € 6000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Teraz cenovo ešte dostupnejší !!!Veľký rodinný dom pri centre Senca

Reality Senec

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 233 m²

Realitná kancelária LEGACY vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka na predaj priestran

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

519,990 € 2232 €/m²

3 izbový byt s parkovaním v uzavretom objekte- Bernolákovo

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | 54.12 m²

RK LEGACY ponúka na predsj bývanie, kde vás ráno zobúdza pokojná atmosféra, výhľad na zeleň a p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bernolákovo

189,900 € 3509 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie