Len u Nás!Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

Len u nás!Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 304 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúkaVám na predaj lukratívny stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

53,000 € 174 €/m²

Len u nás! Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Dunajskom Klátove

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajský Klátov | 600 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 5 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 28.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

57,000 € 95 €/m²

LEN U NÁS!!! 3 minuty od R7 Na predaj stavebný pozemok v obci Jastrabie Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | Jastrabie Kračany | 816 m²

DIAMOND HOME s.r.o. , ponúka Vám na predaj súmerný stavebný pozemok.Plocha pozemku 816 m2. Ele

Publikované: 21.10.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

102,000 € 125 €/m²

Rezervovaný/Predáme stavebný pozemok v Gabčíkove za korektnú cenu

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

86,550 € 70 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

NA PREDAJ – JELKA okr. GALANTA - stavebný pozemok v dobrej lokalite v celku alebo s rôznymi výmerami podľa dopytu od 500 do 2000 m2

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Vrbová | 2,000 m²

Lokalita: JELKA, okr. Galanta. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj stavebného pozemku,

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Pozemky na predaj Jelka

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

NOVÁ CENÁ !! GABČÍKOVO - NA PREDAJ rekreačný a lesný pozemok v panenskej prírode pri starom koryte Dunaja starý prístav okr. Dunajská Streda

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Starý prístav Gabčíkovo | 1,516 m²

Lokalita: Starý prístav Gabčíkovo. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj pozemku s celkov

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

55,000 € 36 €/m²

člen NARKS

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Jelka - Vrbová | 2,000 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Galanta

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

REZERVOVANÉ - SENEC – stavebný pozemok o rozlohe 35 á na Nitrianskej ulici v Senci

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianska | 3,502 m²

REZERVOVANÉ... Lokalita: Senec, ul. Nitrianska. Ponúkame na predaj väčší stavebný pozemok v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Senec

49 €/m2 49 €/m2

člen NARKS

SENEC - NA PREDAJ stavebný pozemok pre šport a rekreáciu - pre developerov SLNEČNÉ JAZERÁ SEVER zvýhodnená cena - máme ÚPI

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Slnečné jazerá sever | 7,547 m²

Lokalita: SLNEČNÉ JAZERÁ SEVER - SENEC. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj: STAVEBNÝ P

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Senec

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ - Bratislava IV. - Devín - nie na výstavbu, ale na oddych - výnimočný pozemok v srdci prírody pod Švábskym vrchom o rozlohe 11 467 m2

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | K zlatému rohu | 11,467 m²

Lokalita: Bratislava IV. - DEVÍN. RK Quality SC Vám prináša ponuku na predaj jedinečného pozem

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS

119/25 - Ostrov Pag, Potočnica, stavebný pozemok 463m2, výhľad na more, 220m od pláže

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz Vám ponúka stavebný pozemok s výhľadom na more, elektrinou a vodou hn

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj

135,000 € 292 €/m²

231/25 - Ostrov Pag, Novalja, stavebný pozemok 577m2, priamo na centrom, 550m od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz Vám ponúka pozemok v Novalje-Dabovi, 550m od mora, podrobne o nehnute

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

180,000 € 312 €/m²

197/19D - Stavební pozemek RAB 1209 m2 na výborném místě

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

CHORVATSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 1209 m2 na ostrove Rab, Mundarije -

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

157,170 € 130 €/m²

94/25 - Ostrov Pag, Potočnica/Varsan, stavebný pozemok 625m2, výhľad na more, 520m od pláže

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

100,000 € 160 €/m²

124/23 - ostrov pag, Dinjiška, stavebný pozemok 643m2, výhľad na more. 300 m na pláž

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz má pre vás na predaj stavebný pozemok 643 m2 v Dinjiške na ostrove Pa

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj

75,000 € 117 €/m²

197/19B - Stavebný pozemok RAB 1209 m2 na výbornom mieste

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka stavebný pozemok o rozlohe 1209 m2 na ostrove Rab, Mundarije -

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj

156,000 € 129 €/m²

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj

100,000 € 160 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti | Košice - Kavečany

Reality Košice-Kavečany

Pozemok pre rodinné domy | 1,472 m²

Invest & Real | Daniel Dombrádi Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 147

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

235,000 € 160 €/m²

Stavebný pozemok | Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 1000m², situovaný v pokojnej a tiche

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

59,900 € 83 €/m²

Stavebný pozemok | Seňa

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | 3,457 m²

INVEST & REAL a Maroš Pfeffer Vám exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 3 4

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

64,500 € 19 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu | Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 726 m² v obci Gánovce

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

59,690 € 82 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie