Predaj stavebného pozemku 1583m2 v obci Pernek na Záhorí

Reality Pernek

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,583 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1583m² nachádzajúci sa na Záhori priamo pod

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pernek

158,875 € 100 €/m²

Pozemok na výstavbu domu 1 586 m2, Maďarsko- Göncruszka

Reality Göncruszka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka |

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok s krásnou ovocnou záhradou o rozlohe 1 586 m

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Göncruszka

17,490 € 11 €/m²

Pozemok na stavbu domu, 800 m2, Göncruszka

Reality Göncruszka

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Göncruszka |

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rovinatý pozemok pre Vaše nové bývanie, o rozlohe 800 m2. V z

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Göncruszka

13,000 € 16 €/m²

OCCAM | krásny pozemok priamo pri lese v Rusovciach

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Mínešská | 1,435 m²

Máte jedinečnú príležitosť získať nehnuteľnosť v jednej z najprestížnejších a najvyhľadávanejší

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

Info v RK

PREDAJ: STAV. POZEMOK S IS; 779 m2, MLYNICA-POPRAD, 145.000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 779 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

145,000 € 186 €/m²

PREDAJ:STAV.POZEMOK S IS; 747 m2; Poprad - Mlynica; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 747 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 179 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Stav. pozemok 2999 m2; Mlynica; 269 000 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 2,999 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Mlynica

269,000 € 90 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2057 m2

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 2,057 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2057 m² priamo

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

84,780 € 41 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: STAV. POZEMOK S IS; 769 m2; Medzi Vodami; MLYNICA; 129.500€

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | 769 m²

ADRIREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s nádherným výhľadom na Vy

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Mlynica

129,500 € 168 €/m²

OCCAM | PPÉMIOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK S VLASNÝM VSTUPOM DO JAZERA

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 650m2 s priamym vstupo

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

149,000 € 229 €/m²

PREDAJ:Jedinečný stavebný pozemok Nitra-Zobor;936m2;Cena v RK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 936 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

PREDAJ: Stavebný pozemok so stavebným povolením a IS; 900 m2;Gánovce; 205.000 €

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Gánovce

205,000 € 228 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 2731 m2

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 2,731 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 2731m² priamo p

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

112,440 € 41 €/m²

PREDAJ: Investičná príležitosť pozemok; Nová Lesná; 5260 m2

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 5,260 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj pozemok v Novej Lesnej s rozlohou 5260 m² priamo

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

216,700 € 41 €/m²

Pozemok s potenciálom pre bývanie aj developerské využitie

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | 3,228 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj pozemok s pôvodnou stavbou v obci Lehnice-Masníkovo. Pozem

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

339,000 € 105 €/m²

Predaj stavebný pozemok, 7,4 á, Čermáň

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 741 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v l

Publikované: 27.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,990 € 135 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 33á pozemok, Šurianky - Perkovce

Reality Šurianky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 3,360 m²

EXKLUZÍVNE. Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj pozemok v obci Šuri

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šurianky

55 €/m2 55 €/m2

PREDANÉ - Stavebný pozemok na predaj - Ružomberok, časť ,,Do Dielca,,

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 841 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Ružomberok, v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

104,990 € 125 €/m²

člen NARKS

DEVELOPERSKÉ POZEMKY ROSINA - EXKLUZÍVNA PONUKA STAVEBNÝCH POZEMKOV

Reality Rosina

Pozemok pre rodinné domy | Odtrnovie | 2,632 m²

Georgi Conev vám ponúka na predaj výnimočné stavebné pozemky pre Váš nový projekt IBV v obci Ro

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Rosina

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P1 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,189 m²

P1:1189 m2+107,15 m2 prist. cesta, (25x42), 110 EUR/m2 + 39 380 infraštruktúra a VB = 170 170 €

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Lietava

170,170 € 143 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P4 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,019 m²

P4: 1019 m2+107,15 m2 prist. cesta, (26x39), 110 EUR/m2 + 34 280 infraštruktúra a VB = 146 370

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

112,090 € 110 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok P2 v projekte Lietava Living - VÝSTAVBA CESTY DOKONČENÁ

Reality Lietava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 968 m²

P2: 968 m2+107,15 m2 prist. cesta, (22x41), 110 EUR/m2 + 32 750 infraštruktúra a VB = 139 230 €

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Lietava

139,230 € 144 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK BORINKA PRI BRATISLAVE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM NA RD

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,340 m²

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMOK V BORINKE – VYDANÉ STAVEBNÉ POVOLENIE NA RD ! Veľký stavebný pozemok v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Borinka

369,990 € 276 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie