NA predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 1,178 m²

RK TRINITY Vám ponúka na predaj veľký rovinatý, slnečný stavebný pozemok v meste Nové Zámky. Na

Publikované: 12.12.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 150 €/m²

Na predaj rozsiahly pozemok v obci Mojzesovo

Reality Mojzesovo

Pozemok pre rodinné domy | Mojzesovo | 3,480 m²

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý je evidovaný na katastri ako orná pôda. Územný plán obce povo

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Mojzesovo

79,000 € 23 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Dvory | 640 m²

RK TRINITY Vám predstavuje na predaj stavebné pozemky v obci Dvory nad Žitavou. Nachádzajú sa v

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

59,600 € 93 €/m²

Stavebný pozemok, 804m2, Fintice, PO

Reality Fintice

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 804 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 804 m² v pokojnej a obľúbenej časti obce F

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Fintice

91,999 € 114 €/m²

Stavebný pozemok Rakovec n/O 876m2 + rozostavaná stavba

Reality Rakovec nad Ondavou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 876 m²

Ponúkame na predaj Lukratívna ponuka stavebný pozemok + drevená rozostavaná stavba so stavebným

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Rakovec nad Ondavou

59,999 € 68 €/m²

PREDAJ stavebný pozemok v Strážskom

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Mierova | 1,222 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v centre mesta Strážske. Pozemok má výmeru 1222m

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

89,900 € 74 €/m²

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 789m2, PO, Teriakovce

Reality Teriakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 789 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 789m2 v obci Teriakovce. Obec Teriakovce

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Teriakovce

Info v RK

Stavebný pozemok – Unikátna poloha, Park Strážske- ZĽAVA 7.000,-EUR

Reality Strážske

Pozemok pre rodinné domy | Pri parku | 575 m²

Z projektu 10 krásnych parciel zostáva už len jeden voľný pozemok - dopredaj! Výmera: 575 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Strážske

47,900 € 83 €/m²

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 1399m2, VT, Čierne n/T

Reality Čierne nad Topľou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,399 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 1399 m2 v obci Čierne n/T. Parametre

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Čierne nad Topľou

53,000 € 38 €/m²

SLNEČNÝ stavebný pozemok, 940m2, PO, Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 940 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 940 m², v tichej a príjemnej časti obce Zá

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Záhradné

Info v RK

ZNÍŽENÁ CENALUKRATÍVNY stavebný pozemok, 723m2, Ľubotice, PO

Reality Ľubotice

Pozemok pre rodinné domy | Vodárenská | 723 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky, každý o výmere 723 m², v tichej a vyhľadávanej mestskej

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Pozemky na predaj Ľubotice

79,530 € 110 €/m²

NA PREDAJ pozemok 8 904 m2 vhodný na stavebné účely v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 8,904 m²

Na predaj pozemok 8 904 m2 s úžasným výhľadom na Nízke Tatry, v Dolnej Lehote, okres Brezno za

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

119,000 € 13 €/m²

Na predaj stavebný pozemok pod Rodinný dom

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 968 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnej a tichej lokalite Kotrčiná Lúčka, ideálny pre výstavbu ro

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

Cena dohodou

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 1005m2 v Obci Povina

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | 1,005 m²

Na predaj pozemok v obci Povina s krásnymi panoramatickými výhľadmi. Pozemok sa nachádza na pol

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Povina

49,900 € 50 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Lietavská Svinná

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | 618 m²

Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Lietavská Svinná, ideálny na výstavbu rodin

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

76,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre výstavbu rodinných domov v Lučenci 5639 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 5,639 m²

Na predaj je výnimočný stavebný pozemok nachádzajúci sa v malebnom meste Lučenec, časť Malá Ves

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

239,000 € 42 €/m²

NA PREDAJ, stavebný pozemok, Žilina - Trnové

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Na predaj slnečný pozemok s rozlohou 464 m2 v prímestskej časti Žilina – Trnové. Prístup z asfa

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

68,000 € 147 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok 705m2 v Terchovej vhodný na výstavbu

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 706 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová Video: youtube.com/shorts/6hnqG

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

112,960 € 160 €/m²

Na predaj - Pozemok vhodný pre rodinný dom o výmere 600m2 - Snežnica

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Ponúkame na predaj vhodný pozemok určený pre rodinný dom o výmere 600 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

79,000 € 130 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom 859m2 - Raková

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | 859 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý stavebný pozemok situovaný v tichej a vyhľadávane

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Raková

51,700 € 60 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu domu 733m2 v Obci Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

Na predaj: Pozemok s panoramatickým výhľadom v atraktívnej lokalite Ponúkame na predaj pozemok

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

78,500 € 107 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok pre rodinný dom v Obci Lietavská Svinná

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | 1,236 m²

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

148,320 € 120 €/m²

NA PREDAJ, Stavebné pozemky v IBV pre 9 rodinných domov pri termálnom kúpalisku Rapovce.

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | 781 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky v obci Rapovce, okres Lučenec – ideálne miesto pre váš nový

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

66,385 € 85 €/m²

NA PREDAJ, Pozemok 1372m2 v Obci Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 1,372 m²

Na predaj pozemok v Obci Ovčiarsko. Pozemok vhodný na výstavbu rekreačného/rodinného domu. Nach

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

59,880 € 44 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie