Stavebný pozemok pripravený na stavbu, Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 733 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok so všetkými inžinierskými sieťami v ob

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Stavebné pozemky s projektom dvojdomu

Reality Kotrčiná Lúčka

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

Na predaj sú dva stavebné pozemky v obci Kotrčiná Lúčka, umiestnené v zastavanom území obce, s

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kotrčiná Lúčka

79,900 € 53 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, Budatínska Lehota

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 854 m²

Vo výhradne spolupráci Vám ponúkame stavebný pozemok v Budatínskej Lehote, len na skok od Kysuc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

116 €/m2 116 €/m2

Stavebný pozemok, obec Staškov

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | 389 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Staškov. Pozemok je rovinatý s celkov

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

34,000 € 87 €/m²

Slnečný stavebný pozemok, Dolná Tižina (EXKLUZÍVNE)

Reality Dolná Tižina

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Vo výhradnej spolupráci Vám ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej obci Doln

Publikované: 04.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Tižina

74,900 € 150 €/m²

Stavebný pozemok Turzovka - Turkov EXKLUZÍVNE

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | 3,838 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v meste Turzovka – mestská časť Turkov. Pozemok má celk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

45,000 € 12 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, Dlhé Pole

Reality Dlhé Pole

Pozemok pre rodinné domy | 590 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v malebnej obc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dlhé Pole

25,000 € 42 €/m²

Investičný pozemok v obci Snežnica

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,118 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a investičný pozemok nachádzajúci sa v malebnom prostredí obce S

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

23,500 € 21 €/m²

Pozemok s krásnym výhľadom

Reality Snežnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 951 m²

Ponúkame na predaj svahovitý pozemok o výmere 951 m² nachádzajúci sa v pokojnej obci Snežnica.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

82,000 € 86 €/m²

Stavebný pozemok - Kotešová

Reality Kotešová

Pozemok pre rodinné domy | 1,192 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok so všetkými inžinierskými sieťami v obci Kotešo

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kotešová

146,700 € 123 €/m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite pod lesom

Reality Brodzany

Pozemok pre rodinné domy | 1,196 m²

Stavebný pozemok v tichej lokalite pod lesom – Brodzany Ponúkame na predaj stavebný pozemok o

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brodzany

72,000 € 60 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 520 m²

Lukratívna ponuka Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok situovaný v jednej z najžiadane

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

65,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok v Divinke - Žilina

Reality Divinka

Pozemok pre rodinné domy | 744 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 744 m² v atraktívnej, novovybudovanej časti obce D

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Divinka

103,500 € 139 €/m²

Stavebný pozemok, Žilina Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | 1,409 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v novej lokalite v obci Bitarová, vhodný na výstavbu rodinný

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

180,000 € 128 €/m²

Pozemok, v obci Hôrky, Exkluzívne

Reality Hôrky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 1 500m2 v obci Hôrky. Rozmer pozemku š 13m x d 117m.

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Hôrky

75,000 € 50 €/m²

PREDAJ POZEMKU - OBEC RUDNÁ

Reality Rudná

Pozemok pre rodinné domy | Rudná | 1,874 m²

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok o rozlohe 1874 m² v obci Rudná. Pozemok je rovinat

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 13.08.2024
Pozemky na predaj Rudná

60,000 € 32 €/m²

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 512 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Košice - Krásna v novej zastavanej časti, pri

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 1,189 m²

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

CREDA | predaj developerský projekt, 9 km od mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 8,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj 9 stavebných pozemkov na výstavbu rodinných domov. Súčasť

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

600,000 € 75 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, KUZMICE

Reality Kuzmice

Pozemok pre rodinné domy | Trebišovská | 2,287 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kuzmice, vzdialenej 35 km od Košíc. Pozemok sa nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Kuzmice

29,990 € 13 €/m²

Stavebný pozemok Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Smutná | 677 m²

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 02.05.2024
Pozemky na predaj Košice-Krásna

280 €/m2 280 €/m2

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Modra | 630 m²

Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v Modre s krásnym výhľadom na Karpaty. Plocha:

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

175,000 € 278 €/m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v Chorvátskom Grobe 800 m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsky Grob | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Chorvátsky Grob, Chorvátsky Grob. Plocha: p

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

240,000 € 300 €/m²

Predám exkluzívne krásne pozemky - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 1,895 m²

HOLESTIAK.sk reality ponúka na predaj stavebné pozemky s krásnym výhľadom - Kysucké Nové Mesto,

Publikované: 07.04.2023 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

98 €/m2 98 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie