Pozemok na bývanie s potenciálom | Zemplínska Teplica

Reality Zemplínska Teplica

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 1,404 m²

Pozemok sa nachádza v obci Zemplínska Teplica na ulici Okružná, v pokojnej časti intravilánu, k

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zemplínska Teplica

76,750 € 55 €/m²

Investičný pozemok v blízkosti Tempus Parku | Rozhanovce

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,006 m²

Invest & Real | Adrián Puškáš ponúka na predaj investičný pozemok v Rozhanovciach, ktorý sa nac

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

75,450 € 75 €/m²

Slnečný pozemok, ktorý čaká na váš nový domov | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 1,288 m²

Invest & Real | Daniel Sanislo Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v obc

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

42,890 € 33 €/m²

Pozemok - orná pôda | Obišovce

Reality Obišovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,390 m²

Invest & Real | Dominik Uhrin Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 4 390 m² sa nachádzi v k

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Obišovce

6 €/m2 6 €/m2

Stavebný pozemok | Gánovce

Reality Gánovce

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s rozlohou 2000m², situovaný v pokojnej a tiche

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Gánovce

85,000 € 43 €/m²

Zaujímavý investičný pozemok | 4 499 m² | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 4,499 m²

Ponúkame na predaj developerský pozemok s celkovou výmerou 4 499 m², ktorý predstavuje skvelú i

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

157,465 € 35 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu | 800 m² | Žarnov

Reality Žarnov

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Ponúkame na predaj developerské pozemky o výmere 800 m², ktorý predstavuje skvelú investičnú pr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Žarnov

36,790 € 46 €/m²

Veľký stavebný pozemok v strede obce Turá

Reality Turá

Pozemok pre rodinné domy | 2,197 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v strede obce Turá okres Levice. O výmere 2197 m2 (cca

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Pozemky na predaj Turá

Cena dohodou

FOX - Ideálny investičný pozemok v rozvíjajúcej sa časti obce Budmerice, okr. Pezinok

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Červenej armády | 728 m²

V zastúpení vlastníka ponúkame na predaj pozemok v obci Budmerice, v atraktívnej a rozvíjajúcej

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Budmerice

87,000 € 120 €/m²

člen NARKS

FOX - Predaj pozemku v perspektívnej lokalite - Trnava, Cukrová ulica

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Cukrová ulica | 3,373 m²

Ponúkame atraktívnu investičnú príležitosť - pozemok, ktorý je súčasťou plánovanej obytnej zóny

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Trnava

110 €/m2 110 €/m2

člen NARKS

FOX - predaj slnečného stavebného pozemku s nádherným výhľadom

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | Na Vŕšku | 2,100 m²

Ponúkame na predaj priestranný slnečný pozemok v obci Častá neďaleko Pezinka. Pozemok má rozloh

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Častá

149,000 € 71 €/m²

člen NARKS

Posledný voľný pozemok - Znížená cena!

Reality Jakubov

Pozemok pre rodinné domy | Starý mlyn | 626 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj posledný voľný pozemok v obci Jakubov, čas

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 15.03.2026
Pozemky na predaj Jakubov

89,000 € 142 €/m²

Stavebný pozemok 626m2 na predaj v Malinove za skvelú cenu.

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Zelená | 626 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok za výbornú cenu vo vyhľadávanom Malinove. Celková výme

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

250 €/m2 250 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Želiezovce/Mikula

Reality Želiezovce

Pozemok pre rodinné domy | Želiezovce | 912 m²

Ponúkam Vám

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Želiezovce

47,000 € 52 €/m²

NAJKRAJŠÍ POZEMOK V HAMULIAKOVE – LUXUS, SÚKROMIE A INVESTIČNÝ POTENCIÁL V JEDNOM 4513m2

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Gaštanová | 1,902 m²

Dávame Vám do pozornosti exkluzívnu ponuku. NAJPÔVABNEJŠÍ POZEMOK V HAMULIAKOVE – LUXUS, SÚ

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Hamuliakovo

Info v RK

Stavebný pozemok na luxusnom mieste - na predaj v Malinove, výnimočná lokalita pri Malom Dunaji

Reality Malinovo

Pozemok pre rodinné domy | Mostecká | 682 m²

Posledný stavebný pozemok, výnimočná lokalita pri Malom Dunaji v Malinove. Ponúkame na

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Malinovo

380 €/m2 380 €/m2

Predaj pozemku pri Dunaji Štúrovo

Reality Štúrovo

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Ponúkam Vám na

Publikované: 01.02.2019 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Štúrovo

155,000 € 16 €/m²

FOX - PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK BOLERÁZ-KLČOVANY, 859m2, super cena 115.000€

Reality Boleráz

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 859 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 859m2 v obci Boleráz-Klčovany. Inžinierske siete v

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Boleráz

115,000 € 134 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu rodinného domu v Gabčíkove – 880 m²

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,310 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere cca

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

124,450 € 95 €/m²

Stavebný pozemok so všetkými IS v tichej lokalite Gabčíkova – ideálne bývanie aj investícia

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,865 m²

Realitná kancelária A-Nehnuteľnosti vám z poverenia majiteľov ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

141,150 € 49 €/m²

Arvin & Benet | Rozľahlý pozemok s krásnymi výhľadmi na úpätí Karpát

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Komenského | 4,743 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj pozemok na okraji Starej Turej, ideálny pre rekreačné účely s vý

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Stará Turá

99,000 € 21 €/m²

PREDAJ: POZEMOK 3.738m2, MLYNICA, 50 EUR/m2, VYSOKÉ TATRY

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 3,738 m²

MLM reality Poprad má pre váš projekt na výstavbu rodinného domu alebo rodinných domov pozemok

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Mlynica

50 €/m2 50 €/m2

POZEMOK 743 M2, STAVEBNÉ POVOLENIE, KAMENNÁ BAŇA, KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 743 m²

MLM reality má pre váš vysnívaný rodinný dom stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Kamenná

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

179,000 € 241 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 846 M2, VŠETKY IS, SUCHÁ HORA, KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Pozemok pre rodinné domy | Karola Kuzmányho | 846 m²

Nová cena: MLM reality má pre váš vysnívaný rodinný dom stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Kežmarok

189,990 € 225 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie