Pozemok pre rodinné domy | Československej armády | 2,171 m²
MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na PREDAJ POZEMKY SO STARŠÍM DOMOM v obci STAKČÍ
45,000 € 21 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ptičie | 4,685 m²
MEGA realitná kancelária ponúka na predaj rozmerný pozemok v obci Ptičie. Pozemok má celkovú v
13 €/m2 13 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Sninská | 2,174 m²
HĽADÁTE STAVEBNÝ POZEMOK v OKRESNOM MESTE HUMENNÉ? MEGA realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE po
69,900 € 32 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Humenné | 1,290 m²
MEGA realitná kancelária ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu RD priamo v meste Humenné.
86,350 € 67 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,918 m²
MEGA realitná kancelária Humenné Vám ponúka na predaj pozemok v obci Zemplínske Hámre. Pozemok
29,600 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ptičie | 1,356 m²
MEGA realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok v obci Ptičie. Pozemok o rozlohe 1356 m2
22,990 € 17 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Brestovská | 1,594 m²
MEGA realitná kancelária ponúka na predaj priestranný pozemok priamo v meste Humenné. Pozemok
130,220 € 82 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 957 m²
Mega realitná kancelária ponúka jedinečný stavebný pozemok s výmerou 957 m² v žiadanej mestskej
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | 5,852 m²
MEGA REALITNÁ KANCELÁRIA Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok s výnimočným investičným poten
12 €/m2 12 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Staré | 2,978 m²
MEGA realitná kancelária Humenné Vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta ponúka NA PREDAJ STAVEBNÝ
1 €/m2 1 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Paladzinská | 2,360 m²
MEGA realitná kancelária a maklér Jevčák Vladimír vám ponúka stavebný pozemok v obci Brestov (
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,181 m²
MEGA Realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2181 m² v obci Senné, s
30,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Brestovská | 2,148 m²
Mega realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2148m2 v tesnej blízkosti m
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Veľká Ida, Gomboš | 2,287 m²
MEGA realitná kancelária Vám ponúka na predaj rozsiahly a rovinatý pozemok v intraviláne obce V
57 €/m2 57 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 3,939 m²
Mega realitná kancelária predstavuje investičnú príležitosť – pozemok v Mokranciach pri Košicia
86.31 €/m2 86 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
MEGA Realitná kancelária ponúka VO VÝHRADNOM ZASTÚPENÍ stavebný pozemok v obci Modrá nad Ciro
28,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,752 m²
MEGA Realitná kancelária ponúka na predaj jedinečný pozemok o výmere 2 752 m², situovaný v novo
209,900 € 76 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,061 m²
MEGA Realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2061 m² v obci Sačurov, sit
19.5 €/m2 20 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Rešov majer | 1,961 m²
Mega realitná kancelária ponúka na predaj lukratívny rovinatý pozemok v žiadanej lokalite Košic
155,000 € 79 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Remeselnícka | 2,641 m²
MEGA realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ PREDÁVAJ
39,990 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bátovská cesta | 2,321 m²
HAVAS REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok s veľkým zariadeným obytným kontajnerom a inžin
98,000 € 42 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlboké | 1,934 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v obci
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 710 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj rovinatý poze
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj pozemok vhodný na
27,500 € 34 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.