Stavebný pozemok 1000 m² s projektom a stavebným povolením | IS na pozemku | južná orientácia

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,012 m²

TUreality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1012 m², pripravený na okamžitú výstav

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Martin

Cena dohodou

Predaj stavebných pozemkov v Korni

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 801 m²

Okres: Čadca Obec: Korňa, Rozloha: 801 m2 864 m2 893 m2

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Korňa

40 €/m2 40 €/m2

Stavebný pozemok s hrubou stavbou v Starej Lesnej

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 586 m²

Ranný spev vtákov, šum potôčikov a výhľad na štíty Tatier – miesto, kde má bývanie úplne iný ry

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

169,900 € 290 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok Fulianka

Reality Fulianka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,392 m²

Ticho lesa, lúka pod hradom a posledný pozemok v slepej uličke – miesto, kde môže rodinný dom v

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Fulianka

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok na predaj 817 m2 Chorvátsky Grob časť Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čiernovodská | 817 m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 817 m² v obci Chorvátsky Grob, v území určenom na plánovanú

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

110,295 € 135 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok o výmere 1053 m2 v obci Cestice

Reality Cestice

Pozemok pre rodinné domy | 1,053 m²

Predstavte si miesto, kde sa pokoj vidieka spája s nekonečným potenciálom pre Vaše nové bývanie

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

150,000 € 142 €/m²

Stavebný pozemok 961 m², Kapušany pri Prešove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,000 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok Soline – Dugi Otok, Chorvátsko (blízko pláže)

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Cena: dohodou Výmera: 369 m² Katastrálna obec: Soline (Zadar) Parcelné číslo: 5870 Ponúkame na

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Trebejov neďaleko Košíc

Reality Trebejov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1000 m² v intraviláne obce

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trebejov

120,000 € 120 €/m²

Stavebný pozemok v obci Byster

Reality Sady nad Torysou

Pozemok pre rodinné domy | 1,228 m²

MYRA.Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúkajú na predaj krásny rovinatý pozemok v obci Sady n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

173,000 € 141 €/m²

Slnečný stavebný pozemok, súkromná príjazdová cesta, stavebné povolenie, Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 1,017 m²

Predstavte si miesto, kde sa ranná káva spája s výhľadom na prebúdzajúcu sa prírodu a kde mests

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

330,000 € 324 €/m²

Stavebný pozemok 961 m² s projektom a stavebným povolením, Kapušany

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | 961 m²

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kapušany

109,000 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok 1200 m² – Medzany, okr. Prešov

Reality Medzany

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Medzany, vhodný na výstavbu r

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Medzany

72 €/m2 72 €/m2

Stavebný pozemok v obci Petrovany-10 min. od centra Prešova

Reality Petrovany

Pozemok pre rodinné domy | 2,855 m²

Realitná kancelária MYRA ponúka na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite obce Petrovan

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Petrovany

142,750 € 50 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, obec Víťaz

Reality Víťaz

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Na predaj dva stavebné pozemky vo Víťaze – možnosť kúpy jednotlivo alebo spolu Ponúkame na pre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Víťaz

89 €/m2 89 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA: Stavebný pozemok (1271 m2) vo Veľkom Bieli

Reality Veľký Biel

Pozemok pre rodinné domy | privátna | 1,271 m²

Realitná kancelária Pegas Real Vám ponúka exkluzívny stavebný pozemok vo Veľkom Bieli – priesto

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

215,000 € 169 €/m²

Krásny stavebný pozemok Komárno - Dlhá Stráž

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 1,778 m²

Pegas real vám ponúka na predaj pozemok na bývanie podľa Vašich predstáv v Komárne - časť Nová

Publikované: 27.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

138,500 € 78 €/m²

Stavebný pozemok 14 306 m² pre 18 rodinných domov – Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvástky Grob | 14,306 m²

PEGAS REAL vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 14 306 m² v obľúbenej loka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

Pozemok na samote. Ratnovce, Banka pri Piešťanoch, 5402m2

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 5,402 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám exluzívne ponúka na predaj výnimočný, svahovitý pozemok na r

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

149,900 € 28 €/m²

Dva susediace pozemky na Hradnom kopci. Bôrik, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Údolná | 2,095 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj dva susediace investičné pozemky s celkovou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj - pozemok v Jasenove

Reality Jasenov

Pozemok pre rodinné domy | 1,001 m²

MEGA realitná kancelária EXKLUZÍVNE ponúka na predaj veľmi pekný, slnečný pozemok v obci Jase

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

36,200 € 36 €/m²

člen NARKS

Na predaj krásny stavebný pozemok v meste Humenné, exkluzívne!

Reality Humenné

Pozemok pre rodinné domy | Humenné | 1,449 m²

MEGA realitná kancelária ponúka na predaj pekný stavebný pozemok. Ponúkaná nehnuteľnosť o celk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Humenné

118,420 € 82 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU v obci MYSLINA (okres Humenné)

Reality Myslina

Pozemok pre rodinné domy | 1,136 m²

PLÁNUJETE VÝSTAVBU RODINNÉHO DOMU ALEBO HĽADÁTE INVESTIČNÝ POZEMOK PRE VAŠU BUDÚCNOSŤ? MEGA re

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Myslina

46,000 € 40 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Na predaj pozemok v Jasenove

Reality Jasenov

Pozemok pre rodinné domy | 424 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jasenov

16,900 € 40 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie