4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V MALOM RAJI, KTORÝ SI OKAMŽITE ZAMILUJETE

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri jazere | 125 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4 - izbový rodinný dom v obci Slovenský Grob, v obľúbe

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

369,999 € 2960 €/m²

3-IZB. RODINNÝ DOM, SVÄTÝ JUR, VEĽKÝ POZEMOK

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Bratislavská | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 3-izb rodinný dom v pôvodnom stave na Br

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Svätý Jur

340,000 € 3579 €/m²

REZERVOVANÉ - PREDAJ 3-IZB. BYT V RD SO ZÁHRADOU, ZARIADENÝ, KLIMATIZÁCIA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

3 izbový byt | Muškátová | 92 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 3-izbový byt v rodinnom dom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bernolákovo

299,000 € 3250 €/m²

SAMOSTATNÁ PANELOVÁ GARÁŽ S ELEKTRINOU A MONTÁŽNOU JAMOU | RUŽINOV – ASTRONOMICKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2250 €/m²

EXKLUZÍVNA SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA 4-IZB. RD Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj exkluzívnu, ešte neobývanú 4 - izbovú novostavbu rodinn

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Veľký Grob

240,000 € 2286 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA RODINNÝ DOM ALEBO DVOJDOM, GAJARY

Reality Gajary

Pozemok pre rodinné domy | 882 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu ale

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Gajary

115,000 € 130 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, PRI RYBNÍKU RAČA

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Nezadaná | 665 m²

1.BCR reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou budúcej

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

22,000 € 33 €/m²

ORNÁ PÔDA, ŠIROKÝ POZEMOK, BUDMERICE

Reality Budmerice

Orná pôda | 12,826 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj ornú pôdu v katastri obce Budmerice. ZÁKL

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Budmerice

44,900 € 4 €/m²

NOVOSTAVBA 4 - IZB. RD S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI, POZEMOK 799m2, 2 PARK. STÁTIA, TERASA, ČASTÁ

Reality Častá

Rodinný dom | Slnečná | 115 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj unikátnu 8 ročnú novostavbu 4 izbového r

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Častá

338,000 € 2939 €/m²

PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Rascová | 122 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

439,000 € 3598 €/m²

KOH SAMUI: PLNE ZARIADENÉ APARTMÁNY PRI MORI NA OSTROVE KOH SAMUI UŽ OD 100.900 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Moderný projekt na jednom z najobľúbenejších thajských ostrovov s tropickou atmosférou a vysoký

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

100,900 € 3363 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Čunovo

Rodinný dom | Dlhá | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Čunovo

420,000 € 4565 €/m²

5-IZB. DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM 165 m², TICHÁ LOKALITA, ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | Orechová | 165 m²

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rod

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj Rovinka

367,000 € 2224 €/m²

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Limbová | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Limbová | 358 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

VIACGENERAČNÝ RD V HISTORICKEJ ČASTI DÚBRAVKY S VÝHĽADOM NA ZAUJÍMAVOM POZEMKU 764 M2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Brižitská | 232.29 m²

Ponúkame na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkým investičným potenciálom v jednej z najžia

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

AREÁL 6350 M2 S VIACPODLAŽNOU, ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU V HUBICIACH /DS/

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | Bratislavská cesta | 1,033 m²

Ponúkame na predaj areál s rozlohou 6350 m2 a 3-podlažnou administratívnou budovou v obci Hubic

Publikované: 29.07.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Dunajská Streda

Info v RK

POZEMOK, DOLNÁ MIČINÁ

Reality Dolná Mičiná

Orná pôda | Dolná Mičiná | 2,598 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu a investičný pozemok v katastri obce Dolná Mi

Publikované: 14.08.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Dolná Mičiná

43,000 € 17 €/m²

ORNÁ PÔDA, STUPAVA ZA VOLKSWAGENOM

Reality Stupava

Orná pôda | Stupava | 4,060 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj ornú pôdu v blízkosti mesta Stupava. ZÁKLA

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Stupava

16,000 € 4 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, ŠENKVICE

Reality Šenkvice

Orná pôda | Šenkvice | 2,640 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pekný investičný pozemok s výhľadom,

Publikované: 17.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Šenkvice

22,500 € 9 €/m²

ORNÁ PÔDA PRI HLAVNEJ CESTE, POZEMOK S REKLAMÝMI PLOCHAMI, 5832 M2 - STUPAVA

Reality Stupava

Orná pôda | Ferdiša Kostku | 5,832 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu, nachádzajúc sa v katastrálnom území Stupava pri hlavnej ceste. Má

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

20 €/m2 20 €/m2

POSLEDNÉ DVA 2-IZB. BYTY NA ÚPÄTÍ MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE ZELENÉ NIVY - PEZINOK, GRINAVA

Reality Pezinok

2 izbový byt | Limbašská cesta | 70.23 m²

Byty sú ideálne pre milovníkov prírody a športových aktivít. Obyvatelia môžu využiť blízkosť Ma

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Pezinok

215,000 € 3148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK, BORINKA

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 730 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s budúcou možnosťou výstavby

Publikované: 19.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Borinka

99,000 € 136 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, RAČA PRI BUDÚCEJ NEMOCNICI VO VAJNOROCH

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,751 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

92,500 € 34 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23105)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (736)
Upresniť hľadanie