*UŽ STAVIAME* - VÝNIMOČNÝ PROJEKT OBKOLESENÝ PRÍRODOU

Reality Stupava

3 izbový byt | Pod Kopcami | 82 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

234,990 € 2866 €/m²

2 I. BYT S 33 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 87.81 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Stupava

190,990 € 2175 €/m²

2 izbový byt v štandarde v novostavbe - bývanie, ktoré sa neodmieta

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Nezadaná | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu vyhotoveného do štandrdu s loggiou vo výbornej

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STREŠNÝ 2 IZBOVÝ BYT S 21 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový strešný byt s 21 m2 terasou v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

* POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V PONUKE *

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Vitajte v projekte Malá Ceva, kde sa stretáva moderný dizajn, funkčné bývanie a pokojné prostre

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

TOP LOKALITA S VÝHĽADOM NA SRNKY. 4 IZBOVÝ BYT SO 100M2 ZÁHRADOU

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 88.91 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite POD KOPCAMI v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

242,990 € 2733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

* 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE *

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38.32 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3549 €/m²

STREŠNÝ BYT CEZ CELÉ POSCHODIE S 2 TERASAMI

Reality Stupava

4 izbový byt | Džbankárska | 122 m²

AJ VY CHCETE BÝVAŤ V BYTE, KTORÝ JE JEDINÝ NA PODLAŽÍ ČO ZABEZPEČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE? SIST

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

249,990 € 2049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj meštiacky byt historické centrum mesta Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 74.08 m²

Predaj meštiacky byt s vysokými stropmi a výborným investičným potenciálom - historické centru

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

275,000 € 3712 €/m²

Novostavba RD "D" v obci Perín-Chym časť Vyšný Lánec

Reality Nižný Lánec

Rodinný dom | Nezadaná | 112.39 m²

Exkluzívne rodinné domy, Košice - okolie Vyšný Lánec v stave ukončená hrubá stavba. Ponúkame

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Nižný Lánec

128,450 € 1143 €/m²

RD na predaj Košice - Krásna , Edisonova ul., stará časť

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Edisonova | 195 m²

Predaj RD KOŠICE - Krásna. Hľadáte pokojné bývanie s atmosférou vidieka, no zároveň s výborno

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

239,990 € 1231 €/m²

Predaj 3izb tehlový byt na Bencúrova ul. s vlastným dvorom s možnosťou na parkovanie, širšie centrum mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencúrova | 73 m²

3-izbový byt s dušou v tehlovom dome, 73 m² – Bencúrová ulica, Košice (širšie centrum) v blízko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

221,000 € 3027 €/m²

Rezervované - Ponúkame 1izb byt na predaj v centre mesta Košice, Tyršovo nábrežie

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

169,000 € 4024 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením košice-okolie

Reality Vyšná Hutka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 725 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na konci obce Vyšná Hutka, Košice - okolie, situovaný v ti

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

108,000 € 149 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom vo vinárskom regióne – Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Nezadaná | 182 m²

Predstavte si miesto, kde máte na dosah historické uličky Banskej Štiavnice, oddych v kúpeľoc

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

94,700 € 520 €/m²

REZERVOVANÝ - EXKLUZÍVNE 4-IZB. RODINNÝ DOM V ŠTANDRARDE, NOVOSTAVBA STOŽOK

Reality Stožok

Rodinný dom | Nezadaná | 178 m²

Hľadáte väčší dom obklopený prírodou, no zároveň s dobrou dostupnosťou do mesta? Realitná maklé

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Stožok

299,000 € 1680 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostava rodinný dom "A2" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Eleny Maróthy Šoltésovej | 150.88 m²

Objavte moderné bývanie v objatí prírody, predstavte si rána, keď vás budí spev vtákov a vôňa č

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

Info v RK

Novostava rodinný dom "A4" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Krupina

Rodinný dom | E. M. Šoltesovej | 150.88 m²

bjavte moderné bývanie v objatí prírody, predstavte si rána, keď vás budí spev vtákov a vôňa če

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krupina

Info v RK

Novostava rodinný dom "B1" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Krupina

Rodinný dom | E. M. Šoltesovej | 167.26 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krupina

Info v RK

Veľký 3-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva

Reality Kriváň

3 izbový byt | Kriváň | 74.6 m²

Výstavba bytového domu Mních je pokračovaním úspešného projektu Obytná zóna Mních v obci Kriváň

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Kriváň

163,215 € 2188 €/m²

Rodinný Dom, Červená Hora, Krupina

Reality Krupina

Rodinný dom | Červená Hora | 59 m²

Len na skok od mesta ale zároveň v prírode, kde sa cesty strácajú v tichu a vzduch vonia po lúk

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Domy na predaj Krupina

84,500 € 1432 €/m²

Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Zlatý Potok

Reality Zvolen

3 izbový byt | 76 m²

V obľúbenej časti Zlatý Potok vo Zvolene ponúkame na predaj 3-izbový byt, ktorý má atmosféru do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Zvolen

222,000 € 2921 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 1-izbový byt v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň

Reality Kriváň

1 izbový byt | Kriváň | 38.79 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Kriváň

83,570 € 2154 €/m²

Novostava rodinný dom "B2" Studničný jarok Dobrá Niva

Reality Krupina

Rodinný dom | E. M. Šoltesovej | 167.26 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Krupina

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (736)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23110)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Upresniť hľadanie