Na predaj 1 izbový byt v Moste pri Bratislave. Parkovanie v uzavretom areáli, nízke náklady, ideálny aj ako investícia na prenájom.

Reality Most pri Bratislave

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Na predaj 1 izbový byt Most pri Bratislave Štýlový byt ideálny na bývanie aj investíciu Ponúka

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

142,900 € 4763 €/m²

AXIS REAL | Pozemok na komerčné využitie (1110 m2), BA III, Na pántoch

Reality Bratislava-Rača

Komerčná zóna | Na pántoch | 1,110 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj KOMERČNÝ POZEMOK nachádzajúci sa

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

76,900 € 69 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Rodinný dom v centre mesta, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACW

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

157,990 € 2135 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Moderný 2i apartmán, LODŽIA, PIVNICA, GARÁŽ, Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 58 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACV

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5672 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Pekný 2i byt, KLÍMA, LODŽIA, GARÁŽ, Ružinov, Kaštieľska

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 4981 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Parkovacie státie, podzemná garáž, NOVOSTAVBA OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 0 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,500 €

člen NARKS

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,300 € 4438 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 1-izbový byt pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Strelecká | 24 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACP

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,500 € 7063 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (1.330 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 1,330 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj atraktívny STAVEBNÝ POZEMOK o vým

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

AXIS REAL | Tichý 3-izbový byt s LODŽIOU a ŠATNÍKOM v zeleni, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 73.86 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACB

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 3519 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Rodinný dom Šambron, okr. Stará Ľubovňa

Reality Šambron

Rodinný dom | Šambron | 133 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/AAL

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šambron

89,990 € 677 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | Dvojpodlažná chata v krásnom prostredí Buková, okr. Trnava

Reality Buková

Chalupa, rekreačný domček | Buková | 118 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WZ POPIS DOMU: Re

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

74,900 € 635 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 5-izbový rodinný dom s garážou, BA Kramáre, Stará Klenová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Stará Klenová | 297 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj priestranný 5 – IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

999,900 € 3367 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt, BA IV. Dúbravka, ulica Pri kríži

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri kríži | 74 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACT

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3242 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový byt na Hradnom kopci, v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 89.51 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACQ

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

310,000 € 3463 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | 3-izbový rodinný dom, Šambron

Reality Šambron

Rodinný dom | Šambron | 105 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ACF POPIS DOMU: Realitná kancel

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šambron

69,900 € 666 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt S GARÁŽOU, Podolínec, ulica Družstevná

Reality Podolínec

3 izbový byt | Družstevná | 68 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABO

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Podolínec

169,900 € 2499 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | RODINNÝ DOM, KLIMATIZÁCIA, ROVINKA, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Veľké Košariská | 106 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/KX P

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

295,000 € 2783 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Nezariadený 3i byt, LODŽIA, komp. rekonštukcia, Budyšínska

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Budyšínska | 70 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ES POPIS BYTU: Re

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

277,000 € 3957 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Dvojgeneračný rodinný dom, centrum mesta Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 17. novembra | 320 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: POPIS DOMU: Realitná kancelár

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Ľubovňa

490,000 € 1531 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Stavebný pozemok (665 m2) Topoľový rad, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Topoľový rad | 665 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

320 €/m2 320 €/m2

člen NARKS

RODINNÝ DOM NA PODNIKANIE NA HOLUBYHO

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Holubyho | 80 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

380,000 € 4750 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový byt je na predaj v širšom centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Horná | 37.6 m²

- blízko do centra mesta - tiché a pokojne prostredie - ideálna investícia alebo prvé bývanie -

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

138,000 € 3670 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie