4 izbový byt | Klinčeková | 84 m²
Ak hľadáte byt, kde sa nebudete tlačiť a bude mať každý člen rodiny dostatok priestoru, toto j
128,000 € 1524 €/m²
Rodinný dom | Iža | 163 m²
Niektoré domy ponúknu len bývanie. Tento ponúka aj možnosti. Tí, ktorí niečo takéto hľadajú —
123,000 € 755 €/m²
Rodinný dom | Bajč | 800 m²
Len 5 kilometrov od Nových Zámkov stojí na pozemku s výmerou 8 árov rodinný dom s garážou, diel
280,000 € 350 €/m²
2 izbový byt | Parná | 49.52 m²
Tento byt je navrhnutý, aby dokonale fungoval v praxi. V projekte Danubia Residence v Komárne
168,123.78 € 3395 €/m²
2 izbový byt | Parná | 36.95 m²
Hľadáte moderný byt v novostavbe, ktorý spája komfort bývania a prestíž ? V projekte Danubia
111,211.7 € 3010 €/m²
2 izbový byt | Parná | 46.31 m²
53 m² priestoru, z ktorého sa vám nebude chcieť odísť. V projekte Danubia Residence v Komárne
123,534.31 € 2668 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrbová nad Váhom | 0 m²
Mať dom obkolesený lánmi pola a bez susedov ? To nie je už len vízia, ale možnosť splniť si ten
16,600 €
Skladový objekt | Hurbanovo | 684 m²
Hľadáte sklad, alebo podnikateľský priestor pre svoje podnikanie? Autoservis, predajňa a servi
360,000 € 526 €/m²
Rodinný dom | Bene | 390 m²
Hľadáte rodinný dom v pokojnej časti mesta, v dobrom susedstve a s vlastnou záhradou? Do ponuk
178,000 € 477 €/m²
Záhrada | Tehelňa | 340 m²
Hľadáte miesto na oddych pre seba a svoju rodinu? Dávame Vám do pozornosti záhradu s murovaným
39,900 € 117 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Pri Termálnom kúpalisku | 852 m²
Podnikáte alebo chcete podnikať v oblasti ubytovacích služieb? Aké by to bolo mať vyťaženosť po
699,000 € 820 €/m²
1 izbový byt | Parná | 32.13 m²
Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a
79,574 € 2477 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Imeľ | 1,600 m²
Hľadáte stavebný pozemok pre menší rodinný dom? Možno práve ten, ktorý sme zaradili do našej po
57,000 € 36 €/m²
Obchodné priestory | HUrbanovo | 1,839 m²
Aj Vy rozmýšľate o otvorení predajne a opravovne niektorej z automobilových značiek, ktorá ešte
1 € 0 €/m²
Objekt pre obchod | Hlavná | 180 m²
Komerčná nehnuteľnosť, zapísaná na liste vlastníctva ako budova obchodu a služieb, na frekvento
135,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | Dulovce | 80 m²
Ak hľadáte rodinný dom, ktorý má skvelú dispozíciu a je v dobrom technickom stave, tak ste práv
45,000 € 688 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Komárno | 916 m²
Hľadáte investíciu, ktorá spája silný príbeh, stabilný výnos a jedinečnú atmosféru? Miesto, kde
799,000 € 872 €/m²
Rodinný dom | Bátorové Kosihy | 140 m²
Niektoré nehnuteľnosti sa kupujú očami. Iné číslami. Tento dom je pre ľudí, ktorí rozumejú roz
59,000 € 421 €/m²
Rodinný dom | Bene | 130 m²
Niektoré domy vnímate cez cenu, iné cez hodnotu. Práve tieto rodinné domy v Komárne majú svo
99,000 € 762 €/m²
Rodinný dom | Veľký Harčáš | 140 m²
Hľadáte rodinný dom v lokalite mimo mesta, ale zároveň v dobrej dostupnosti do mesta? Presne ta
170,000 € 1214 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Salgótarján | Salgótarján
Zvažujete bývať v rodinnom dome a jedna z možností by mohla byť aj za hranicamni Slovenska? Tak
154,000 € 592 €/m²
Rodinný dom | Veľký Ostrov | 308 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na bývanie alebo miesto na rekreáciu na samote či polosamote? Predstavte
49,000 € 284 €/m²
Zmiešaná zóna | Vinohrady nad Váhom | 7,137 m²
Skupujete pozemky ? Máme pre Vás nasledovné: pozemok s výmerou 843 m2, vedený ako statná p
30,000 € 4 €/m²
Záhrada | Nová Osada | 400 m²
Nová Osada patri z hľadiska funkčného využitia k oblasti s prevahou bývania v rodinných domoch.
27,000 € 68 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.