PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba v obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

225,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Pozemky Pod Smrečkami v obci Vlková na predaj!

Reality Vlková

Rekreačný pozemok | 784 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj pozemky v obci Vlková. V ponuke sú rôzne

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Vlková

40 € 0 €/m²

PLUS REALITY | Krásny, kompletne zariadený byt v novostavbe v obci Padáň – ideálny aj ako investičná príležitosť na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 59.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s parkovacím státím

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,000 € 2094 €/m²

PLUS REALITY | Stavebné pozemky na bývanie pri Malom Dunaji v obci Tomášikovo na predaj!

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 370 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 91 stavebných pozemkov s výmerou od 370 m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

51,800 € 140 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.99 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

250,000 € 2359 €/m²

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | 370 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

51,800 € 140 €/m²

PLUS REALITY | Rodinný dom v Bánove – skvelá príležitosť na bývanie aj podnikanie na predaj!

Reality Bánov

Rodinný dom | 180 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obľúbenej obci B

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Domy na predaj Bánov

168,000 € 933 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Veľkometrážny štvorizbový byt v Nových Zámkoch na predaj!

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | 104 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný, moderný a komplet

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

158,000 € 1519 €/m²

PLUS REALITY | Nadštandardný rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 165 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, priestranný a komplet

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

435,000 € 2636 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný šesťizbový rodinný dom v obci Horné Mýto na predaj!

Reality Horné Mýto

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci H

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Horné Mýto

175,000 € 700 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvoma parkovacími miestami – Veľký Meder na predaj!

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 81.32 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbové byty s vlastným pozemkom a dvo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1720 €/m²

PLUS REALITY | Dvojpodlažný rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Moderná štvorizbová novostavba v obci Kostolné Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 126 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

299,000 € 2373 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

395,000 € 1717 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v srdci Petržalky v Bratislave na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 34.98 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

192,372 € 5499 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový bungalov s garážou v novej rezidenčnej štvrti v obci Topoľníky na predaj!

Reality Topoľníky

Rodinný dom | 148 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj moderný rodinný dom, ktorý vyrastá v tich

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Topoľníky

264,990 € 1790 €/m²

PLUS REALITY | Starší rodinný dom v obci Medveďov na predaj!

Reality Medveďov

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Medveďov s úžitkovo

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Medveďov

68,000 € 756 €/m²

PLUS REALITY | Moderná dvojpodlažná novostavba pri vajnorských jazerách s priamym prístupom k vode na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | 94.25 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderné dvojpodlažné novostavby situované v e

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

325,000 € 3448 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

133,000 € 1622 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt v Bratislave, časť Ružinov - Pošeň na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný, slnečný 2-izbový byt v tiche

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 3730 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PLUS REALITY | Pozemok v obci Jahodná na predaj!

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | 1,461 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rovinatý pozemok s výmerou 14

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Jahodná

38,000 € 26 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie