Podkrovný 3,5i byt v centre mesta s jedinečnou atmosférou, BA I.- Staré Mesto, 102 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 102 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 3921 €/m²

Exkluzívne - KANCELÁRIE prepojené s vykurovaným SKLADOM, NOVOSTAVBA , 348,17m2

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Krasovského | 348.17 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne na predaj nadštandardné administratívne priestory so vstupn

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predaj 5i RD s vinnou pivnicou v centre na námestí, Svätý Jur, Prostredná ul., 377 m2

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Prostredná | 190 m²

GALMAN ponúka na predaj 5 izb. rodinný dom s vinnou pivnicou v úplnom centre mesta Svätý Jur pr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

299,900 € 1578 €/m²

Moderná novostavba Rodinného domu s krásnym pozemkom v Zálesí

Reality Zálesie

Rodinný dom | Krížna 16 | 246 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka modernú novostavbu rodinného domu s veľkou záhradou vo výbo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zálesie

590,000 € 2398 €/m²

Charizmatický 3 izbový byt v komornom bytovom dome s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5400 €/m²

Veľký, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s exteriérom v NÍZKONÁKLADOVEJ novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 75.7 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, kompletne ZARIADENÝ 2i byt s veľkým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,900 € 4754 €/m²

Nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasami a krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Rozvodná 11B | 277.5 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

UNIQ-átny veľkometrážny 5iz byt s nádhernou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Majakovského | 190 m²

Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka jedinečný rodinný byt v rezidenčnom projekte UNIQ priamo v

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Moderný 4 izbový penthouse v novostavbe s veľkou terasou a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná 42C | 172.91 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 4 izbový penthouse v technologicky vyspelej novos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

Jedinečný 3izbový byt v boutique prevedení kvalitnej rekonštrukcie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floglova 8 | 79.95 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nádherný vkusne a štýlovo kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5854 €/m²

Mezonetový 3i tehlový byt s TERASOU, BA III., Nové Mesto, Odborárska ul., 95 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Odborárska | 95 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3052 €/m²

Veľký 4i byt s výbornou polohou a občianskou vybavenosťou, BA V., Ľubovnianska ul., 93 m2

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Ľubovnianska | 93 m²

Spoločnosť GALMNA ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4izbový byt vo výbornej lokalite Petržalky

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Štartovací 2-izbový byt s krásnym výhľadom na mesto, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Hľadáte byt, ktorý vám poskytne príjemné bývanie, alebo stabilnú a bezpečnú príležitosť na zhod

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Rodinný dom na predaj v Mošovciach, pokojné bývanie v Turci

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 400 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu rodinného domu v malebnej obci Mošovce, ktorá s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

199,900 € 500 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Ružomberok

3 izbový byt | Nezadaná | 60.5 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3 izbový byt

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

Cena dohodou

člen NARKS

Záhrada v ZO Sĺňava (pri Zimnom štadióne), Piešťany

Reality Piešťany

Záhrada | Komenského | 321 m²

🌿 Na predaj záhradka – Piešťany (ZO Sĺňava, pri zimnom štadióne) Ponúkame na predaj udržiavanú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

Cena dohodou

Predaj, pozemok - Bory (002-14-SIHU)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 892 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a udržiavaný stavebný pozemok v tichej a príjemnej obci Bory, len 1

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bory

15,300 € 17 €/m²

Predaj, pozemok - Bory (004-14-SIHU)

Reality Bory

Pozemok pre rodinné domy | 1,569 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bory

16,900 € 11 €/m²

Predaj 3-izbový byt od 184 999 € v projekte Rezidencia Potôčik

Reality Báhoň

3 izbový byt | 65.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Báhoň

184,999 € 2837 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Pekný 4i rodinný dom v Hrubom Šúre

Reality Senec

Rodinný dom | 154 m²

PROMREAL ponúka na predaj pekný 4i rodinný dom v tichej časti obce Hrubý Šúr. 3D obhliadka: h

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Senec

299,990 € 1948 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

3D obhliadka - 5-izbový rodinný dom kúsok od Dunajskej Stredy

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 201.9 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbové byty (54,9 m²) s predzáhradkou a terasou od 158 999 €

Reality Modra

2 izbový byt | 54.9 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🌿 ŽIVOT V PRÍRODE, DO PRÁCE VLAKOM! Mode

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Modra

158,999 € 2896 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Pekný 4i rodinný dom v Hrubom Šúre

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 154 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

299,990 € 1948 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový mezonet so záhradou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty

Reality Pezinok

4 izbový byt | 116.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Nadštandardné bývanie s atmosférou pr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23041)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie