Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²
Hľadáte miesto pre pokojné bývanie? Máte radi okolo seba priestor, a tak uprednostňujete veľk
248,000 € 752 €/m²
4 izbový byt | Bratislavská | 99 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
349,990 € 3535 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,100 m²
Ponúkame na predaj modernú, kompletne zrekonštruovanú ubytovňu. Ideálna príležitosť pre investo
1,800,000 € 1636 €/m²
Historický objekt | 5,369 m²
(English below) Historický kaštieľ – unikátna investičná príležitosť s noblesou minulosti. Pon
Info v RK
Polyfunkčný objekt | 1,100 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu alebo dlhodobý prenájom hotel, penzión, apartmánový dom a
Info v RK
Apartmánový dom | 1,100 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný apartmánový dom s 29. jednotkami a kapacitou cca 8
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1 m²
Hľadáme pre nášho klienta developerský projekt na akvizíciu, ideálne s vydaným stavebným povole
Info v RK
Rodinný dom | 650 m²
Pre bonitného klienta hľadáme na kúpu rodinnú vilu alebo luxusnú rezidenciu v jednej z najvyhľa
Info v RK
3 izbový byt | Štúrova 12 | 80.04 m²
Ponúkame Vám nový 3 izbový byt 2A v lukratívnej novostavbe vo vynovenom zelenom centre kúpeľnéh
327,900 € 4097 €/m²
4 izbový byt | Mateja Bela | 89 m²
Ponúkame Vám na kúpu jedinečný 4 izbový byt s parádnymi 2 x kúpelňami s loggiou v kúpeľnom mest
189,000 € 2124 €/m²
4 izbový byt | Lipová | 74 m²
Na predaj jedinečný 4 izbový byt na Lipovej ulici iba 150 m od OC KOCKA: Nachádza sa v bytovom
159,000 € 2149 €/m²
Orná pôda | Jablonka | 7 m²
Ponúkame Vám na predaj poľnohospodársky pozemok v k.ú. Jablonka, okres Myjava. Ide o dve susedn
2 €/m2 2 €/m2
Priemyselná zóna | Nádražná | 4,388 m²
Ponúkame Vám na predaj v intraviláne mesta Dubnica nad Váhom o veľkosti 4388 m2. Pozemok je ved
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,623 m²
Ponúkame Vám na kúpu nádherný pozemok v blízkosti kúpeľov SPA Piešťany, určený na individuálnu
202,875 € 125 €/m²
Garsónka | 25 m²
🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA! Garsónku alebo 1-izbový byt v Piešťanoch a okolí. 💰 Ponúkame 70 000 € v
70,000 € 2800 €/m²
Rodinný dom | Jachtárska | 135 m²
Aktuálna 092025 ponuka voľných nehnuteľností na najlepšej adrese, lokalite kúpeľného mesta Pieš
330,000 € 2961 €/m²
Rodinný dom | Ratnovce | 192 m²
Na predaj, pekný, zariadený 6 izbový rodinný dom v obci Ratnovce, s výbornou dostupňosťou do me
299,000 € 1557 €/m²
Rodinný dom | Dubovany | 200 m²
Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná investícia !!! Na predaj jedinečný rodinný dom ( energeti
477,000 € 2385 €/m²
3 izbový byt | Banka | 69.29 m²
Ponúkame Vám na predaj nový, pekný 3 izbový byt v novostavbe v obci Banka, neďaleko Kúpeľného o
173,990 € 2511 €/m²
Obchodné priestory | Nitrianska | 51.99 m²
Ponúkame na kúpu jedinečnú investíciu, nebytový obchodno prevádzkový priestor na tom najlukratí
339,900 € 6538 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Bodona | 1,018 m²
Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok pre výstavbu rodinných alebo bytových domov na severno
285,000 € 280 €/m²
3 izbový byt | Štúrova 12 | 81.39 m²
Ponúkame Vám, lukratívnu nehnuteľnosť, nový 3 izbový byt 2C v novostavbe v prekrásnom, vynoveno
337,900 € 4152 €/m²
Komerčná zóna | Vrbovská cesta | 3,288 m²
Ponúkame na predaj pozemok na komerčnú vystavbu výrobných hál, skladov o veľkosti 3288 m2. Poz
145 €/m2 145 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | 784 m²
Ponúkame Vám na kúpu nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany, urč
159,300 € 203 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.