3 izbový byt | Adyho | 72 m²
Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72
79,999 € 1111 €/m²
Reštaurácia | Hlohovecká | 1,056 m²
Som tvoje tajné prianie? Napíšme spolu nový príbeh ! Ahoj, teší ma! Ja som Patka a už čakám dl
350,000 € 331 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Z. Kodálya | 1,640 m²
Ponúkam na predaj bývalú reštauráciu s rozostavanou stavbou v obci Pata, okres Galanta. Nehnute
350,000 € 213 €/m²
Rodinný dom | Chrobákova | 251.56 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 5 (7) izbový rodinný dom s terasou, zimnou záhrad
650,000 € 2584 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 41.82 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkým exteriérom vo výmere 11,17 m2 v nov
209,900 € 5019 €/m²
Rodinný dom | Reca 574 | 390 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočnú Rodinnú vilu pri súkromnom jazere s privátnym vst
Cena dohodou
Rodinný dom | Orechová | 124 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj zariadený 4 izbový rodinný dom typu BUNGALOV s ve
448,000 € 3613 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 42.06 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj 1,5 izbový byt v projekte AGÁTY , BA IV., Agátova ul., pod
204,900 € 4872 €/m²
2 izbový byt | Agátova | 60 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkým exteriérom v projekte AGÁ
264,900 € 4415 €/m²
2 izbový byt | Bottova | 110.24 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj VÝNIMOČNÝ 2 izbový byt (apartmán) s terasou a veľkometrážnou
Cena dohodou
3 izbový byt | Gorkého | 192.8 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 3 izbový penthouse duplex s dvomi terasami ponad
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Lipová | 722 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný stavebný pozemok určený na výstavbu RD
270,000 € 374 €/m²
2 izbový byt | Hriňovská | 82 m²
Spoločnosť Galman exkluzívne ponúka nadštandardný 2 izbový byt s terasou v modernom projekte Me
370,000 € 4512 €/m²
Rodinný dom | 460 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka skutočný klenot medzi najluxusnejšími Vilami hradného kopca
Cena dohodou
Garáž | Hraničná | 12.26 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj kryté parkovacie státie v projekte NUPPU- Magnolia, BA II. -
28,000 € 2284 €/m²
Garáž | Ivanská cesta | 12 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj PARKOVACIE STÁTIA a vnútorné GARAŽOVÉ STÁTIA v projekte OVOC
18,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Za hrádzou | 165.42 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka štýlový bungalov s nádhernou záhradou, vyhrievaným bazénom
Cena dohodou
3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite
Cena dohodou
2 izbový byt | trnavská cesta 8B | 66.88 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nový moderný a kompletne zariadený 2 - izbový apartmán v bu
320,000 € 4785 €/m²
Administratívny objekt | Miletičova 5 | 96.52 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka na predaj komfortný a kompaktný obchodný priestor - kancelá
275,000 € 2849 €/m²
3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²
Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n
Cena dohodou
Administratívny objekt | Krasovského | 348.17 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne na predaj nadštandardné administratívne priestory so vstupn
Cena dohodou
Rodinný dom | Maďarovská | 530 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne na predaj kvalitné rodinné sídlo vhodné aj na podnikateľské
Cena dohodou
4 izbový byt | 102 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka EXKLUZÍVNE na predaj jedinečný podkrovný 3,5i byt v úplnom centre mest
399,900 € 3921 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.