NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

RD9 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 110.13 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

280,700 € 2549 €/m²

člen NARKS

RD10 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

279,700 € 2483 €/m²

člen NARKS

RD8 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 112.63 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

281,700 € 2501 €/m²

člen NARKS

RD7 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | 98.6 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

289,400 € 2935 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Banská Bystrica, Selce spolu s veľkým rovným pozemkom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Selčianska cesta | 148 m²

Rodinný dom bol postavený pórobetónových kvádrov (hrúbka 40 cm, bez zateplenia), vnútorné prieč

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

280,000 € 1892 €/m²

Stavajte nad mestom: Pozemok 586 m² v žiadanej lokalite Pieninská

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Pieninská | 586 m²

Ponúkame na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok s panoramatickým výhľadom, situovaný vo vy

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

66,500 € 113 €/m²

1,5 izbový byt na skvelej adrese | Michalovská - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Michalovská 21 | 40 m²

1,5 izbový byt v lokalite, ktorej nič nechýba? Toto je presne ten typ nehnuteľnosti, ktorý je v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,900 € 3998 €/m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S 2 LODŽIAMI, VLČINCE I, ŽILINA

Reality Žilina

1 izbový byt | 35 m²

Ponúkame na predaj moderný a štýlovo zariadený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Vlč

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,500 € 4157 €/m²

Príjemný 3-izbový byt na Železiarenskej ulici, Košice-Šaca

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | Železiarenská | 63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt na Železiarenskej č. 42 v Košiciach - Šaci. Nachádza

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

145,000 € 2302 €/m²

3 izb. byt s balkónom, Handlová – širšie centrum, Partizánska ul.

Reality Handlová

3 izbový byt | Partizánska | 65 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v Handlovej, v širšom centre mesta, v tichej lokalite,

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Handlová

68,000 € 1046 €/m²

Stavebný pozemok 649 m2, Čavoj

Reality Čavoj

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 649 m²

Ponúkame na predaj pekný stavebný pozemok o výmere 649 m2 vo vyhľadávanej obci Čavoj, v tichej

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Čavoj

36,990 € 57 €/m²

RD Kľačno + záhradný dom – novostavba, pozemok 254 m2

Reality Kľačno

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA BYT!!! + doplatok - ponúknite :-) Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnu

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Kľačno

89,900 € 999 €/m²

Predaj 3 izb. bytu s balkónom, Handlová ul. Prievidzská, 2.poschodie

Reality Handlová

3 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Realitná kancelária Domov - Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, v Hand

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

Veľmi pekná rekreačná chatka s pozemkom 298 m2 v PD – Sad 600-ročnice

Reality Prievidza

Záhradná chatka | Sebedražská cesta | 298 m²

REKREÁCIA – RELAX- ZÁHRADKÁRČENIE – GRILOVAČKA - ODDYCH Ponúkame na predaj veľmi peknú upra

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Prievidza

36,990 € 124 €/m²

Pekný, moderný 2 izbový byt na predaj v Prievidzi - Staré sídlisko

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. H. Gavloviča | 57 m²

Ponuka na predaj - 2 izbový byt v PD na ul. Gavloviča. Byt sa nachádza na 4.poschodí zo štyroch

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Prievidza

126,000 € 2211 €/m²

NOVINKA/ Rodinný dom 5+2 izbový, Bystričany, pozemok 1081 m2

Reality Bystričany

Rodinný dom | Dlhá | 250 m²

Ponúkame na predaj výhradne len cez DomovReality rodinný dom v Bystričanoch s krásnym slnečným

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Bystričany

146,000 € 584 €/m²

2x RD (2+1 a 3+1 izb.) Šaľa, Hájske, garáž, pozemok 1147 m2

Reality Hájske

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj túto zaujímavú nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch rodinných domov, garáže

Publikované: 13.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Hájske

156,000 € 975 €/m²

Exkluzívne – RD v Sebedraží, garáž, studňa, pozemok 907 m2

Reality Sebedražie

Rodinný dom | Lúčna | 200 m²

VÝMENA za 3 izbový BYT v Prievidzi + DOPLATOK - je možná! Ponúkame cez Domov – Reality predaj

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Sebedražie

179,000 € 895 €/m²

RD Kamenec pod Vtáčnikom, 6+1 izbový, krásny pozemok 2415 m2

Reality Kamenec pod Vtáčnikom

Rodinný dom | Dolnokamenčianska | 200 m²

Ponúkame na predaj len cez Domov – Reality rodinný dom v rekonštrukcii v obci Kamenec pod Vtáčn

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Kamenec pod Vtáčnikom

120,000 € 600 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj 4-izbový RD,480m2,Horenická Hôrka

Reality Lednické Rovne

Rodinný dom | Púchovská | 120 m²

🏡 Dom s potenciálom, ktorý si prispôsobíte presne podľa seba! Ponúkame na predaj 4-izbový rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lednické Rovne

258,900 € 2158 €/m²

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

214,900 € 3114 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1,464 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom situovaný v tichej ulici obce s veľmi príjemným okolím. N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolta

42,900 € 29 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23040)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie