3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²
Treef ponúka 3-izbový byt na prenájom | Hliny, Trnava Realitná kancelária Treef vám ponúka na
720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Pre nášho overeného klienta aktívne vyhľadávame 2‑izbový byt v Trnave, ideálne po kompletnej al
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Novomestská ulica | 45 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na prenájom kompletne zariadený 2‑izbový byt s výmerou 45 m²,
700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 47.8 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D
114,000 € 2385 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
Projekt Antonella Beach sa nachádza na ulici Ramón Gallud, jednej z hlavných tepien mesta Torre
198,000 € 5211 €/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
2 izbový byt | Mamateyova | 54 m²
Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka so samostatnými izbami. Výmera 54
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 57.8 m²
127,500 € 2206 €/m²
1 izbový byt | Ondavská | 27 m²
Ponuky na nájom prosíme zasielať výhradne na email: antol@seznam.cz Ďakujeme, budeme Vás násle
530 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²
PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT
730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²
Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme
730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²
Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²
EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.
198,900 € 2210 €/m²
2 izbový byt | Branisková | 56 m²
PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²
Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d
130,000 € 129 €/m²
Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²
Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka
39,100 € 99 €/m²
Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²
Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a
118,900 € 150 €/m²
2 izbový byt | Popradská | 83 m²
Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re
259,000 € 3120 €/m²
1 izbový byt | Levočská | 50 m²
1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i
164,900 € 3298 €/m²
2 izbový byt | Kováčska | 50 m²
Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Močiarna | 178 m²
EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol
2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Levočská | 50 m²
164,900 € 3298 €/m²
1 izbový byt | 33.9 m²
87,000 € 2566 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
Apartmány sa nachádzajú v luxusnej novostavbe v malom turistickom mestečku neďaleko Rogoznice.
265,000 € 4077 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.