Pozemok - záhrada a zastavané plochy a nádvoria na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Záhrada | 501 | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - záhrada v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Obchodné priestory v NTC, Príkopová 6, Bratislava III, cena : dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Príkopova | 67.22 m²

Ponúkame Vám na prenájom lukratívne obchodné priestory v NTC v pasáži, Príkopová 6, Bratislava-

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Pozemky - orná pôda na predaj, Brezova pod Bradlom, cena : dohodou

Reality Brezová pod Bradlom

Orná pôda | 6,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - ornú pôdu v katastrálnom území : Brezová pod Bradlom. Výlučný

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

Úplne NOVÝ 3 izbový, kompletne zariadený Mobilný rodinný dom 40m2. Cena 49.000,- EUR bez DPH

Reality Bratislava-Ružinov

Mobilný dom | Tomášikova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový 3izbový, kompletne zariadený mobilný rodinný dom o rozlohe 40

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

49,000 € 1225 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

250,008 € 1953 €/m²

Ikonická toskánska vila uprostred oblasti Valdichiana

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Predstavte si súkromnú vilu obklopenú olivovníkmi, tienistými pergolami a nekonečnými výhľadmi

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj

650,000 € 2407 €/m²

Keď priestor a komfort rozhodujú: nadštandardný mestský byt blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

TREEF | 4- izby plus 200m2 záhrady Novostavba rodinného domu

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v štádiu holodom, ideál

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

TREEF | Jediný dostupný 1-izbový byt s predzáhradkou v 2. etape | Dvorníky Pod Ráblom

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný, ešte neobývaný voňavý byt v novostavbe, kto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

99,517 € 2936 €/m²

Vidiecký dom s bazénom za dobrú cenu v regióne Abruzzo

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Očarujúci kamenný statok v prírode s panoramatickými výhľadmi – len 29 km od mora Predstavte s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj

295,000 € 1272 €/m²

TREEF | Rekreačná chata v tichom prostredí Malých Karpát – Buková

Reality Buková

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v obci Buková – loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Buková

Cena na vyžiadanie

Novostavba apartmánov v Santa Pola, Alicante

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Moderné novostavby apartmánov v Santa Pole sa nachádzajú len 500 metrov od pláže a prístavu. V

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj

281,190 € 3308 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Trnava

2 izbový byt | 47.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Trnava

114,000 € 2385 €/m²

Nové apartmány v meste Alghero, Sardínia

Reality Taliansko

Apartmán | Taliansko

V tichom prostredí, ale blízko prístavu a pláže v meste Alghero, ponúkame na predaj apartmány v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj

210,000 € 3333 €/m²

Reality Hlohovec

2 izbový byt | 47.8 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

114,000 € 2385 €/m²

Reality Sereď

2 izbový byt | 47.8 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Sereď

114,000 € 2385 €/m²

Toskánsky dom s bazénom blízko miest Lucca a Pisa

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Predstavte si, že vkročíte bránou tohto domu a ocitnete sa ponorení do sveta pokoja a prírodnýc

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj

500,000 € 2564 €/m²

Reality Dvorníky

1 izbový byt | Nezadaná | 33.9 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dvorníky

87,000 € 2566 €/m²

Znížená cena- Penthouse so strešnou terasou a otvoreným výhľadom na more, Kaštela

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame vám exkluzívny penthouse s otvoreným výhľadom na more v atraktívnej lokalite Kaštel Go

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj

360,000 € 6667 €/m²

Investičné apartmány pri pláži s výhľadom na Stredozemné more

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vivalife Beach je exkluzívny projekt 24 luxusných apartmánov určených na krátkodobé prenájmy v

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 5141 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

Rodinný dom | 128 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Sereď

250,008 € 1953 €/m²

Nový Apartmán v meste Alghero blízko pristavu a pláže

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Nový apartmán v meste Alghero, asi 3 minúty peši od pláže a prístavu. Byt má 2 spálne, obývačk

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj

420,000 € 4667 €/m²

Taliansky vidiecký dom uprostred prírody

Reality Taliansko

Vidiecky dom | Taliansko

Casa Antica – výnimočná vila v Abruzze s panoramatickým výhľadom na more aj hory Objavte jedin

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 1197 €/m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA

Reality Trnava

3 izbový byt | Na Hlinách | 62 m²

TREEF | 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii 62m2 Na Hlinách TRNAVA Ponúkame na predaj 3-i

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trnava

168,500 € 2718 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23107)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie