Rodinný dom | Rúbaň | 121 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Rúbaň, vhodný na k
54,990 € 454 €/m²
Farmárska usadlosť | Sklené | 335.5 m²
Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha
1,950,000 € 5812 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 100 m²
Priestranný 3+1-izbový byt o výmere 99,5 m² v prestížnom projekte Vienna Gate ponúka plnohodnot
399,950 € 4000 €/m²
Garáž | Koceľova | 15 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj murovanú garáž s montážnou jamou vo vnútrobloku na Koceľovej ulic
30,000 € 2000 €/m²
2 izbový byt | Furdekova | 55.35 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 5. poschodí byto
199,000 € 3595 €/m²
2 izbový byt | Michalská Bašta | 63.26 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa na 3. poschodí tehl
119,900 € 1895 €/m²
Rodinný dom | Rúbaň | 170 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s rozsiahlym poz
79,900 € 470 €/m²
Garáž | Drotárska cesta | 14 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na prenájom parkovacie státie č. 14 v podzemnej
100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Vavrínová | 125 m²
Nadštandardný 4-izbový samostatný bungalov s perfektnou polohou len 3 minúty od pripojenia na d
477,000 € 3816 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Harmónia | 835 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný stavebný pozemok s juhozápadnou orientáciou, vhodný na vý
219,900 € 263 €/m²
4 izbový byt | Brnianska | 117 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový mezonetový byt o
399,900 € 3418 €/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 64 m²
Ponúkame exkluzívne na prenájom 3 izbový byt na Bieloruskej ulici č. 48, Bratislava – Podunajsk
800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Krížna | 68 m²
Realitná kancelária URBANISTA ponúka exkluzívne na prenájom práve zrekonštruovaný 3-izbový byt
990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 79.3 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt (2 spálne + obývačka) v obľúbenom komple
850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Sklené | 335.5 m²
1,950,000 € 5812 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 200 m²
Predaj kompletne zariadeného 4 izbového rodinného domu v krásnom a pokojnom prostredí v Moravsk
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Dovoľujem si Vám dať do pozornosti rodinný dom v obci Moravské Lieskové časť Šance pár minút o
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
299,000 € 1495 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Predaj rodinného domu v obci Veľká Mača postaveného v roku 1967 na peknom, rovinatom slnečnom p
153,500 € 1181 €/m²
Rodinný dom | Bačova cesta | 152 m²
Predaj domu v krásnom prostredí Žitavskej doliny v obci Tajná. Pôvodný dom bol postavený v roku
92,000 € 605 €/m²
Rodinný dom | Matúškovo | 104 m²
Moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom v obci Matúškovo len za 249 000€! Hľadáte ideáln
249,000 € 2394 €/m²
Rodinný dom | Galanta | 104 m²
249,000 € 2394 €/m²
3 izbový byt | 78.5 m²
Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Sereď. Byt je v OV, má 78,5 m2
163,000 € 2076 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jablonové | 660 m²
(N062-14-DASEa) Ponúkame vám na predaj rovinatý pozemok o výmere 660 m², nachádzajúci sa v poko
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.