Prenájom 2-izb. bytu, Mamateyova ul., Petržalka, izby samostatné

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mamateyova | 54 m²

Ponúkame na prenájom 2-izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka so samostatnými izbami. Výmera 54

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | BÝVANIE POD RÁBLOM – DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

3 izbový byt | 57.8 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj byty v 3. etape projektu Bývanie pod Ráblom v obci D

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

127,500 € 2206 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný 1-izbový byt pri Novej nemocnici, TOP lokalita – Terasa, Ondavská ulica

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Ondavská | 27 m²

Ponuky na nájom prosíme zasielať výhradne na email: antol@seznam.cz Ďakujeme, budeme Vás násle

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

530 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Moderný, rekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v blízkosti Centra (ul. Boženy Němcovej)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Boženy Němcovej | 58 m²

PONUKY NA NÁJOM PROSÍM ZASIELAŤ MAILOM: antol@seznam.cz ....ĎAKUJEME, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONT

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt NA PRENÁJOM – TOP lokalita blízko HISTORICKÉHO CENTRA, Kuzmányho ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 68 m²

Záujemcov prosíme o kontaktovanie výhradne e-mailom, následne Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul., s parkovaním

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 35 m²

Moderný 1-izbový byt s terasou v novostavbe pri centre – Strojárenská ul. V prípade záujmu

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny, veľký 4 izb. byt, Sídlisko II., M. Čulena, OV, 2 x Lodžia, 2p, 90m2, pivnica, GARÁŽ

Reality Prešov

4 izbový byt | Marka Čulena | 90 m²

EXKLUZÍVNE – Atraktívny 4-izbový byt v jednej z najlepších lokalít Prešova – Sídlisko II., ul.

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Prešov

198,900 € 2210 €/m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT V BLÍZKOSTI CENTRA KOŠÍC | TICHÁ LOKALITA | IDEÁLNY AJ PRE ŠTUDENTOV

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Branisková | 56 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné delenie na dva, s vydaným aktuálnym stavebným povolením

Reality Košice-Kavečany

Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²

Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Kavečany

130,000 € 129 €/m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska lokalita Géder)

Reality Košice-Košická Nová Ves

Záhrada | Ulica ku Gederu | 395 m²

Rovinatá záhrada o veľkosti 395 m² v Košiciach, kat. územie Košická Nová Ves (záhradkárska loka

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

39,100 € 99 €/m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany)

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Kavečianska cesta | 793 m²

Pozemok v lone prírody, Košice – Sever (smer Kavečany) Ing. Juraj Antol – ANTE REALITY (viac a

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

118,900 € 150 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-izbový byt

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | Levočská | 50 m²

1-izbový byt s 2 lodžiami, Košice – Nad jazerom, Levočská ul., 50 m², možnosť prerobenia na 2-i

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci historického centra – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 50 m²

Realitná kancelária Ing. Juraj Antol, ANTE REALITY (viac ako 26 rokov skúseností, člen Realitne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 5 izbový byt RODINNÝ DOM v mestskej časti Košice- Barca, 14 ročná NOVOSTAVBA

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Pekný 5 izbový rodinný dom, 14 ročná NOVOSTAVBA, Košice – Barca Ing. Juraj Antol

Publikované: 23.12.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na prenájom Košice-Barca

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Levočská | 50 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

164,900 € 3298 €/m²

Reality Hlohovec

1 izbový byt | 33.9 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

87,000 € 2566 €/m²

Novinka
Novinka

Nové apartmány s výhľadom na more, oblasť Rogoznice

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Apartmány sa nachádzajú v luxusnej novostavbe v malom turistickom mestečku neďaleko Rogoznice.

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj

265,000 € 4077 €/m²

Znížená cena - Exkluzívna vila s bazénom na Istrii, Pula

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Predstavujeme vám exkluzívnu rodinnú vilu v pokojnej rezidenčnej časti blízko mesta Pula, ktorá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

1,150,000 € 5750 €/m²

Znížená cena - Dom s bazénom a olivovým hájom, 70 m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Len 70 metrov od mora, v tichej lokalite neďaleko Rogoznice, sa nachádza táto krásna vila s baz

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

640,000 € 3765 €/m²

Znížená cena - Luxusná vila s bazénom na Istrii

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V srdci zeleného istrijského polostrova, na tichom mieste, asi 16 km od mora, sa nachádza táto

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

990,000 € 2750 €/m²

7 izb. rodinný dom 254 m2 s 2-garážou neďaleko Horského parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 254 m²

Predaj 7 izbového 2-generačného rodinného domu 254 m2 s veľkým balkónom 14 m2 na Mozartovej ul.

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Sereď

1 izbový byt | 33.9 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

87,000 € 2566 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Bezručova | 57 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a slnečný 2-izbový byt nachádzajúci sa na Bezručovej ulici v Nový

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Upresniť hľadanie