Rodinný dom | 994 m²
Ponúkam na predaj menší rodinný dom v obci Starý Hrádok od mesta Levice vzdialenej len 6 km na
82,000 € 82 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Dolný Urban | 65 m²
Ponúkame Vám na predaj viničný domček v top lokalite v Leviciach v časti Studená dolina. Domče
33,000 € 508 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 397 m²
Ponúkam Vám na predaj lukratívne stavebné pozemky v intraviláne obce Horná Seč - Výborná prílež
39,400 € 99 €/m²
Záhradná chatka | 1,100 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný, jemne svahovitý rekreačný pozemok - záhradu so záhradným domček
13,000 € 12 €/m²
Rekreačný pozemok | Podhradie | 664 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný, veľký, rovinatý a široký rekreačný pozemok - záhradu v intravil
43,000 € 65 €/m²
3 izbový byt | Okružná ul. | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný a veľký 3 izbový byt s balkónom o rozlohe 82 m2 nachádzajú
120,000 € 1463 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 747 m²
Ponúkam na predaj lukratívny slnečný pozemok v priamom centre mesta Levice, zároveň v tichej, p
119,000 € 159 €/m²
Rodinný dom | Kalinčiakovo | 4,329 m²
Ponúkam na predaj rodinný dom s možnosťou dvoch bytových jednotiek v Leviciach, v prímestskej č
154,000 € 38 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Predné Staré Levice | 110 m²
Ponúkam Vám na predaj veľký podkrovný viničný dom v top lokalite v Leviciach na širokom pozemku
58,000 € 527 €/m²
2 izbový byt | Mochovská ul. | 67 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký a slnečný 2 izbový byt bez balkónu o rozlohe 67 m2 nachádzaj
95,000 € 1418 €/m²
3 izbový byt | 79 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, zariadený a slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 79 m2
99,990 € 1266 €/m²
Záhradná chatka | Ul. Svätý Ján | 1,261 m²
Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným pozemkom v Leviciach v časti Kalinčiakovo - Svätý
48,000 € 38 €/m²
3 izbový byt | Ul. ku Bratke | 74 m²
Ponúkame Vám na predaj tento krásny, slnečný, veľký a kompletne zariadený 3 izbový byt s balkón
119,000 € 1608 €/m²
3 izbový byt | Ružová | 87 m²
Ponúkame Vám na predaj tento veľký, krásny a slnečný 3 izbový byt s balkónom o fantastickej roz
129,000 € 1483 €/m²
3 izbový byt | Poľná ul. | 65 m²
Ponúkame Vám na predaj tento slnečný 3 izbový byt s loggiou o rozlohe 65 m2 nachádzajúci sa na
93,000 € 1431 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 809 m²
Ponúkame Vám na predaj viničný domček so slnečným pozemkom v obci Podlužany obklopený krásnou p
28,000 € 35 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätý Ján | 1,198 m²
Predám pozemok v Leviciach, časť Svätý Ján nad Novochemou. Pozemok je vhodný na stavbu domu do
23,000 € 19 €/m²
Záhradná chatka | Mestský Majer | 400 m²
Ponúkam na predaj záhradný domček so slnečným pozemkom v Leviciach na pozemku o celkovej výmere
49,990 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 768 m²
Ponúkam Vám na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v obci Júr nad Hronom o celkovej výmer
38,000 € 49 €/m²
Rodinný dom | 705 m²
Ponúkam Vám na predaj poschodový rodinný dom s garážou v tichej časti obce Kalná nad Hronom, kt
135,000 € 191 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapverdy
Pro naše klienty jsme zajistili nadstandardní investiční podmínky — garantovaný výnos z pronájm
185,000 € 4111 €/m²
2 izbový byt | Pivovarská ulica | 49 m²
Hľadáte útočisko, kde si po práci vychutnáte kávu na vlastnej terase, no pritom chcete mať tep
670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Vidiecky dom | Sklené | 335.5 m²
Urbanista vám exkluzívne predstavuje Rezort Turčan – unikátny areál s celkovou rozlohou 3,2 ha
1,950,000 € 5812 €/m²
5 a viac izbový byt | Osadná | 180 m²
Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s rozlohou 179.51 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka priestor po
595,000 € 3306 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.