NA PRENÁJOM VÝROBNÉ A SKLADOVÉ PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Objekt pre obchod | 2,200 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na prenájom skladový priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. Dispozič

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bočiar

6,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

ZNÍŽENA CENA - Stavebný pozemok v Nižnej Myšli - bezpečná lokalita mimo zosuvneho pásma

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

134,200 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA | Dizajnový 1-izbový byt/garsónka | Investičná príležitosť v Košiciach | Okamžitý prenájom

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | 24 m²

GH Real ponúka na predaj dizajnový 1-izbový byt/garsónku zariadenú v japonskom štýle na Kysucke

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

145,990 € 6083 €/m²

Rodinný dom, ktorý čaká na Vaše dokončenie ! Len 8 km od REVÚCEJ

Reality Chyžné

Rodinný dom | 167 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý čaká na Vaše dokončenie. Hľadáte

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chyžné

92,990 € 557 €/m²

HLAVNÁ - Vynikajúca lokalita - Očná optika - Kompletne vybavené - Postúpenie prevádzky

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 150 m²

GH Real ponúka na postúpenie reprezentatívnu a nadštandardne vybavenú prevádzku očnej optiky si

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

88,990 € 593 €/m²

REZERVOVANÉ - J. ŠVERMU - Priestranný 3 izbový byt - Loggia - Udržiavaný pôvodny stav

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Švermu | 72 m²

GH Real ponúka na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt na ulici J. Švermu v Michalovciach,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,999 € 1792 €/m²

Rodinný dom na rekonštrukciu s rovinatým pozemkom 800 m² – skvelá poloha v obci Čoltovo, okres Rožňava!

Reality Čoltovo

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom v pôvodnom stave, ideálny pre tých, ktorí si chcú vyt

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čoltovo

48,990 € 306 €/m²

17. Novembra | Slnečný 1-izbový byt | Kompletná rekonštrukcia

Reality Prešov

1 izbový byt | 17. novembra | 24 m²

GH Real ponúka na predaj štýlový a slnečný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici 17

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

130,000 € 5417 €/m²

PREDAJ Chata U Sovičky Malinô Brdo Ružomberok

Reality Ružomberok

Chata, drevenica, zrub | 95 m²

Znížená cena -10% Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza v krásnom p

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

242,900 € 2557 €/m²

POZOR ZNÍŽENÁ CENA!!! Bátovce, dom o veľkosti bytu s veľkým pozemkom

Reality Bátovce

Rodinný dom | 165 m²

Exkluzívne: Ponúkam kompletne zrekonštruovaný 1izbový dom v obci Bátovce s veľkým pozemkom Ce

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bátovce

59,900 € 363 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v pôvodnom stave - Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v malebnej horskej obci Mojtín

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mojtín

65,000 € 433 €/m²

Exkluzívna ponuka: Firemný priestor so skladom a nádvorím v Dvoranoch nad Nitrou

Reality Dvorany nad Nitrou

Objekt pre obchod | 782 m²

Ponúkame na predaj unikátny firemný priestor o celkovej ploche pozemku 782 m² so zastavanou plo

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Dvorany nad Nitrou

183,958 € 235 €/m²

Na predaj investičný stavebný pozemok o výmere 2.627 m2 s 3 rodinnými domami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Československých tankistov | 2,627 m²

AnabellReal I stavebný pozemok I 3 rodinné domy I pozemok o výmere 2.627 m2 I Bratislava – Záho

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

321 €/m2 321 €/m2

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj krásneho pozemku s rodinným domom Svätý Jur - Neštich

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave v historickej časti mesta Svätý Ju

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

429,900 € 7165 €/m²

NA PREDAJ DVOJAPARTMÁN, PROJEKT ČEREŠŇOVÝ SAD, MENGUSOVCE

Reality Mengusovce

Apartmán | 155 m²

Ponúkame na predaj štýlový dvojapartmán s výbornou dispozíciou, čiastočne zariadený, v krásnom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

380,000 € 2452 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výrobno-skladové priestory s UP 1114m2 v Rači-BAIII

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre výrobu | Na pántoch | 1,114 m²

Výrobno-skladové priestory v areáli Contera park v BAIII-Rača: • Výrobno-skladová časť UP 954,

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

6,550.32 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájatý 1-izbový byt s výhľadom na mestský hrad v Kremnici

Reality Kremnica

1 izbový byt | Českoslov. armády | 46.85 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s vým

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

470 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1,5 izbový byt s malebným výhľadom Zombova KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

1 izbový byt | Zombova | 40 m²

Melior reality by Braňo Čuri Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt, 40 m2 na ulici Zombova v Koši

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

155,000 € 3875 €/m²

Prenájom temperovanej priemyselnej haly - alebo jej časti.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1 m²

Ponúkam na prenájom železobetónovú priemyselnú halu (alebo len jej časť) vo Vlkanovej. Jednop

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Na predaj dva rodinné domy za cenu jedného v obci Jacovce na pozemku o výmere 921 m²

Reality Jacovce

Rodinný dom | 110 m²

Premium Living Vám ponúka na predaj dva samostatné rodinné domy na jednom pozemku – ideálne rie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

247,000 € 2245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNALECKÝ POSUDOK = 114.000€ - RODINNÝ DOM V HORNOM TURČEKU S ROVINATÝM POZEMKOM

Reality Turček

Rodinný dom | 200 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Turček, v časti Horný

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Turček

95,000 € 475 €/m²

NA PREDAJ – pozemky na Štefánikovom námestí v Kremnici

Reality Kremnica

Komerčná zóna | Štefánikovo námestie | 2,290 m²

Investičná príležitosť v centre mesta – územie občianskej a verejnej vybavenosti Klára Holicov

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

510,000 € 223 €/m²

Ponúkam na prenájom obchodný priestor v Levoči

Reality Levoča

Obchodné priestory | Jána Francisciho | 269 m²

Exkluzívne ponúkam na prenájom obchodný priestor na najväčšom sídlisku v Levoči v OC Texon. Pri

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Levoča

1,345.5 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

záhrada / KOŠICKÁ POLIANKA

Reality Košická Polianka

Záhrada | 517 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj záhradu v tichej a príjemnej záhradk

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košická Polianka

22,500 € 44 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23114)
Reality v Martine (747)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Upresniť hľadanie