Rodinný dom | 500 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú historickú budovu, bývalý banský úrad, situovanú v malebnej obci Š
350,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Kosihy nad Ipľom v okrese Veľký Krtíš. Do
41,900 € 257 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Exkluzívne na predaj 1 izbový zrekonštruovaný byt o rozlohe 35m2 v meste Levice. Vo výhradnom
80,000 € 2286 €/m²
Rodinný dom | 252 m²
Spoločnosť Premium Living, s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 podlažný rodinný dom s jedným podzemný
85,000 € 337 €/m²
Rodinný dom | Pod kaplnkou | 230 m²
Ponúkame Vám na predaj 5- izbový rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v tichom prostred
154,900 € 673 €/m²
2 izbový byt | 41 m²
2-izbový byt na predaj v Senci na Dlhej ulici Krásny dobrý deň prajem, máme pre vás pripravený
186,500 € 4549 €/m²
Iný stavebný pozemok | Štítnická | 579 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na výstavbu bytového komplexu už aj s platným stavebným p
199,900 € 345 €/m²
Dvojgarsónka | Znievska | 42 m²
PRENÁJOM: DVOJGARSÓNKA – ZNIEVSKA ULICA, PETRŽALKA Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruova
650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²
Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo
158,500 € 1944 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami: • lokal
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 64.36 m²
Túžite po vlastnom bývaní v modernej nízkoenergetickej novostavbe s bezproblémovým parkovaním,
177,230 € 2754 €/m²
Garáž | Jelšová | 13 m²
Ponúkame na predaj nehnuteľnosť - parkovacie miesto, na ulici Nižná Úvrať v obci Košice-Vyšné
16,900 € 1300 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka
Cena na vyžiadanie
Záhrada | 1,120 m²
Predaj slnečného pozemku v obci Šemša – ideálne miesto pre váš nový domov Ponúkame na predaj a
195,000 € 174 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 294 m²
Kancelárske priestory, na prenájom Vyšné opátske Košice : Prízemie: 10,62m² , nájom 9,20€ +
9.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Pod Hrabinou | 541 m²
Predstavujem vám výnimočnú nehnuteľnosť v jednej z najpokojnejších a najvyhľadávanejších častí
920,000 € 1701 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
Ponúkame na prenájom rodinný dom v obci Rozhanovce, okres Košice - okolie. Táto novostavba, pos
1,350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Holíčska | 70 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestranný pekný 3 izbový byt na 1.posch. /12.p. (druhé podlažie
245,000 € 3500 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v obci Dvorany nad Nitrou, skolaudovaný v roku 2009. Dom
295,800 € 2958 €/m²
Rodinný dom | 81 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 3,5 izbový rodinný dom so zastavanou plochou 85 m2 v obci
209,900 € 2591 €/m²
Rodinný dom | Portugalsko
Tento elegantný a energeticky efektívny prízemný rodinný dom sa nachádza v pokojnej urbanizáci
585,000 € 5177 €/m²
Orná pôda | 5,038 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 5038 m², evidovaný v extraviláne obce Oslany pri Partizánsk
57,900 € 11 €/m²
2 izbový byt | 45.68 m²
Štýlový 2-izbový byt s lodžiou a parkovaním v novostavbe – Bytča, projekt Jablone Ponúkam na
610 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.