Rodinný dom | 170 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj moderný rodinný dom len pár minúť od
299,000 € 1759 €/m²
Rekreačný pozemok | 383 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre výstavbu rekreačnej chat
56,800 € 148 €/m²
Záhrada | 312 m²
Ponúkame na prodej záhradku v záhradkárskej osade "Sad 600-ročnice" v Prievidzi. Celková plocha
14,500 € 46 €/m²
Rodinný dom | Alstrova | 58.13 m²
Hľadáte pokojné bývanie s rodinnou atmosférou v blízkosti prírody ale na skok od mesta? Táto po
279,000 € 4800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²
Dávame vám do pozornosti skvelú príležitosť – stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Prievi
253,600 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v zaujímav
229,000 € 257 €/m²
Rodinný dom | 88 m²
Predaj rodinného domu v malebnej obci Chrámec pri Rimavskej Sobote Lokalita: Chrámec, okres Rim
55,000 € 625 €/m²
3 izbový byt | Garbiarska | 68 m²
Byt, ktorý si vás získa výhľadom. Z posledného poschodia vás každý deň čakajú Vysoké Tatry ako
159,700 € 2349 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,371 m²
Hľadáte pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Postavte si svoj vysnívaný domov na okr
43 €/m2 43 €/m2
3 izbový byt | 66 m²
Ponúkame k predaju priestranný 3-izbový byt situovaný v tichej a rodinnej obci Nová Bystrica, v
137,000 € 2076 €/m²
4 izbový byt | 306.22 m²
Luxusný 4-izbový byt v projekte HRBOVÁ RESIDENCE je zárukou výnimočného životného štýlu a nekom
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 199.64 m²
Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n
Cena na vyžiadanie
4 izbový byt | 304.32 m²
Luxusný 4-izbový byt s rozľahlou terasou v prestížnom projekte HRBOVÁ RESIDENCE je ideálnou voľ
Cena na vyžiadanie
Záhrada | 756 m²
Branislav Čuri ponúka na predaj záhradu v obci Sady nad Torysou v chatovo-záhradkárskej časti B
65,000 € 86 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²
Branislav Čuri vám ponúka na prenájom kancelársky priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. D
200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²
Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta
230,505.6 € 3466 €/m²
2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²
194,244 € 3372 €/m²
Rodinný dom | Poľovská | 197 m²
Rodinný dom na prenájom v pokojnej tichej lokalite s rýchlym prístupom do mesta Predstavte si
1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 125 m²
🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic
249,990 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 6,148 m²
BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj developerký pozemok o výmere 6 184 m² určený na develo
1,200,000 € 195 €/m²
2 izbový byt | Sabinovská | 53 m²
PRENAJATÝ Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort mestského života a zároveň priestor na odd
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Holubyho | 115 m²
MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub
380,000 € 3304 €/m²
3 izbový byt | 52.24 m²
Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto linku: https://youtube.com/shorts/
165,000 € 3158 €/m²
Objekt pre obchod | Mlynská | 406 m²
Na prenájom atraktívne komerčné priestory po známom bare Meduza, situované priamo v centre mest
2,750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.