Slnečný pozemok, 1392 m2, Vyškovce nad Ipľom, okr. Levice

Reality Vyškovce nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,392 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj pozemok, kde celková výmera je 1392 m2, Vyškovc

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyškovce nad Ipľom

16,990 € 12 €/m²

Slnečný viničný dom, 18 m2, Strážny Vrch, okr. Levice

Reality Levice

Záhradná chatka | - | 18 m²

SaleA- Váš realitný partner Vám ponúka na predaj viničný domček, 18 m2 a celková výmera pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

63,990 € 3555 €/m²

Vinica na predaj, 2500 m2, Farná, okr. Levice

Reality Farná

Vinica, chmelnica | - | 2,500 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok- vinicu, 2500 m2, Farná, okr. Levice. N

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Farná

12,990 € 5 €/m²

Slnečná záhrada s masívnou pivnicou a krásnym výhľadom na okolie v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 354 m²

Salea -Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný, kaskádovitý pozemok v obľúbenej záhrad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Rodinný dom, 180 m2, Beša, okr. Levice

Reality Beša

Rodinný dom | - | 180 m²

SaleA- Váš partnér v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 180 m2 a celková výmera pozemku 11

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Beša

84,990 € 472 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom Galanta-Kolónia na pozemku 851 m2

Reality Galanta

Rodinný dom | Kolónia | 110 m²

SaleA - Váš Partner v realitách vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

330,000 € 3000 €/m²

Stavebný pozemok 1 767m2 v tichej lokalite | Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,767 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prináša do ponuky na predaj stavebný poze

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

69,900 € 40 €/m²

Vila Ranč - Krásna príroda, jazero, chov koní, apartmány, bazén, bowling, spoločenské akcie, kopec prírody, športu a relaxu

Reality Vlčany

Objekt pre obchod | Vlčany | 1,722 m²

SaleA Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj Vilu Ranč v okrese Šaľa. Vila sa nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Vlčany

Cena dohodou

Záhrada na predaj Šaľa pri tenisových kurtoch 298 m2

Reality Šaľa

Záhrada | Záhradky pri futbalovom ihrisku | 298 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj záhradu v Šali pri tenisových kurtoch a fut

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

26,999 € 91 €/m²

6i Dom v centre mesta, Úžitková plocha 452m2 ,pozemok 713m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | radpokatelek | 452 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám prináša do ponuky priestranný rodinný dom s obrovským poten

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

275,000 € 608 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom 3 izbový Kajal - Novostavba

Reality Kajal

Rodinný dom | Hlavná | 58 m²

SaleA- váš partner v realitách Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný nízkoenergetický dom o vým

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kajal

150,000 € 2586 €/m²

Pozemok na podnikateľské účely Myjava - Turá Lúka 940m2.

Reality Myjava

Rekreačný pozemok | Hlavná | 940 m²

SaleA - váš partner v realitách vám ponúka na predaj pekný, slnečný stavebný pozemok v meste My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

30,000 € 32 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 4izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

4 izbový byt | - | 92 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 4 izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom ko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ 3iByt 87m2+záhrada 154m2+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 87 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

164,400 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Krakovany

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

176,000 € 1676 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izb.+záhrada (200m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 96 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou a pozemkou (200m2), 4x izba + ku

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

177,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ Rodinný dom 4-izbový+terasa (18m2) Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 82 m²

Ponúkame na predaj štýlovú novostavbu rodinného domu s terasou 4x izba + kuchyňa, v radovej zás

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

159,000 € 1939 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÉ 1-izbový byt 37,8m2+balkón 3,2m2 Dvorníky pri Hlohovci

Reality Dvorníky

1 izbový byt | - | 40 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (37,8m2) s b

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

87,860 € 2197 €/m²

NOVÉ 2-izb. byt novostavba 58m2 s balkónom Dvorníky pri HC

Reality Dvorníky

2 izbový byt | - | 61 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 1-izbový bezbariérový tehlový byt (54,2,m2) s

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dvorníky

122,600 € 2010 €/m²

Chorvátsko- Novostavba apartmán s výhľadom na more - Pag

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu v Novalji v Chorvátsku. Apartmány sa ponúkajú

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

249,000 € 3952 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

PREDAJ Rodinný dom Chorvátsky Grob, Čierna voda, EXPIS REAL

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Blahútová | 130 m²

- skolaudovaný 2009 - Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, nepodpivničený, pozostáva zo vstu

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

480,000 € 3692 €/m²

Predáme nízkoenergetický bungalov v Svederníku

Reality Svederník

Rodinný dom | hlavná | 115 m²

Predáme rodinný dom v kľudnej časti obce Svederník. Ide jednopodlažný, nepodpivničený, samos

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svederník

315,000 € 2739 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1379)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Rodinné domy na predaj (23098)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie