Priestor pre sklad | Bardejovská | 3,000 m²
Prenajmeme v Prešove, Bardejovská ul. skladový objekt o celkovej výmere 3000 m2, 700 m2 vonkaj
4.5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | nezadaná | 44,499 m²
Pozemok o celkovej výmere 44.499 m2 ( cca 214 x 208 m) sa nachádza v k.ú. Južné Mesto, obec Koš
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Poľná | 120 m²
Pokiaľ hľadáte komfort rodinného domu bez starostí, príďte sa pozrieť. Na prenájom ponúkam na
1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | Červený breh | 25 m²
Ponúkam na predaj pokoj a krásny výhľad na Košice. Pozemok sa nachádza v záhradkárskej loalite
55,000 € 2200 €/m²
2 izbový byt | Vrátna | 60 m²
Na prenájom v úplnom historickom centre Košíc v mešťianskom dome útulný 2 izb. byt. Členenie
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Zmiešaná zóna | nezadaná | 2,000 m²
Predaj polyfunkčnej budovy ( byty a obchodné priestory ) v lokalite Bratislava II - Ružinov , p
Cena na vyžiadanie
Skladový objekt | nezadaná | 3,824 m²
Sereď je mesto ležiace v Trnavskom kraji. Má rozlohu 30,454 km² a žije tu cca 16 000 obyvateľov
800,000 € 209 €/m²
Vinica, chmelnica | Pivničná | 288 m²
CENA DOHODOU Areál vinných pivníc sa nachádza na svahu v juhovýchodnej časti intravilánu obce
330,000 € 1146 €/m²
Priestor pre sklad | nezadaná | 500 m²
Prenájom skladových priestorov o celkovej výmere 500 m2, rampa, sociálne zariadenie a kancelári
5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 2,686 m²
Predaj polyfunkčnej budovy s pozemkom o celkovej výmere 5.147 m2 v okrajovej priemyselnej časti
Cena dohodou
Iný stavebný pozemok | Koziarka | 1,375 m²
Ponúkame na predaj pekný rovinatý, slnečný pozemok v tichom prostredí , pod lesom , osobné vla
Cena na vyžiadanie
Apartmán | nezadaná | 45.5 m²
Predaj kompletne rekonštruovaného a zariadeného apartmánu s výhľadom na Lomnický štít v centre
255,000 € 5604 €/m²
Priestor pre sklad | nezadana | 2,300 m²
Prenájom skladových priestorov ( 1. poschodie) v lokalite Bratislava Rača o celkovej výmere
5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 1,775 m²
Administratívna budova, ktorá sa nachádza v historickom jadre mesta Košice, trojpodlažná , s ob
Cena dohodou
Prevádzkový areál | nám. Sv. Egídia | 2,000 m²
Predaj polyfunkčnej budovy v absolútnom centre mesta Poprad, nám. Sv. Egídia ( obchodné a kance
Cena dohodou
Komerčná zóna | x | 88,000 m²
Stavebné pozemky o celkovej výmere 88.000 m2 v lokalite Poprad , celková výmera 155 ha, ( k.ú.
75 €/m2 75 €/m2
3 izbový byt | Sputníkova | 69 m²
Pokiaľ hľadáte slnečný byt v lokalite Košice - Nad Jazerom za zaujímavú cenu, neprehliadnite tú
189,900 € 2752 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 648 m²
Pozemok sa nachádza v intraviláne mesta Košice-Sever, v lokalite Čermeľ, v zástavbe rodinných
143,000 € 221 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | nezadaná | 818 m²
Predaj pekných slnečných stavebných pozemkov o výmerách od 818 do 1.024 m2 ( možnosť zlúčenia p
205 €/m2 205 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Rázusova | 90 m²
Ponúkam na prenájom prízemný obchodno-prevádzkový priestor v rekonštruovanom objekte v centr
900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Priemyselná zóna | Haniska | 7,500 m²
Ponúkame na predaj v novo vybudovanom priemyselnom parku Prešov - Haniska stavebný pozemok urče
75 €/m2 75 €/m2
Rodinný dom | Rozhanovce | 135 m²
Hľadáte pokoj rodinného domu s veľkou záhradou a k tomu kvalitnú občiansku vybavenosť po ruke,
349,999 € 2593 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Malá Ida | 600 m²
Pokiaľ hľadáte hotový stavebný pozemok a rovno aj s stavebným povolením na výstavbu domu, príď
199,990 € 333 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Garbiarska | 15 m²
Ponúkam na prenájom pekné a obnovené kancelárske priestory v Košiciach - Centrum, Garbiarska ul
11.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.