IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom po rekonštrukcii – Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

550 € 10 €/m²

Novinka
Novinka

IMPREAL »»» Ružinov »» 3 izb. byt - Ekonomické bývanie pre 3 osoby, samostatná kuchyňa » cena 650,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gregorovej | 69 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre tri osoby v celkovej cene 800,- EUR. Tento by

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» Nový 2 izbový byt s veľkou terasou » novostavba » cena 700,- EUR ( English text inside )

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 68 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom okamžite voľný 2-izbový byt situovaný na 3. posch

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

PREDAJ-investičná príležitosť, prestížna adresa, 5 izbový rodinný dom na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 148 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom v jednej z najprestížnejších lokalít v Bratislave, kd

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 3709 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM- luxusný 2 izbový byt pre najnáročnejších, centrum Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58 m²

Hľadáte nadštandardné mestské bývanie, ktoré spája prestížnu adresu, dokonalý komfort a kvalitu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM- útulný obchodný priestor v príjemnej lokalite v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

Polyfunkčný objekt | Dudova | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový, obchodný priestor na prízemí novostavby na Dudovej ulici v P

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj pozemok so záhradnou chatou- Vrakuňa, Ostružinová ulica

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rekreačný pozemok | Ostružinová | 500 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý rekreačný pozemok v zastavanej časti obce Bratislava II. na

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

159,900 € 320 €/m²

*RFReality* na predaj stavebné pozemky

Reality Klenovec

Pozemok pre rodinné domy | Paseka | 743 m²

*RFReality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj dva stavebné pozemky v obci Klenov

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Klenovec

39,000 € 52 €/m²

*RFReality* stavebné pozemky v obci Klenovec, okres RS

Reality Rimavská Sobota

Pozemok pre rodinné domy | Rimavská | 616 m²

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Rimavská Sobota

39,000 € 63 €/m²

RFReality 4 izbový veľkometrážny byt s balkónom - Radvanská ulica, Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Radvanská | 100 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľkometrážny byt v Radvani - na Radvanskej ulici. Byt zvolenského

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 2250 €/m²

*RFReality* rodinný dom v tichej lokalite - blízko centra

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Kremnička | 250 m²

*RFReality* ponúka na predaj veľký, rodinný dom v dobrej, tichej lokalite - len 5 minút autom

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

475,000 € 1900 €/m²

PRENÁJOM- útulný, slnečný 2 izbový byt s veľkou lodžiou Námestie Hraničiarov, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 45 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej časti Petržalky. Byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Útulný 2-izbový byt v Piešťanoch s moderným zariadením a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | Žilinská cesta | 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt na Žilinskej ceste v Piešťanoch, ktorý je ideálnou voľbo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 3263 €/m²

Praktický 1-izbový byt s balkónom – pokoj, zeleň a centrum na dosah

Reality Piešťany

1 izbový byt | 8. mája | 32.8 m²

Príjemný 1-izbový byt s balkónom v zelenej časti Piešťan – ideálne bývanie na dosah centra Hľa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Moderný dom pre rodinu, ktorá hľadá viac než len bývanie

Reality Brunovce

Rodinný dom | Brunovce | 117 m²

Novostavba, kde sa bývanie mení na pocit domova Ráno káva na terase, ticho okolo a deti, ktoré

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brunovce

279,900 € 2392 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný rodinný dom v Chtelnici – ihneď obývateľný

Reality Chtelnica

Rodinný dom | Partizánska | 166 m²

Dom, ktorý má potenciál… a čaká, kým mu dáte vlastný príbeh.. Hľadáte dom, do ktorého sa môžet

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chtelnica

149,900 € 903 €/m²

3-izbový byt pri parku s potenciálom - Váš nový domov

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 71.5 m²

Komfortné bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Piešťan Len pár krokov od mestského parku

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

169,900 € 2376 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadčasový rodinný dom v unikátnom projekte – dokončite ho podľa seba

Reality Horná Streda

Rodinný dom | Cintorínska | 222 m²

Dom, ktorý ešte nie je dokončený… a práve preto môže byť presne podľa vás. Predstavte si ráno,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horná Streda

269,900 € 1216 €/m²

Moderný 2-izbový mezonet v Piešťanoch

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 63.04 m²

Mezonet, ktorý má atmosféru. Bývanie, ktoré má charakter.. Sú byty, ktoré si pozrieš… a potom

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

159,900 € 2536 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8522)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30366)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie