MAKARSKA, novostavba, 2i, výhľad, štandard, parking

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Livereal s.r.o. ponúka na predaj v mestečku MAKARSKA (Chorvátsko) 2 izbové a 3 izbové byty v no

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj

202,000 € 4526 €/m²

PREDPREDAJ, Makarska, nový projekt, 2izb, 3izb, krásne výhľady

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj

223,600 € 4000 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, ul. Turnianska, 9á, všetky IS, vizualizácia

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Turnianska | 906 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj na ul. Turnianska, časť Mlynský Klin, k.ú. Senec veľký staveb

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Senec

271,800 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tiny House - 50m od jazera Zlaté piesky, pozemok 250m2, 3D prehliadka, elektrina, voda, parkovanie bez poplatkov

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 6750 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Makarska 3i, centrum, terasa 77m2, súkromný bazén, parking

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, v meste Makarska 3 izbový byt so súkromným bazén

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

500,000 € 6676 €/m²

Na prenájom 3izb, byt, ul. Roľnícka, pozemok, altánok, zariadený

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Roľnícka | 60 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na prenájom v centre k.ú. Vajnory na ul. Roľnícka samostatný 3izb byt v

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3izb, Makarska, centrum, 500m od mora, novostavba,

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj priamo v centre mestečka Makarska v Chorvátsku cca 500 m od pl

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

334,000 € 5302 €/m²

Moderná reštaurácia, ul. Beňadická, 250m2, 3D prehliadka, 18m terasa, kapacita 80 hostí, so zariadením

Reality Bratislava-Petržalka

Reštaurácia | Beňadická | 268 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Petržalka na ul. Beňadická kompletne zrekonštruovanú r

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 896 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

7izb RD, Vajnory, Roľnícka, 2 samostatné byty, spoločný dvor, všetky siete,

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Roľnícka | 250 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Vajnory na ul. Roľnícka dvojgeneračný RD s dvoma samost

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

239,900 € 1020 €/m²

4 izb. moderný bungalov, Senec, pozemok 4,5a, všetky siete, klimatizácia

Reality Senec

Rodinný dom | Višňová | 90 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, v tichej a zabývanej časti, na ul. Drienková, 4

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

375,000 € 4333 €/m²

Záhrada, Senec časť Svätý Martin, 742m2, 50% zľava, elektrina, voda

Reality Senec

Záhrada | Svätý Martin | 742 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Senec, tichá kľudná časť Svätý Martin pozemok o výmere

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Senec

50,000 € 67 €/m²

Na prenájom chatka, 20m2, kompletná rekonštrukcia, zariadená, bezproblémové parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Studená 10 | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. dá do prenájmu na ul. Studená pri OC STYLA kompletne zrekonštruovanú chatku s

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Makarska, 3i byt, garážové miesto, 2x bazén, jacuzzi, výhľad na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v Chorvátsku, mestečko Makarska, cca 4 min od pláže (malou mo

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj

280,000 € 4232 €/m²

Na predaj veľký 6izb dvojdom, Čary, pozemok 15á, centrum obce

Reality Čáry

Rodinný dom | Lachmannova | 390 m²

LIVEREAL, s.r.o. ponúka na predaj veľký rodinný dvojpodlažný dvojdom s 2-mi súpisnými číslami a

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Čáry

165,000 € 423 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SUKOŠAN, VILA NA PLÁŽI S BAZÉNOM

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestečku Sukošan (Chorvátsko) modernú luxusnú vilu s bazénom

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj

1,500,000 € 6818 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vila na pláži, Privlaka, bazén, pozemok 4,8á, najvyhľadávanejšia časť

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj mestečku Privlaka, najvyhľadávanejšia časť Slovákov (22 km od

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj

890,000 € 3246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ elegantný 3-izbový byt v novostavbe Milestones - Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v prestížnej n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 3630 €/m²

Novinka
Novinka

IMPREAL »» Novo zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt pod Kolibou »» PROVÍZIU NEPLATÍTE »» (English text inside)

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Cesta na Kamzík | 60 m²

Na predaj ponúkame novo-zrekonštruovaný 3-izbový byt oproti Kalvárii, medzi Kramármi a Kolibou,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4917 €/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 90m2 » novostavba » cena 855,- EUR / 9,5 ,-EUR/m2 (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 99 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v kvalitne postavenej polyfunkč

Publikované: 03.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

855 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Exkluzívne miesto pre Vaše kancelárie » 114m2/146m2 na Hviezdoslavovom námestí (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavovo námestie | 114 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vyššieho štandardu na naozaj ex

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

IMPREAL »»» Ružinov »» Ekonomické bývanie pre 4 osoby »» 2 izby + samostatná kuchyňa » cena 590,- (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Súhvezdná | 55 m²

Ponúkame okamžite dostupné ekonomické bývanie pre štyri osoby v celkovej cene 810,- EUR (590,-

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» 1-izbový byt s vlastným parkingom »» novostavba Nový Ružinov » cena 490,- EUR (English text inside)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská 47 | 32.6 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na prenájom 1-izbový byt situovaný na druhom poschodí novosta

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavné námestie | 60 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 4917 €/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom po rekonštrukcii – Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

550 € 10 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30366)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie