Reliart»Staré mesto:Prenájom 2i,čiast zariadeného bytu/eng.text inside

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bjornsonova | 80 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený, veľký 2-izbový byt Starom meste na Bjornsonovej ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Autentický podnik v Starom Meste - ODSTÚPENIE

Reality Nitra

Prevádzkový areál | 207 m²

B10 Vám ponúka na predaj Iný prevádzkový objekt . Jedná sa o podnik s dlhodobou históriou v Nit

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nitra

34,990 € 169 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom pod HRADOM

Reality Nitra

Rodinný dom | 110 m²

B10 Vám ponúka na predaj poschodový Rodinný dom priamo pod Nitrianskym HRADOM. Ponúkame Vám jed

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

249,990 € 2273 €/m²

Novinka
Novinka

Košice prenájom výrobno-skladových priestorov, 2x700 m2, 1.400 m2, 3.400 m2, žeriav 5 t (8t) , kancelárske priestory, parkovanie

Reality Košice-Barca

Priestor pre výrobu | nezadaná | 6,200 m²

Košice prenájom výrobno-skladových priestorov, 2x700 m2, 1.400 m2, 3.400 , 4.320 m2, výška hal

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Barca

4.2 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Predáme v Bratislave-Nové Mesto, k.ú. Vinohrady ( Koziarka ) stavebný pozemok o výmere 1.694 m2 ( 20x84,7m).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný stavebný pozemok | Koziarka | 1,694 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v osobnom vlastníctve a tichom prostred

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Rim. Sobota predaj priemyselného areálu s pozemkom o výmere 14.741 m2, 3 ( 517,816 a 516 m2) výrobné haly, AB, garáže, AB 395 m2

Reality Rimavská Sobota

Skladový objekt | nezadaná | 2,415 m²

Rimavská Sobota : Predaj priemyselného areálu s rovinatým pozemkom o výmere 14.741 m2, 3 výrobn

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

600,000 € 248 €/m²

Predaj adm. budov v Lučenci, s priľahlým pozemkom, parkovanie, firemné vlastníctvo

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovska , Maloveská | 4,548 m²

Predaj dvoch 4 podlažných budov v Lučenci : a) budova ul. Fiľakovská : zastavaná plocha 445m2,

Publikované: 01.03.2021 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

400,000 € 88 €/m²

Predaj rekreačného zariadenia v lokalite obce Kysak ( Košice - okolie ) , elektrika, vodovod, osobné vlastníctvo, dohoda možná

Reality Kysak

Chalupa, rekreačný domček | nezadaná | 200 m²

Predaj rekreačného zariadenia ( murovaná chata, 5 x drevené chatky, samostatné sociálne zari

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kysak

130,000 € 650 €/m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v KE - JUH, 580 m2.

Reality Košice-Nad jazerom

Skladový objekt | Jazerná | 580 m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory v lokalite KE - JUH, Jazerná ulica. Výmera priestorov

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Nad jazerom

4.7 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Predaj investičného stavebného pozemku v rekreačnej oblasti Krahule ( Žiar nad Hronom ), štúdia na výstavbu 13 chát.

Reality Krahule

Rekreačný pozemok | nezadaná | 9,569 m²

Predaj investičného stavebného pozemku v rekreačnej oblasti Krahule ( lyžiarske stredisko , ww

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

55 €/m2 55 €/m2

Predaj modulovej stavby vhodnej na gastroprevádzku

Reality Bidovce

Mobilný dom | xxx | 30 m²

Pokiaľ hľadáte prenosnú modulovú stavbu ktorá poskytuje kompletný komfort spojený s prevádzkou

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bidovce

1 € 0 €/m²

Prenajmeme v Prešove ( časť Ľubotice ) skladové priestory 2.350 m2, rampa, kancelárie, parkovanie

Reality Ľubotice

Priestor pre sklad | 2,350 m²

Prenájom skladových priestorov v Prešove, časť Ľubotice o celkovej výmere 2.350 m2 ( možnosť

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Ľubotice

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 1 izb. byt v centre Košíc - Zbrojničná ul..

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Zbrojničná | 36 m²

Ponúkam na prenájom pekný a moderný 1 izb byt v novostavbe Košice - Centrum, Zbrojničná ulica.

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

680 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Predáme v Košiciach ( Južná trieda ) stavebný pozemok o celkovej výmere 12.000 m2, všetky inžinierske siete, firemné vlastníctvo

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Južná trieda | 12,000 m²

Predaj stavebného pozemku ( parcely reg. "C", Zastavaná plocha a nádvorie) v Košiciach, Južná t

Publikované: 11.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Trsťany, 17 km od Košíc

Reality Trsťany

Rodinný dom | Trsťany | 200 m²

" ZNÍŽENA CENA " V prípade ak hľadáte väčší rodinný dom s rozľahlým pozemkom za prijateľnú cen

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trsťany

255,000 € 1350 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu v obci Smolník, pozemok 660 m2, garáž, záhrada, osobné vlastníctvo, vhodný na rekreačné účely

Reality Gelnica

Rodinný dom | nezadaná | 200 m²

Predaj prízemného rodinného zariadeného domu ( dvojdom ) , ktorý sa nachádza v rázovitej obci S

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gelnica

98,000 € 490 €/m²

Prenajmeme v Košiciach, Moyzesova ul. kancelárske priestory, parkovanie pre viac vozidiel

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 103 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v Košiciach, Moyzesova ul. , možnosť parkovania ( len osobné

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Predáme v Michalovciach adm. budovu so skladom, pozemok 1.793 m2, firemné vlastníctvo

Reality Michalovce

Objekt pre obchod | nezadaná | 1,603 m²

Predaj skladového areálu s dvojpodlažnou administratívnou budovou (z.p. 314 m2) a murovaným skl

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

750,000 € 468 €/m²

Na predaj ponúkame 5 izb. RD - Ďurďošík v novej IBV lokalite, pozemok 700 m2,

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | smer na Trsťany | 117 m²

Ponúkam na predaj novostavbu RD v obci Ďurďošík, v novej IBV lokalite smer Trsťany. Jedná sa o

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

249,900 € 2136 €/m²

Predáme vo Vysokých Tatrách, V. Lomnica, golfový rezort Black Stork stavebný pozemok o výmere 1.024 m2

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 1,024 m²

Predaj pekného rovinatého stavebného pozemku o výmere 1.024 m2 ( cca 22 x 46,5 m ) , parcela re

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

205 €/m2 205 €/m2

Predáme v Liptovskom Mikuláši - Ráztoky ( vodná nádrž Liptovská Mara ), pozemky o celkovej výmere 40.094 m2, osobné vlastníctvo

Reality Liptovský Mikuláš

Zmiešaná zóna | 40,094 m²

Predaj pozemkov v lokalite Liptovský Mikuláš, k.ú. Ráztoky, pri vodnej nádrži Liptovská Mara o

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

50 €/m2 50 €/m2

Prenájom nového 2 izb. bytu s veľkou terasou, projekt Panoráma

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Cedrová | 87 m²

Pokiaľ hľadáte komfort spojený s kľudným prostredím a očarujúcim výhľadom - prídte sa pozriet.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Vysoké Tatry, Veľká Lomnica, golfový rezort Black Stork, predaj stavebných pozemkov

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | nezadaná | 900 m²

Predáme vo vyhladávanej lokalite Vysokých Tatier, Veľká Lomnica, golfový areál Black Stork sta

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

Cena na vyžiadanie

Ponúkam na predaj samostatne stojací rodinný dom košice - Krásna.

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Krásna | 210 m²

Hľadáte pre svoju rodinu skutočný domov, tak sa príďte sa pozrieť, pretože tento dom skrýva via

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

399,999 € 1905 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie