Priestranný apartmán s dvoma spálňami a výhľadom na more, Račišće, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Na treťom poschodí budovy priamo pri mori v Račišći sa nachádza priestranný apartmán s rozlo

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

210,000 € 3133 €/m²

3-izbový byt, 103,90 m², novostavba – Šibenik, Grebaštica

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Byt sa nachádza v prestížnom komplexe pri pobreží v tichom a pôvabnom prostredí Grebaštica,

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

950,000 € 9143 €/m²

Kostrena Hills – Dizajnový apartmán so záhradou Rijeka

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

V prestížnom projekte Kostrena Hills sa nachádza výnimočne vybavený a zariadený apartmán na

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj

450,000 € 4635 €/m²

Na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Račianska | 172 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový mezonet v prestížnom projekte Urban Residence na Rači

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Chata na predaj - Sološnica, Malacky

Reality Sološnica

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 48 m²

Ponúkame na predaj murovanú chatu v obci Sološnica, okr. Malacky. Chata sa nachádza v záhrad

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Sološnica

68,000 € 1417 €/m²

Skladové priestory na prenájom - Žitavce, Nitra

Reality Žitavce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory so zázemím a kanceláriou, ktoré sa nachádzajú v okr

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Priestory na prenájom Žitavce

3,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Nový zateplený skladový priestor na prenájom - Trnava

Reality Trnava

Priestor pre sklad | Nezadaná | 300 m²

V Trnave ponúkame na prenájom nový zateplený skladový priestor vo veľkosti 300m2. Vstup do skl

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Trnava

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Atraktívny stavebný pozemok s nádherným výhľadom – 1 190 m², Vela Luka, ostrov Korčula

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Ideálna príležitosť na výstavbu rodinného domu alebo luxusne

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

200,000 € 168 €/m²

Na prenájom - Kancelársky priestor 17m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 17 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Na prenájom - Kancelársky priestor 36m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Slnečný pozemok len kúsok od pláže – ideálny pre apartmánový dom

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozem

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

63,000 € 185 €/m²

Atraktívny pozemok pri mori s rozlohou 5 107 m² – Lastovo, Zaklopatica

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Na nádhernom ostrove

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

280,000 € 55 €/m²

Stavebný pozemok 1355 m² s výhľadom na more – investičná príležitosť vo Vela Luke

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento atraktívny stavebný pozemok s výmerou

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

216,800 € 160 €/m²

Dom na predaj, Barban, 87.00m²

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Istria, Raša – Nový ro

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

360,000 € 4138 €/m²

Reprezentatívny kancelársky celok, 209,83m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 209.83 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v cent

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Reprezentatívna kancelária s kuchynkou, 85,05m2, v centre na Panenskej ulici, BA1

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Panenská | 85.05 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v reprezentatívnej administratívnej budove v centre

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Byt na predaj - ul. Ľadová, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ľadová | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 3591 €/m²

Komerčné priestory na prenájom - Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Vysoká | 140 m²

Ponúkame do dlhodobého prenájmu veľkometrážny 3i byt s vysokými stropmi a so súkromným zeleným

Publikované: 24.05.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Administratívne priestory v blízkosti Prezidentského paláca, EUROPEUM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hodžovo námestie | 243.11 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Europeum, v centre

Publikované: 25.02.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.75 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Novostavba kancelárskych priestorov na prenájom - ul. Údernícka, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 371 m²

Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske priestory na Rybničnej ulici vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Rybničnej ul. v BA III - Vajnory s úžitko

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

9.6 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v pôvodnom stave, nachádzajúcu sa na Varšavskej ulici v

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 21.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

38,000 € 2111 €/m²

Na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nová Hora | 1,176 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Stupave, časť Nová Hora. Pozemok s výmerou 1176m2 j

Publikované: 23.01.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Stupava

89,900 € 76 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30369)
Upresniť hľadanie