Na prenájom 2 izbový, bezbariérový, zariadený byt na Zvolenskej ul. v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Zvolenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 48 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Klimatizované kancelárie / 119 m2 / parkovanie / centrum mesta

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 119 m²

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v nádhernej reprezentatívnej budove na ulici J. Kráľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,630 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

-REZERVOVANÉ-TOP PONUKA: 3i rodinný dom v Miloslavove – klimatizácia, pozemok 350m2, 3x parking

Reality Miloslavov

Rodinný dom | 73.27 m²

Vymeňte mestský hluk za tiché rána na vlastnej záhrade. V dome, ktorý bol navrhnutý tak, aby s

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Miloslavov

269,900 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem mám pre váš byt klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt ( novostavba ) v mest

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S KRBOM, 2 KÚPEĽŇAMI, GARÁŽOU A ALTÁNKOM – CHORVÁTSKY GROB

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Školská | 200 m²

Ponúkame vám miesto, kde sa spája poctivá stavba s moderným životným štýlom. Domov, kde budete

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

445,000 € 2225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt v Petržalke, kompletná rekonštrukcia - Bzovícka ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bzovícka | 68 m²

Štýlový 3-izbový byt na predaj v Petržalke – Bzovícka ulica. Cena nehnuteľnosti 259 999 eur je

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,999 € 3824 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 Váš súkromný raj kúsok od Košíc: Kompletne zrekonštruovaná chata s bazénom!

Reality Košice-Ťahanovce

Záhradná chatka | 58 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si vaše deti môžu bezpečne behať po tráve a vy si vychutnáte kávu na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

133,900 € 2309 €/m²

Svetlý 3 izbový byt s komorou, Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | Svätoplukova | 70.74 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu veľkomesta a všetko na dosah? Svätoplukova ulica v Pezinku

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Pezinok

189,000 € 2672 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Útulný, svetlý 1 izbový byt, Senec

Reality Senec

1 izbový byt | 33.32 m²

Exkluzívne Vám ponúkam na predaj útulný, svetlý jednoizbový bytík na Pribinovej ulici v Senci.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

142,000 € 4262 €/m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU V PROJEKTE ČEREŠŇOVÝ SAD, MENGUSOVCE

Reality Mengusovce

Apartmán | 54.83 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s výbornou dispozíciou, s terasou, novostavba, zariadený a

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mengusovce

214,760 € 3917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodné priestory na prenájom - centrum Prešova ( 51+54 m2)

Reality Prešov

Obchodné priestory | 105 m²

V centre Prešova, na Slovenskej ulici exkluzívne ponúkame obchodné priestory ktoré tvoria dva s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj 4-izbový byt - Šahy

Reality Šahy

4 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne 4-izbový byt nachádzajúci sa na ulici Janka Kráľa v meste Šahy, v

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šahy

78,500 € 1106 €/m²

NA PREDAJ APARTMÁN "H", ZLATOBANSKÁ, PREŠOV - SOLIVAR

Reality Prešov

Apartmán | Zlatobanská | 84.74 m²

Na predaj ponúkame 3‑izbový holobyt o výmere 84,74 m², ktorý sa nachádza na prízemí apartmánové

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

182,191 € 2150 €/m²

Znížená cena - 5-izbový rodinný dom - Hontianske Moravce

Reality Hontianske Moravce

Rodinný dom | 194 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s letnou kuchyňou v tichej obci Hontianske

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hontianske Moravce

115,000 € 593 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Bieloruská, Bratislava

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Bieloruská | 64.82 m²

Realitná kancelária HQ Business ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vy

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

256,500 € 3957 €/m²

Ponúkame na predaj menší rodinný dom v obci Žemberovce

Reality Žemberovce

Rodinný dom | Osloboditeľov | 50 m²

Realitná kancelária High Quality Business ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave – Žembe

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žemberovce

19,990 € 470 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Demandiciach

Reality Demandice

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Demandice. Obec disponuje

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Demandice

39,000 € 390 €/m²

Na Predaj 1-izbový byt s balkónom na Mochovskej ulici v Leviciach

Reality Levice

1 izbový byt | Mochovská | 35 m²

Realitná kancelária HIGH QUALITY BUSINESS ponúka na predaj príjemný 1-izbový byt, vhodný na bý

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

75,500 € 2157 €/m²

Polyfunkčná budova vhodná na investíciu, Jarná ulica, okres Rožňava

Reality Rožňava

Obchodné priestory | Jarná | 336 m²

Ponúkame na predaj komerčné priestory nachádzajúce sa na ulici Jarná v obci Rožňava, okres Rožň

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

260,000 € 774 €/m²

Investičný pozemok vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

Priemyselná zóna | Vrakuňská cesta | 2,000 m²

Dobrý deň prajem, ponúkam zaujímavú investičnú príležitosť vo Vrakuni. Pozemok má cca 2 000m2 a

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

75,000 € 38 €/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám pre váš byt klienta, ktorý hľada 5 izbový byt v novostavbe, časť S

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

💎 INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 2-izbový byt v srdci Severu (Zimná ul.)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 60 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa vlastných predstáv, alebo bezpečnú inves

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3667 €/m²

4 izbový byt - mezonet, Pribinova ulica, Sečovce

Reality Sečovce

4 izbový byt | Pribinova | 130 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt - mezonet, nachádzajúci sa na ulici Pribinova v obci Sečovce, o

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sečovce

98,000 € 754 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30341)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23098)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie