2 IZBOVÝ BYT, ŽILINA-CENTRUM, BALKÓN, 48m²

Reality Žilina

2 izbový byt | Andreja Kmeťa | 48 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre Žiliny na ulici A. Kmeťa. Byt sa nachádza na vyvýšenom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

160,000 € 3333 €/m²

Jedinečný pozemok na samote pod Banskoštiavnickou kalváriou, 1249m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,249 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj jedinečný pozemok na samote, bez akýchkoľvek susedov priamo p

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

39,900 € 32 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom s dvorom o výmere 260m2 v centre mesta Krupina.

Reality Krupina

Rodinný dom | Nová | 190 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj rodinný dom situovaný priamo v historickom centre mesta Krupi

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Krupina

129,900 € 684 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový 3 izbový byt v Cinobani okres: Poltár

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 67 m²

* Exkluzívne ponúkam na predaj tehlový 2,5 izbový byt v Cinobani časť - Maša. * Byt je v osobn

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

33,000 € 493 €/m²

NAJLACNEJŠÍ 4-izbový DOM s DVOJGARÁŽOU, DVOROM a ZÁHRADOU.

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | 136 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám ponúka na predaj čiastočne podpivničený a či

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

69,400 € 514 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s GARÁŽOU v CENE BYTU v Cinobani.

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | 65 m²

Naša realitná kancelária Prémium Líving s.r.o, Vám Exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekon

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

36,500 € 562 €/m²

Na predaj rodinný dom v Hrnčiarskych Zalužanoch č. 143

Reality Hrnčiarske Zalužany

Rodinný dom | 100 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám Exkluzívne ponúka na predaj veľmi zachovalý

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarske Zalužany

95,000 € 950 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre mesta LC.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 1,040 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v centre mesta Lučenec s veľkorysou úžitkovou pl

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

690,000 € 663 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3-izbový byt v Lučenci na Rúb.III/4, výškový bytový dom.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 70 m²

Naša realitná kancelária Prémium líving, Vám exkluzívne ponúka na predaj, čiastočne zrekonštruo

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj pozemok v Lučenci.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 10,742 m²

Ponúkaný pozemok je v novom Územnom pláne mesta Lučenec určený na výstavbu rodinných domov. VŠ

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

250,000 € 23 €/m²

Slnečný pozemok v Lučenci, neďaleko centra mesta.

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J. Chalupku | 557 m²

POPIS: Exkluzívne ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok v tichej a vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,000 € 88 €/m²

Znížená cena!!! Multifunkčný rodinný dom / obchodný priestor v obci Bardoňovo – veľký pozemok.

Reality Bardoňovo

Rodinný dom | 265 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Bardoňovo, momentálne využívanú ako miestne po

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bardoňovo

85,000 € 321 €/m²

2 izbový byt v obci Turá 15min od Levíc

Reality Turá

2 izbový byt | 50.3 m²

Realitná kancelária HIGH QUALITY BUSINESS ponúka na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 50 m²

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turá

40,500 € 805 €/m²

Záhrada 566 m² v Dúbravke| Elektrina | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Dúbravka

Záhrada | Strmé sady | 566 m²

Hľadáte kúsok prírody, kde by ste mohli vypnúť, nadýchnuť sa čerstvého vzduchu a stráviť čas mi

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

109,000 € 193 €/m²

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM V OÁZE POKOJA – bývanie obklopené prírodou

Reality Vieska nad Žitavou

Rodinný dom | 170 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj starší ale zachovalý rodinný dom s rozľahlým pozemkom v malebnej

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vieska nad Žitavou

124,800 € 734 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA - Pozemok pre moderné bývanie a podnikanie - Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný stavebný pozemok s veľkým potenciálom využitia. Pozemok

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu pri poliklinike v Kremnici

Reality Kremnica

3 izbový byt | Dolná | 64.25 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt na Dolnej ulici v K

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Kremnica

490 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ: ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT V OBCI VYHNE

Reality Vyhne

2 izbový byt | 64 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na prenájom 2-izbový byt v obci Vyhne, nachádzajúci sa v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Vyhne

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Viacgeneračné bývanie v TOP lokalite – nižšie náklady na pozemok aj výstavbu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vašinova | 800 m²

Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok s výnimočným potenciálom využitia. Pozem

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185,000 € 231 €/m²

3088 m2 pozemok, lokalita Slanec, BAIII – Nové Mesto, k.ú. Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 3,088 m²

Vo vinohradoch pod úpätím Malých Karpát v lokalite Slanec je na predaj krásny 31 árový pozemok

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 275 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK Č. 133/10 V INTRAVILÁNE OBCE LÚČKY PRI KREMNICI

Reality Lúčky

Zmiešaná zóna | 521 m²

Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

11,500 € 22 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Penzión pri Hrade Červený Kameň – ideálne miesto pre podnikanie aj víkendový život

Reality Častá

Rodinný dom | 205 m²

Len kúsok od Bratislavy, ukrytý v tichom lese pod Hradom Červený Kameň, sa nachádza útulný penz

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Častá

275,000 € 1341 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Strategický pozemok 1 714 m² v Budmericiach: Maximálna vizibilita a priestor pre veľkorysé sny

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Ul. Červenej Armády | 1,714 m²

Hľadáte pozemok, ktorý nikto neprehliadne? Miesto, kde sa vaša stavba stane dominantou vstupu d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

199,500 € 116 €/m²

PREDANÉ všetky 4 byty v tomto 3 izb.byt vyhotovení, 2 x TERASA - 29 m2

Reality Prešov

3 izbový byt | 86.83 m²

PREČO BY TÁTO PONUKA MOHLA BYŤ VAŠÍM NOVÝM DOMOVOM zistíte skopírovaním tohto linku s NOVÝM VID

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23100)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie