Rodinný dom | Litoměřická | 56 m²
Moderné mezonetové bývanie s vlastným pozemkom v obci Topoľčianky. Projekt ponúka len 3 samost
125,000 € 2232 €/m²
Vidiecky dom | Krížny vrch | 72 m²
Lokalita Kusá Hora – Krížny vrch, Levice Tiché, slnečné a trendy miesto s panoramatickým výhľad
87,000 € 1208 €/m²
4 izbový byt | Koperníkova | 112 m²
Ponúkame na prenájom výnimočný 4-izbový byt s rozlohou 112 m² a loggiou 7,5 m², ktorý sa nachád
950 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 1,600 m²
Ponúkame Vám na predaj polyfunkčnú budovu v centre Topoľčian, ktorá je vďaka svojej polohe, roz
1,350,000 € 844 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zlatomoravecká | 16 m²
Ponúkame Vám na prenájom samostatnú kanceláriu o veľkosti 16 m2 na Zlatomoraveckej ulici v Nitr
299 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 100 m²
Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa v jednej z n
235,000 € 2350 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 6,267 m²
Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok s výmerou 6 267 m² v obci Lukáčovce, okres Nitra
21,500 € 3 €/m²
4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 87 m²
Ponúkame na predaj výnimočne priestranný a svetlý 4-izbový byt (aktuálne 3 izbový) nachádzajúc
206,900 € 2378 €/m²
Výrobný objekt | Dvorčanská | 2,797 m²
EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM komerčné priestory v strategickej lokalite – Nitra, Dvorčianska ulica.
3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 950 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Nitra- Kynek, ktorá sa nach
160,000 € 168 €/m²
4 izbový byt | Hviezdoslavova | 82 m²
JEDINEČNÁ PONUKA Hľadáte bývanie bez kompromisov v lokalite, kde máte všetko na dosah? Ponúkam
149,900 € 1828 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 840 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v obľúbenej obci Štitáre, ktorá sa nach
90,500 € 108 €/m²
Rodinný dom | Malé Vinice | 142.37 m²
Predstavuje Vám nový projekt - Nové vinice – Chorvátsky Grob Moderné bývanie len 15 minút od Br
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Na prenájom príjemný 2 izbový rodinný dom v obci Vinodol, časť Dolný Vinodol, Hlavná ul. Útuln
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú, elegantnú 4-izbovú novostavbu, ktorá zaujme nielen moderným dizaj
359,000 € 3068 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 1,432 m²
Ponúkame vám na prenájom murovanú administratívnu budovu so skladovými priestormi (dve haly) na
7,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nová Doba | 73 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Galante na ulici Nová Doba (skvelá lokalita), v zateplenom a
139,900 € 1916 €/m²
3 izbový byt | Palánok | 73 m²
Ponúkame na prenájom modernú 3-izbovú rezidenciu v novostavbe Tabáň, situovanej priamo v centre
790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sitnianska | 62 m²
Na predaj 2 izbový byt s balkónom, veľkorysá výmera 62 m², výborná investičná príležitosť. Pon
155,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 300 m²
Na predaj priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom a krásnym výhľadom na Dolnohorskej ulici
249,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
Hľadáte dom, ktorý spája priestor, kvalitu, moderné technológie a tichú rodinnú lokalitu? Tak n
269,700 € 2075 €/m²
Orná pôda | Nezadaná | 800 m²
Nie každý pozemok je určený na okamžitú výstavbu. Niektoré pozemky sú určené na rozumné rozhodn
49,900 € 62 €/m²
Rodinný dom | M. Urbana | 290 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM PODNIKANIA Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú viete premeniť na
350,000 € 1207 €/m²
1 izbový byt | Banicova | 36 m²
Štartujte bývanie podľa vlastných predstáv, máme pre vás 1 izbový byt s loggiou v Nitre, ul. Ba
120,000 € 3333 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.