Pozemok v rekreačnej lokalite Košice - Sever, Čermeľ , Suchodolinská ul. , elektrina pred pozemkom

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Suchodolinská | 1,400 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa poze

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

78,900 € 56 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu chaty,Kalvária, IS na pozemku

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | 400 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj investičný pozemok – záhradu v obľúbene

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

74,900 € 187 €/m²

Stavebný pozemok 1 262 m² | Kecerovský Lipovec

Reality Kecerovský Lipovec

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok pozostávajúci z dvoch

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kecerovský Lipovec

127,000 €

Na predaj pozemok blízko Košíc, Baška.

Reality Baška

Záhrada | 377 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhradu v bezprostredne

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Baška

78,000 € 207 €/m²

Záhrada s chatou Košice - Šaca , časť Strelnica, studňa, elektrina

Reality Košice-Šaca

Záhrada | Strelnica | 302 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa záhradu s murovanou cha

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

40,000 € 132 €/m²

Pozemok - Pozemky Zahájnica - Nálepkovo - 2707m2

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | 2,707 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2 susediace pozemky v Gelnickej doline,

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

35,000 € 13 €/m²

NA PREDAJ, Stavebný pozemok s krásnym výhľadom, BAŠKA

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | V texte | 1,039 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Baška. Pozemok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Baška

235,000 € 226 €/m²

Záhrada na Rudnianskom kopci

Reality Rudná

Záhrada | 471 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj záhradu na Rudnianskom kopci. ⸻

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Rudná

25,000 € 53 €/m²

Nová cena. Predaj, stavebný pozemok, rozloha 1032 m2, obec Ploské

Reality Ploské

Pozemok pre rodinné domy | 1,032 m²

Hľadate miesto, kde by ste chceli bývať, staviať, ktoré by bolo mimo mestského ruchu a zároveň

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ploské

119,990 € 116 €/m²

Stavebný pozemok na rekreačné účely v lokalite Myslava-Maša, časť Baška

Reality Baška

Pozemok pre bytovú výstavbu | 750 m²

MELIOR REALITY by BRAŇO ČURI vám ponúka stavebný pozemok určený na rekreačné účely s výmerou 79

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Baška

149,900 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENA CENA - Stavebný pozemok v Nižnej Myšli - bezpečná lokalita mimo zosuvneho pásma

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 960 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci domov? V obci s kompletnou občianskou vybavenosťou vám po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

134,200 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DEVELOPERSKÝ POZEMOK PRI NOVOSTAVBE ZELENA STRÁŇ

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | 6,148 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj developerký pozemok o výmere 6 184 m² určený na develo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

1,200,000 € 195 €/m²

NA PREDAJ ZÁHRADNÝ POZEMOK S PEKNÝM VÝHĽADOM - BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | 756 m²

Branislav Čuri ponúka na predaj záhradu v obci Sady nad Torysou v chatovo-záhradkárskej časti B

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

65,000 € 86 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

komerčný pozemok / BIDOVCE

Reality Bidovce

Komerčná zóna | 13,025 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemky pri obci Bidovce, navrhnuté

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bidovce

11 €/m2 11 €/m2

záhrada s projektom chaty / NIŽNÁ HUTKA

Reality Nižná Hutka

Rekreačný pozemok | 383 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre výstavbu rekreačnej chat

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Hutka

56,800 € 148 €/m²

Slnečný stavebný pozemok Hodkovce, len 12km od Košíc

Reality Hodkovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,427 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný a rovinatý pozemok nachádzajúci sa v obci Hodkovce, vzdialen

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hodkovce

244,000 € 171 €/m²

záhrada / KOŠICKÁ POLIANKA

Reality Košická Polianka

Záhrada | 517 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj záhradu v tichej a príjemnej záhradk

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košická Polianka

22,500 € 44 €/m²

pozemok ako investícia / TRSŤANY

Reality Trsťany

Komerčná zóna | 4,561 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok určený v územnom pláne obce

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trsťany

43,854 € 10 €/m²

developerský pozemok / IBV Sokoľ

Reality Sokoľ

Pozemok pre rodinné domy | 9,272 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemky určené na výstavbu novej ind

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokoľ

Cena na vyžiadanie

Predaj stavebného pozemku, Furča, 826 m2, ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Sečovská cesta | 826 m²

🎯 Pozemok s výhľadom na Košice – Furča! 🌇 Sídlisko Dargovských hrdinov – tichá lokalita s krásn

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,990 € 218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

stavebný pozemok pre pravých chalupárov / HAČAVA

Reality Hačava

Rekreačný pozemok | 618 m²

Video pozemku https://instagram.com/reel/DVs_r-SjBgn/?igsh=Mndqc2NraDFscmE0 Bohumír Zaujec (R

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hačava

39,000 € 63 €/m²

stavebný pozemok / BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 691 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj stavebný pozemok na okamžitú výstavb

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

124,800 € 181 €/m²

POZEMOK NA RODINNÝ DOM V KOŠICKEJ NOVEJ VSI

Reality Košice-Košická Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,232 m²

BRANISLAV ČURI vám ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Košická Nová Ves. Pozrite si vid

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Košická Nová Ves

289,990 € 235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

-REZERVOVANÉ -STAVEBNÝ POZEMOK - 2548 M2 - PRIPRAVENÝ NA VÝSTAVBU

Reality Vyšná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | 2,548 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok – Vyšná Myšľa, Košice – okolie Ponúkame Vám na predaj ve

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Myšľa

145,000 € 57 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8550)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie