stavebný pozemok / BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 691 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj stavebný pozemok na okamžitú výstavb

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

124,800 € 181 €/m²

Stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Beniakovce - IBV Roveň | 929 m²

Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok v obci BENIAKOVCE. Pozemok je súčasťou nov

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

185,800 € 200 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - pozemok, 810 m2, Beniakovce

Reality Beniakovce

Rekreačný pozemok | 810 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý pozemok v obci Be

Publikované: 15.12.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

Cena dohodou

ORNÁ PÔDA, BENIAKOVCE, KOŠICE OKOLIE

Reality Beniakovce

Orná pôda | 1,250 m²

Mimoriadna ponuka!!! Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj ornú pôdu / bývalý čerešňový s

Publikované: 22.01.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

18,750 € 15 €/m²

PREDÁM stavebný pozemok Beniakovce - len 10min cesty od KE

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 801 m²

ADRIÁNA RADZIETA a KOSMOS REALITY Vám ponúkajú na PREDAJ plnohodnotný stavebný pozemok v obci

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

165,000 € 206 €/m²

Exkluzívny investičný pozemok v Beniakovciach

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

TUreality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok s výmerou 2 840 m², situovaný v intr

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

249,920 €

TOP investícia v Beniakovciach – zdvojnásobte hodnotu v blízkosti Košíc

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,840 m²

Skvelá investičná príležitosť. Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 2 840 m² v intraviláne obc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

90 €/m2 90 €/m2

Stavebný pozemok s projektom RD, Košice, Beniakovce

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 791 m²

KORIJKOV & AGENTS Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o rozlohe 791m2 v ob

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

144,900 € 183 €/m²

Nové byty 8 minút od Auparku – Pod zeleným dvorom. V cene pivnica, parkovanie, výťah, štandard (nie holobyt)

Reality Beniakovce

3 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj byty v novej lokalite Pod zeleným dvorom, vzdialenej len 8 minút

Publikované: 13.12.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Beniakovce

241,000 € 3394 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Beniakovce.

Reality Beniakovce

Pozemok pre rodinné domy | 950 m²

Hľadáte nové bývanie na skok od mesta a pritom v absolútnom pokoji, súkromí, mieste obklopenom

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beniakovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie