Komerčná zóna | Myslavská | 1,066 m²
BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom veľký pozemok o rozlohe 1066 m2 na Myslavskej ulici v
1,066 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Štítnická | 579 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na výstavbu bytového komplexu už aj s platným stavebným p
199,900 € 345 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 652 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok navrhnutý v územnom pláne me
48,700 € 75 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 820 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok pre zastavanie v malebnej o
22,400 € 27 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 3,875 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Ba
195 €/m2 195 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 717 m²
Hľadáte ideálny pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Máme pre vás skvelú ponuku! Slnečn
122,000 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | časť Valal | 2,698 m²
Výmera: 2698 m² | Intravilán obce | Elektrina, voda, prístupová cesta Hľadáte pokojné miesto u
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Bačkovík | 640 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúkaju na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Bačkov
75,000 € 117 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE | 658 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v novovybudov
130,942 € 199 €/m²
Komerčná zóna | Červený rak | 8,583 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení majiteľa pozemok v
557,895 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kechnec | 664 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného
77,800 € 117 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE | 658 m²
V projekte VÝCHODNÉ MOKRANCE ponúkame na predaj pozemky na individuálnu výstavbu rodinných domo
130,942 € 199 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE - Alejová ulica | 14,000 m²
RR reality Vám vo výhradnom zastúpení v developerskom projekte VÝCHODNÉ MOKRANCE ponúka na pred
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Baška - Borovica | 364 m²
*** ZVÝHODNENÁ CENA platí do 31.5.2026 *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúkajú na pre
115,000 € 316 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 805 m²
Bc. Alena Andrejčáková a RR reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Šemša pri Koši
169,000 € 210 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | VÝCHODNÉ MOKRANCE | 684 m²
*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný p
124,990 € 183 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Okružná | 5,547 m²
Strategická poloha | Kompletné IS už na pozemku | Silný developerský potenciál Poďte s nami po
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 424 m²
Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Valali
104,900 € 247 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 537 m²
Ing. Katarína Čomová, Phd. Vám spolu s RR reality ponúkajú na predaj stavebný rovinatý a slnečn
140,000 € 261 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Homôlke | 443 m²
*** REZERVOVANÉ *** Ing. Dávid Šomodský a RR reality Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný p
119,000 € 269 €/m²
Priemyselná zóna | 22,000 m²
Ponúkame stavebné pozemky na logistiku / ľahkú výrobu v existujúcom logistickom parku pri Košic
70 €/m2 70 €/m2
Priemyselná zóna | Pri Košiciach | 22,000 m²
70 €/m2 70 €/m2
Priemyselná zóna | 21,517 m²
80 €/m2 80 €/m2
Záhrada | - | 436 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve s vý
44,000 € 101 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.