Znížená cena-priestranný pozemok s domom na rekonštrukciu, Šemša, Košice-okolie

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,579 m²

Bc. Alena Kimlerová z realitnej kancelárie ELI REAL Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

225,000 € 142 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Poproč, Košice - okolie

Reality Poproč

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj slnečný

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

37,499 € 55 €/m²

Exkluzívne na predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Veľká Ida (len 15 minút od Košíc)

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 920 m²

Lucia Balteszová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

53,500 € 58 €/m²

Na predaj investičný pozemok - Nová Polhora

Reality Nová Polhora

Lúka, pasienok | 1,145 m²

Lucia Balteszová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nová Polhora

35,000 € 31 €/m²

Pozemok na predaj Košice - Myslava

Reality Košice-Myslava

Orná pôda | 2,266 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 2266 m² v žiadanej lokalite Košíc, časť Myslava. Podľ

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

100 €/m2 100 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok Košice- Krásna, 1172m2

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 1,172 m²

Ján Homa z realitnej kancelárie Eli real vám ponúka na predaj investičný pozemok v Krásnej, ved

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 11.08.2025
Pozemky na predaj Košice-Krásna

45,192 € 39 €/m²

Pozemky na predaj - obec DRNAVA

Reality Drnava

Orná pôda | 3,759 m²

Martin Horník a ELI real Vám ponúkam na predaj pozemok v obci DRNAVA ( okres Rožňava ) : 1.

Publikované: 23.03.2023 Aktualizované: 29.01.2025
Pozemky na predaj Drnava

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok Borša

Reality Borša

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,051 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka NA PREDAJ – Staveb

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Borša

29,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - Pozemok pre stavbu RD v Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 787 m²

Martin Horník z realitnej kancelárie ELI real Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

177,000 € 225 €/m²

Investičný pozemok Košice- Krásna, 1740m2

Reality Košice-Krásna

Orná pôda | Krásna | 1,740 m²

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Košice-Krásna

65,640 € 38 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 864m2, HRAŠOVÍK

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Hrašovík

176,000 € 204 €/m²

Pozemok na predaj Nižná Kamenica - Košice okolie

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj rovinatý pozemok v obci Nižná Kamen

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

47,500 € 95 €/m²

Na predaj stavebný pozemok, Trebejov, 1000m2

Reality Trebejov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trebejov, m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trebejov

120 €/m2 120 €/m2

Na predaj stavebný pozemok Suché, okr. Michalovce

Reality Suché

Pozemok pre rodinné domy | Suché | 1,521 m²

Realitná kancelária Vaše nehnuteľnosti vám exkluzívne ponúkajú na predaj pozemok v obci Suché,

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Suché

65,000 € 43 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením košice-okolie

Reality Vyšná Hutka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 725 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na konci obce Vyšná Hutka, Košice - okolie, situovaný v ti

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Vyšná Hutka

108,000 € 149 €/m²

Predáme v Košiciach ( Južná trieda ) stavebný pozemok o celkovej výmere 12.000 m2, všetky inžinierske siete, firemné vlastníctvo

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Južná trieda | 12,000 m²

Predaj stavebného pozemku ( parcely reg. "C", Zastavaná plocha a nádvorie) v Košiciach, Južná t

Publikované: 11.10.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

Cena dohodou

Predaj grófskej tufovej podzemnej vinnej pivnice v tokajskej oblasti, Veľká Tŕňa, osobné vlastníctvo, národná kultúrna pamiatka

Reality Veľká Tŕňa

Vinica, chmelnica | Pivničná | 288 m²

CENA DOHODOU Areál vinných pivníc sa nachádza na svahu v juhovýchodnej časti intravilánu obce

Publikované: 16.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Tŕňa

330,000 € 1146 €/m²

Predaj stavebného pozemku v lokalite Košice - JUH o výmere 44.499 m2, komerčná, priemyselná výstavba

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | nezadaná | 44,499 m²

Pozemok o celkovej výmere 44.499 m2 ( cca 214 x 208 m) sa nachádza v k.ú. Južné Mesto, obec Koš

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

Cena na vyžiadanie

Predaj stavebného pozemku s inžinierskymi sieťami v Košiciach

Reality Košice-Sever

Pozemok pre bytovú výstavbu | 648 m²

Pozemok sa nachádza v intraviláne mesta Košice-Sever, v lokalite Čermeľ, v zástavbe rodinných

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

143,000 € 221 €/m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v vilovej časti Panský les, Košice - Malá Ida s stavebným povolením.

Reality Malá Ida

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ida | 600 m²

Pokiaľ hľadáte hotový stavebný pozemok a rovno aj s stavebným povolením na výstavbu domu, príď

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Malá Ida

199,990 € 333 €/m²

DEVELOPERSKÝ PROJEKT - pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Vinné | 30,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov/ bytových domov, príp. radovej vý

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Vinné

80 €/m2 80 €/m2

Paňovce - stavebný pozemok pod lesom 600m2

Reality Paňovce

Pozemok pre rodinné domy | Paňovce | 600 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok s rozlohou 600m2 pod lesom v tic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Paňovce

78,900 € 132 €/m²

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (1.258m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Horská | 1,258 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj pozemok s rozlohou 1.258 m2 - v meste Krompachy. Pozemok sa nachá

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

37,000 € 29 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

KROMPACHY- pozemok NA PREDAJ (653m2)

Reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 653 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v meste Krompac

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie